Artstone vs Omega (82:85)Kauno miesto įmonių ir organizacijų krepšinio pirmenybės, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2018 sausio 29 d., Pirmadienis, 20:40 val. @ J. Dobkevičiaus progimnazija, V. Čepinskio g. 7, Kaunas, LT-46257

Įtemptose rungtynėse „Omegos“ pergalė prieš „Artstone“

2018 sausio 29 d., Pirmadienis, 23:34 val., peržiūros: 804

Pirmadienį, sausio 29 dieną, J. Dobkevičiaus progimnazijos sporto salėje įvyko KKL Įmonių lygos, „Xiaomi“ pirmenybių, F pogrupio rungtynės, kuriose aikštės šeimininkų teisėmis žaidusi „Artstone“ susitiko su „Omegos“ krepšininkais.

Rungtynių pradžioje „Omega“ įsiveržė į priekį, bet šeimininkai, netrukus išlygino žaidimą ir sumažino skirtumą iki minumumo (9:10). Tačiau tada svečiai spurtavo 11:0 ir susikrovė dviženklį pranašumą, tačiau jo išlaikyti iki kėlinio galo nepayko – 17:24. Antrajame kėlinuke žaidimo kontrolę savo rankose turėjo „Omega“ ir beveik visą kėlinuką turėjo apčiuopiamą pranašumą. Tačiau puikiai antrają kėlinuko pusę sužaidę „Artstone“ spurtavo 12:1 ir vienu metu turėjo trijų taškų pranašumą, tačiau jo ilgai neišlaikė ir prieš ilgąją pertrauką į priekį vėl praleido varžovus – 39:40.

Po ilgosios pertraukos ir toliau rungtynės vyko labai atkakliai, tačiau „Omegos“ krepšininkai padidino tempą, pasinaudojo varžovų klaidomis bei spurtavo 5:0, bet ir vėl pirmaudami jie nesugebėjo išlaikyti koncentracijos, o tuo pasinaudoję varžovai netrukus sumažino svečių persvarą iki minumumo, o kiek vėliau ir persvėrė rezultatą – 52:50.Per likusį laiką komandos vis keitėsi rezutlatytyviais išpuoliais ir po lygiai sužaisto trečiojo kėlinuko (25:25), priekyje vis dar buvo „Omegos“ krepšininkai – 64:65. Lemiamame ketvirtyje rungtynės vyko labai atkakliai, o likus žaisti tris minutes trimis taškai priekyje buvo šeimininkai (79:76), tačiau varžovai netrukus spurtavo 8:0 ir likus žaisti pusę minutės po S. Sakalausko dvitaškio turėjo 5 taškų pranašumą. „Artstone“ dar bandė gelbėtis ir po M. Jusčiaus tolimo metimo dar sužibo viltis išsigelbėti, bet tada prie baudų metimo linijos stojęs J.Keršys pataikė vieną metimą iš dviejų ir dar paliko 9 sekundes vilties varžovams, bet paskutinės „Artstone“ atakos metu tas pats J.Keršys perėmė kamuolį ir tai buvo viskas šiose rungtynėse. Galutinis šių rungtynių rezultatas 82:85 (17:24, 22:16, 25:25, 18:20).

Po rungtynių „Omegos“ puolėjas N.Kurklietis įvardino pagrindines pergalės priežastis: „Rungtynių pabaigoje padėjo šalti nervai, sumetėm baudas, šiek tiek aktyvesnė gynyba privertė varžovus klysti ar atakuoti iš sunkesnių pozicijų. Pabaigoje turėjome neišnaudotą komandinių pražangų limita, bandėm prasiženginėt, galų gale pavyko net periimti kamuolį ir viskas. Pergalė.“

R. Urkis nukalė „Omegai“ pergalę prieš „Lemorą“ (2017 gruodžio 06 d., trečiadienis, 23:29 val.)Visas rungtynes atsilikinėjusi „Omega“ pavogė pergalę iš „Best 4 You“ (2017 lapkričio 15 d., trečiadienis, 22:34 val.)Trečiose aštuntfinalio rungtynėse „Omega“ atsilaikė prieš „Bitdefender ‒ Altacom“ (91:85) (2018 kovo 29 d., ketvirtadienis, 23:54 val.)Šešiese susirinkusi „Omega“ išvargo pergalę prieš „Remza & Langvila“ (2017 gruodžio 22 d., penktadienis, 00:45 val.)Visas rungtynes pirmavę „Coca-Cola“ įveikė „Artstone“ (70:62) (2018 vasario 25 d., sekmadienis, 20:56 val.)„Lemora“ atsitiesė rungtynėse prieš „Artstone“ bei iškovojo pergalę (2017 spalio 17 d., antradienis, 00:05 val.)Paskutinių sekundžių trileryje „Arstone“ pergalė prieš „Remza & Langvila“ (2017 lapkričio 30 d., ketvirtadienis, 22:52 val.)„Omega“ neatsilaikė prieš ASU & Co „AgroVIS“ (71:86) (2018 vasario 21 d., trečiadienis, 21:48 val.)Vos penkiese žaidę „Omegos“ krepšininkai neturėjo jokių šansų prieš „Coca-Cola“ (2018 sausio 21 d., sekmadienis, 21:03 val.)„ASS & Endress + Hauser“ nugalėjo be noro žaidusius „Artstone“ (2018 vasario 27 d., antradienis, 21:34 val.)