Kesko Senukai vs Best 4 You (81:51)Kauno miesto įmonių ir organizacijų krepšinio pirmenybės, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2018 kovo 06 d., Antradienis, 20:40 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (II salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

„Kesko Senukai“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Best 4 You“ ekipą

2018 kovo 06 d., Antradienis, 21:48 val., peržiūros: 861

Pirmadienį A.Sabonio KC įvyko Įmonių lygos pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko „Kesko Senukai“ (8/8) ir svečių teisėmis atvykę „Best 4 You“ (7/10).

Rungtynės prasidėjo taškas į tašką ir nė vienai ekipai nepavyko įrodyti savo pranašumo, tačiau antroje pusėje „Kesko Senukai“ surengė keletą sėkmingų atkarpų ir susikrovė dviženklį pranašumą ( 22:12). Antrame kėlinyje „Best 4 You“ susitvarkė su gynyba, tačiau niekaip nepavyko persverti rezultato į savas rankas. Kėlinuko pabaigoje aikštelės šeimininkai pasinaudojo varžovų klaidomis ir atstatė dviženklį pranašumą – 43:30.

Po ilgosios pertraukos „Best 4 You“ tik ketvirtą žaidimo minutę pelnė pirmuosius taškus kėliyje, o „Kesko Senukai“ toliau nestabdė apsukų ir pranašumas išaugo iki 22 taškų ( 61:39). Ketvirtasis kėlinukas buvo tik formalumas ir finalinė sirena skelbė „Kesko Senukų“ triuškinančią pergalę, rezultatu – 81:51 (22:12, 21:18, 18:9, 20:12)

Po laimėtų rungtynių „Kesko Senukai “ ekipos treneris, A.Zareckis, kalbėjo apie sunkią rungtynių pradžią:

„ Nors pradžia sunki, tačiau buvom nusiteikę rungtynėms. TIek varžovams, tiek mums svarbios rungtynės dėl geresnės vietos pogrupyje. Trečios rungtynės iš eilės mums, bet svarbu, kad laimėjome.“

Po atkaklios kovos pergalę pasiekė „Best 4 You“ (2017 lapkričio 26 d., sekmadienis, 19:49 val.)Užtikrintas J. Svirkos žaidimas „Celsiui“ atnešė pergalę prieš „Best 4 You“ (2018 vasario 04 d., sekmadienis, 21:29 val.)„Pastolinis“ atsitiesė rungtynėse prieš „Best 4 You“ bei iškovojo pergalę (2017 spalio 22 d., sekmadienis, 20:11 val.)„Kesko Senukai“ paskutiniajame kėlinyje išplėšė pergalę prieš „Vėjų linija & Garliavos duona“ krepšininkus (2018 kovo 05 d., pirmadienis, 22:09 val.)„Kesko Senukai“ po permainingos kovos palaužė „Telia“ ekipos pasipriešinimą (2017 lapkričio 21 d., antradienis, 22:20 val.)Visas rungtynes atsilikinėjusi „Omega“ pavogė pergalę iš „Best 4 You“ (2017 lapkričio 15 d., trečiadienis, 22:34 val.)„SD Ranga“ neturėjo vargo su „Best 4 You“ (2017 lapkričio 07 d., antradienis, 22:39 val.)„Kesko Senukai“ pergalingai pradėjo aštuntfinalio seriją su „Pastoliniu“ (2018 kovo 16 d., penktadienis, 20:37 val.)„Kesko Senukai“ įveikė „Celsis“ (53:65) (2018 vasario 14 d., trečiadienis, 20:56 val.)Nuo rungtynių pradžios pirmavę „Kesko Senukai“ įveikė „Enerstenos“ ekipą (2018 vasario 11 d., sekmadienis, 21:30 val.)