SD Ranga vs Restauratoriai & Hausa (77:68)Kauno miesto įmonių ir organizacijų krepšinio pirmenybės, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2018 sausio 30 d., Antradienis, 19:15 val. @ Santaros gimnazija, Baltų pr. 51, Kaunas, LT-48239

Atkakliose rungtynėse „Restauratoriai & Hausa“ turėjo pripažinti „SD Rangos“ pranašumą

2018 sausio 30 d., Antradienis, 21:57 val., peržiūros: 853

Sausio 30 dieną Santaros gimnazijos sporto salėje įvyko „Įmonių“ lygos „Xiaomi“ pirmenybių Didžiosios taurės rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai „SD Ranga“ priemė svečius „Restauratoriai & Hausa“ komandą. „SD Ranga“ buvo iškovoję devynias pergales ir du kartus buvo pralaimėję. „ Restauratoriai & Hausa“ sąskaitoje buvo aštuonios pergalės ir keturi pralaimėjimai.

Rungtynių pradžioje komandos apsikeitė taikliais metimais, o sužaidus tris minutes šeimininkai buvo priekyje (7:3). Įpusėjus ketvirtai minutei „Restauratoriai & Hausa“ pasivijo varžovus (7:7). Vėliau komandos žaidė taškas į tašką, nei vienai komandai nepavyko įgyti didesnės persvaros. Likus trims minutėms iki kėlinio pabaigos komandas skyrė vienas taškas (16:15). Kėlinio pabaigoje trapią persvarą „SD Ranga“ išsaugojo (21:19).

Antras kėlinys prasidėjo „Restauratoriai & Hausa“ dvitaškiu (21:21). Į tai šeimininkai atsakė septyniais taškais be atsako (28:21). Visgi tokią pat gerą atkarpą sužaidė ir „Restauratoriai & Hausa“, kurie įpusėjus penktai minutei pralaiminėjo tik vienu tašku (28:27). Antroje kėlinio pusėje komandos žaidė lygiai. Paskutinę minutę „SD Ranga“ gynėsi be klaidų, o keturi pelnyti taškai leido padidinti persvarą iki penkių taškų (40:35).

Trečio kėlinio pirmomis minutėmis komandos keitėsi taikliais metimais, o tris tritaškius pataikęs J.Snudaitis padėjo „Restauratoriai & Hausa“ priartėti prie varžovų (45:44). Vėliau aštuonis taškus be atsako pelnė „SD Ranga“ (53:44). Paskutinėmis kėlinio minutėmis komandos žaidė lygiai. Sužaidus 30 minučių komandas skyrė 11 taškų (60:49).

Ketvirtą kėlinį puikiai pradėjo svečiai. Dvi su puse minutės jie gynėsi be klaidų, patys pelnė 11 taškų ir rezultatas tapo lygus (60:60). Persverti rezultato „Restauratoriai & Hausa“ nepavyko, o sekančią dviejų minučių atkarpą rezultatu 7:0 laimėjo „SD Ranga“ (67:60). Vėliau šeimininkai svečiams priartėti neleido ir iškovojo pergalę rezultatu 77:68. „SD Ranga“ iškovojo dešimtą pergalę, o „Restauratoriai & Hausa“ pralaimėjo penktą kartą.

„SD Ranga“ treneris D.Jagminas: „Pas mus rungtynių tarpas gavosi, po švenčių nežaidėme. Žaidėjai bando įeiti į žaidimo ritmą, nes nežaidėme virš mėnesį. Komanda susikaupė, noras buvo didesnis nei praeitose rungtynėse.“ Paklaustas, ar šiandien buvo J. Draudvilos diena, treneris atsakė: „Negalėčiau kažko išskirti. Matėt patys, visi dirbo, visi arė.“

„Restauratoriai & Hausa“ tik po pratęsimo įveikė „Coca Cola“ (2017 spalio 22 d., sekmadienis, 21:40 val.)Povilo Mickūno vedami „Restauratoriai & Hausa“ įveikė „Celsis“ ekipą (2017 gruodžio 03 d., sekmadienis, 16:13 val.)M. Beržansko 51 taškas leido „Restauratoriai & Hausa“ sutriuškinti „Požeminės linijos ‒ POLI“ (108:59) (2018 kovo 08 d., ketvirtadienis, 22:28 val.)15 tritaškių pataikę „Restauratoriai & Hausa“ lengvai susitvarkė su „Vilmista“ (2017 gruodžio 14 d., ketvirtadienis, 22:06 val.)Vieną atkarpą net 46:0 laimėję „Restauratoriai & Hausa“ nepaliko vilčių „Modestai“ (2017 gruodžio 17 d., sekmadienis, 18:33 val.)Atkakliose rungtynėse „SD Ranga“ palaužė „Padangynas.lt“ komandą (2018 vasario 27 d., antradienis, 21:07 val.)Tritaškių metimų lietus pergalę atnešė „Restauratoriai & Hausa“ žaidėjams (2017 lapkričio 30 d., ketvirtadienis, 22:46 val.)„Restauratoriai & Hausa“ lengvai įveikė penkiese susirinkusius „Lemora“ (2018 vasario 11 d., sekmadienis, 22:46 val.)„Rapalos“ penketukas įveikė „Restauratoriai & Hausa“ ekipą (2017 lapkričio 06 d., pirmadienis, 20:18 val.)Omega vis tik teko pripažinti varžovų SD Ranga pranašumą (2017 gruodžio 20 d., trečiadienis, 22:13 val.)