Alaina & Limobus vs Lietuvos geležinkeliai (57:73)Kauno miesto įmonių ir organizacijų krepšinio pirmenybės, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 spalio 30 d., Pirmadienis, 21:15 val. @ A. Smetonos gimnazija, Geležinio vilko g. 28, Kaunas, LT-49270

„Alaina & Limobus“ neprilygo „Lietuvos geležinkeliams“

2017 spalio 31 d., Antradienis, 00:18 val., peržiūros: 713

Vėlų pirmadienio vakarą A. Smetonos gimanzijos sporto salėje vyko Įmonių lygos A pogrupio mačas, kuriame susitiko namų teisėmis žaidusi „​Alaina & Limobus“ su „​Lietuvos geležinkelių“​ komanda.

​Pirmasis rungtynių ketvirtis prasidėjo įspūdingu svečių spurtu pelnius 10 taškų be atsako. Nieko prieš uraganinį „​Lietuvos geležinkelių“ puolimą negalėjusiai padaryti šeimininkų komandai ketvirtis baigėsi itin nesėkmingai (6:25).

​Antrajame kėlinyje kiek sustygavusi savo žaidimą „Alaina & Limobus“​ neleido varžovams pabėgti dar didesniu skirtumu. Po taiklaus G. Jakelio metimo šeimininkai priartėjo iki 12 taškų. Komandos išėjo ilsėtis rezultatui esant 26:40.

​Antroje rungtynių pusėje vaizdas aikštelėje nesikeitė, sąlygas toliau diktavo svečiai. Po 2 iš eilės taiklių A. Grabausko bei T. Šimkaus tritaškių, „Lietuvos geležinkeliai“​ atitolo net 22 taškų persvara. Kėlinys baigėsi šeimininkams vilčių neteikiančiu rezultatu 38:64.

​​Ketvirtasis rungtynių kėlinys tebuvo formalumas. Nors šeimininkai dar bandė kabintis į rungtynes, tačiau intrigos sukurti nebepavyko. Jiems nepadėjo net dešimčia taškų laimėtas ketvirtis. Rungtynės baigėsi rezultatu 57:73.

Po rungtynių pakalbintas nugalėtojų komandos treneris A.Grabauskas pakomentavo tiek rungtynes, tiek sezono planus:
„Šiai pergalei įtakos turėjo gausesnis komandos žaidėjų skaičius. Turėjom daug keitimų. Gerai pradėjom pirmąjį kėlinį, pataikėm gerus metimus, apsigynėm. Ir šio kėlinio spurtas tikai padėjo laimėti. Sezono tikslas – ​patekti į didžiąją taurę, jei nepavyktų, pasiekti mažosios taurės finalinį ketvertą.“

„Vėjų linija & Garliavos duona“ užtikrintai nugalėjo „Lietuvos geležinkelius“ (2017 gruodžio 18 d., pirmadienis, 21:12 val.)„RVG Baldai“ palaužė „Lietuvos geležinkelius“ (81:59) (2017 gruodžio 07 d., ketvirtadienis, 23:30 val.)„Dakra ‒ GAGA Studio“ nesunkiai įveikė „Leituvos geležinkelius“ (2018 sausio 04 d., ketvirtadienis, 22:41 val.)„Plastena“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Lietuvos geležinkelius“ (2017 lapkričio 26 d., sekmadienis, 15:10 val.)„Bitdefender ‒ Altacom“ be didesnio vargo įveikė „Lietuvos geležinkeliai“ (2017 gruodžio 04 d., pirmadienis, 22:35 val.)„Best 4 You“ tritaškių lietuje paskandino „Lietuvos geležinkelių“ garvežį (2018 sausio 21 d., sekmadienis, 21:44 val.)„Alaina & Limobus“ nepavyko pasipriešinti „Vilmista“ komandai (2018 kovo 05 d., pirmadienis, 23:01 val.)„Brentex Trailer & Partner“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Lietuvos geležinkeliai “ (2018 sausio 16 d., antradienis, 22:41 val.)Visas rungtynes dominavę Celsis nugalėjo Lietuvos geležinkeliai (2018 kovo 06 d., antradienis, 22:29 val.)Antrojoje rungtynių dalyje „Vėjų linija & Garliavos duona“ įrodė savo pranašumą prieš „Lietuvos geležinkelius“ (2018 sausio 15 d., pirmadienis, 23:39 val.)