Slepikas Motorsport vs RVG baldai (105:76)Kauno miesto įmonių ir organizacijų krepšinio pirmenybės, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2018 sausio 14 d., Sekmadienis, 15:30 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (II salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

„Slepikas Motorsport“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „RVG Baldus“

2018 sausio 14 d., Sekmadienis, 17:56 val., peržiūros: 843

Sekmadienį A.Sabonio KC įvyko Įmonių lygos pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko „Slepikas Motorsport“ (9/1) ir svečių teisėmis atvykę „RVG Baldai“ (8/2).

Rungtynės prasidėjo taškas į tašką ir ne vienai ekipai nepavyko įrodyti savo pranašumo ( 6:6), tačiau „Slepikas Motorsport“ surengė sėkmingą atkarpą ir įgijo 5 taškų pranašumą. Likus žaisti tris minutes šeimininkai toliau draskė varžovų gynybą ( 26:17). Antrame kėlinyje „RVG Baldai“ ėmė lipti varžovams ant kulnų, tačiau šeimininkai greitai atstatė turėtą pranašumą ( 32:21). Per likusį laiką „Slepikas Motorsport“ išaugojo susikrautą pranašumą – 49:37.

Po ilgosios pertraukos „RVG Baldai“ įjungė aukštesnę pavarą ir skirtumas ištirpo iki 6 taškų, tačiau šeimininkai spurtavo 12:0 ( 61:43). „Slepikas Motorsport“ toliau nestabdė apsukų, kur pranašumas augo su kiekviena minute ( 80:53). Ketvirtasis kėlinys buvo tik formalumas. „Slepikas Motorsport“ išlaikė susikrautą pranašumą ir finalė sirena skelbė šeimininkų triuškinančią pergalę, rezultatu – 105:76 (26:17, 23:20, 31:16, 25:23)

Po pralaimėtų rungtynių „RVG Baldai“ ekipos treneris, J.Pileckas , kalbėjo:

„Buvome bejėgiai.“

„RVG baldai“ iškovojo užtikrintą pergalę prieš „Plastena“ (2017 spalio 23 d., pirmadienis, 20:46 val.)„Slepikas Motorsport“ lengvai įveikė „Acme“ ir iškovojo šeštąją pergalę paeiliui (2017 lapkričio 26 d., sekmadienis, 16:15 val.)„Slepikas Motorsport“ pasiekė užtikrintą pergalę (2018 sausio 07 d., sekmadienis, 19:18 val.)„Slepikas Motorsport“ įveikė „Telia“ (81:66) (2017 gruodžio 17 d., sekmadienis, 23:18 val.)„Rapala“ Įmonių lygos Didžiosios taurės pusfinalį pradėjo užtikrinta pergale prieš „RVG baldus“ (2018 balandžio 12 d., ketvirtadienis, 22:50 val.)„Slepikas Motorsport“ antroje rungtynių pusėje dominavo ir įveikė „Coca-Cola“ (2018 vasario 04 d., sekmadienis, 22:44 val.)„Hidraulinės sistemos“ iškovojo trečią vietą Įmonių „Xiaomi“ lygoje (2018 gegužės 03 d., ketvirtadienis, 20:56 val.)ASU & Co „AgroVIS“ perlaužė rungtynių eigą ir iškovojo pergalę prieš „RVG Baldai“ krepšininkus (2018 vasario 03 d., šeštadienis, 14:03 val.)„Slepikas Motor Sport Team“ sutriuškino „Kauno MTTC ‒ Smart Team“ krepšininkus (2017 spalio 30 d., pirmadienis, 23:27 val.)„Slepikas Motorsport“ žengė į ketvirtfinalį (2018 kovo 23 d., penktadienis, 22:05 val.)