Acme vs Hidraulinės sistemos (83:80)Kauno miesto įmonių ir organizacijų krepšinio pirmenybės, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 gruodžio 10 d., Sekmadienis, 14:15 val. @ Kauno kolegija (didžioji salė), Pramonės pr. 22, Kaunas, LT-50387

„Acme“ rungtynių pabaigoje išplešė pergalę prieš „Hidraulinės sistemos“ (83:80)

2017 gruodžio 11 d., Pirmadienis, 01:23 val., peržiūros: 719

Sekmandienį, gruodžio 10- ąją dieną, Kauno kolegijos didžiojoje sporto salėje, buvo sužaistos Įmonių lygos „Xiaomi“ pirmenybių, D pogrupio rungtynės, kuriose susitiko šeimininkų „Acme“ ir svečių „Hidraulinės sistemos“ komandos.

Rungtynes taikliu dvitaškiu metimu pradėjo „Acme“, tačiau abi komandos demonstravo lygų žaidimą ir neivienai nepavyko perlaužti rungtynių eigos. Pirmąjį kėlinuką taiklia bauda užbaigė „Acme“, kas jiems leido sumažinti atsilikimą iki 4 taškų (20:24).

Antrajame kėlinuke „Hidraulinės sistemos“ spurtavo ir greitai susikrovė dviženklį pranašumą (25:36). Šeimininkams sunkiai sekėsi dirbti gynyboje, to pasekoje po dviejų kėlinukų rezultatas buvo (34:47) svečių naudai.

Trečiajame kėlinuke šeimininkai pabudo ir spurtavo 14:2, kas jiems leido grįžti į rungtynes (50::52). Vėliau komandos apsikeitė taikliais metimais ir rezultatas po trijų kėlinukų buvo (55:57).

Ketvirtajame kėlinuke svečiams pradėjo trūkti jėgų ir „Acme“ perlaužė rungtynių eigą (71:65). Rungtynių gale po taiklaus D. Arlausko tritaškis metimo svečiai neužpuolė ir pergalę šventė „Acme“ rezultatu 83:80 (20:24, 14:23, 21:10, 28:23). Tai buvo penktoji „Acme“ pergalė ir pagal jas susilygino su „Hidraulinės sistemos“

„Acme“ treneris R.Vanagas:

Komandos pergalę lėmė gerai sužaista viena atkarpa, susikaupėme ir laimėjome. Komandos buvo labai apylygės, apsidengėme priešininkų komandos lyderį 7nr. Planas buvo spausti varžovus nuo ¾ aikštės, neduot priimt kamuolio ir to pasekoje pavyko perlaužti rungtynių eigą.

Rezultatyviausi žaidėjai:

,,Callcredit" rungtynių pabaigoje įveikė ,,Hidraulinės sistemos" (2018 kovo 25 d., sekmadienis, 21:02 val.)„Ryterna“ lengvai įveikė „Hidraulines sistemas“ (2017 spalio 25 d., trečiadienis, 21:13 val.)„Hipocredit.lt“ pirmose pusfinalio rungtynėse tiesiog nušlavė „Hidraulines sistemas“ (2018 balandžio 22 d., sekmadienis, 21:36 val.)„Kauno technologijos universitetas“ rungtynių pabaigoje nusileido „Acme“ (70:77) (2017 gruodžio 17 d., sekmadienis, 23:40 val.)„Acme“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Restauratoriai & Hausa“ (2018 sausio 07 d., sekmadienis, 15:24 val.)KTU duobė ketvirtojo kėlinio pradžioje leido triumfuoti „Hidraulinėms sistemoms“ (2017 lapkričio 26 d., sekmadienis, 22:01 val.)Solidžia persvara „Hipocredit.lt“ įveikė „Hidraulinės sistemos“ (2018 vasario 05 d., pirmadienis, 22:36 val.)„Padangynas.lt“ įveikė „Hidraulines sistemas“ (2018 vasario 18 d., sekmadienis, 17:00 val.)„Dakra ‒ GAGA Studio“ antroje rungtynių pusėje įrodė savo pranašumą prieš „ACME“ (2017 gruodžio 14 d., ketvirtadienis, 23:20 val.)„Callcredit“ subyrėjo lemiamo ketvirčio metu ir aštuntfinalio starte pralaimėjo „Hidraulinėms sistemoms“ (2018 kovo 18 d., sekmadienis, 22:42 val.)