Hidraulinės sistemos vs Callcredit (86:76)Kauno miesto įmonių ir organizacijų krepšinio pirmenybės, „Xiaomi“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2018 kovo 18 d., Sekmadienis, 20:00 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (I salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

„Callcredit“ subyrėjo lemiamo ketvirčio metu ir aštuntfinalio starte pralaimėjo „Hidraulinėms sistemoms“

2018 kovo 18 d., Sekmadienis, 22:42 val., peržiūros: 948

Sekmadienį, kovo 18 dieną, A. Sabonio krepšinio centre įvyko „Įmonių“ lygos, Didžiosios taurės, aštuntfinalio rungtynės tarp vietos „Hidraulinės sistemos“ bei svečių „Callcredit“. Rungtynes kiek geriau pradėjo aikštelės šeimininkai, bet vėliau svečių ekipa perimė iniciatyvą į savo rankas ir ją puikiai išlaikė iki ketvirtojo kėlinio. Ketvirtajame kėlinyje „Callcredit“ visiškai subyrėjo ir patyrė apmaudžią nesėkmę šiame aštuntfinalyje.

Rungtynes kiek geriau pradėjo aikštelės šeimininkai, kurie demonstravo tvirtą gynybą ir tai leido jiems įgyti šešių taškų pranašumą. Vėliau krepšys atsirišo ir “Callcredit” ekipai, kuri smeigė kelis taiklius tolimus metimus ir priartėjo prie savo varžovų. Rezultatas po pirmųjų dešimties minučių buvo 22:19. Antrąjį kėlinuką „Hidraulinės sistemos“ pradėjo dviem taikliais tritaškiais ir įgijo jau devynių taškų pranašumą, tačiau tuomet gerą atkarpą sužaidė svečių ekipa ir braukė savo atsilikimą iki dviejų taškų, o vėliau ir persvėrė rezultatą savo naudai. Per likusį kėlinuko laiką „Callcredit“ ekipai pavyko sėkmingai išlaikyti savo varžovus užnugaryje, o rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 43:46.

Trečiąjį kėlinuką kiek geriau pradėjo svečių ekipa, kuriai pavyko įgyti aštuonių taškų pranašumą, bet tuomet šešis taškus be atsako pelnė „Hidraulinės sistemos“ ir braukė savo atsilikimą iki dviejų taškų. Tačiau tuomet „Callcredit“ ekipa sustabdė varžovų spurtą, patys sužaidė gerą atkarpą, o galiausiai ir smeigė tolimą metimą paskutinę kėlinio sekundę ir įgijo devynių taškų atotrūkį. Rezultatas po trijų ketvirčių buvo 55:64. Lemiamą rungtynių kėlinuką taikliu tritaškiu pradėjo svečiai, bet tuomet jie krito į duobę ir ilgą laiką nepelnė taškų. Tuo pasinaudojo „Hidraulinės sistemos“ ir spurtavo 13:0. Vėliau aikštelės šeimininkai ir perimė rungtynių iniciatyvą į savo rankas. Greitai komandas skyrė jau ir dviženklis skirtumas. Per likusį kėlinuko laiką „Callcredit“ ekipa taip ir nesugebėjo kibti stipriau į atlapus savo varžovams ir patyrė apmaudžią nesėkmę. Galutinis rungtynių rezultatas 86:76.

Karolis Šabūnas („Hidraulinės sistemos“):
“Iš tikrųjų buvo sunki kova. Varžovai atletiški, tad buvo sunku po krepšiu. Fizinio kontakto buvo daug ir kol nepradėjom dirbti be kamuolio – užtvaros, išleidinėjimai – tol rezultatas mums nebuvo teigiamas. Nesugebėjom pasivyti varžovų. Bet vėliau pradėjom dirbti be kamuolio ir to pasekoje, pasidarydavom situacijas tinkamas metimams ir išplėšėm pergalę“.

Paskutiniai komentarai (3 iš 3)

Anonimas2018 kovo 23 d., 22:29 val.
o prie ko cia metimai ir per puse minutes pasodinti du pagrindiniai zaidejai??? Ir kokias tu cia nuotraukas ziurejai - pasiklydes gal tamsta busite ?:) Kad priesininkai stiprus cia nera ka ir kalbeti, bet iki mineto momento jiems teko labai vargti norint ta stipruma irodyti. Ir gaila, kad neteko rungtyniu pabaigti geroje kovoje, o pasirodyma pereme ne tie veikejai ir tiek.
Anonimas2018 kovo 22 d., 23:20 val.
to anonimas: vargsiukai... o, kad, ziurint i statistika, pataiket 34 is visu 75 mestu metimu irgi geltona apranga vilkintys vyruciai kalti? ar cia jau kaltinsit sekretoriata? pasiziurejus nuotraukas - vien kontaktas, tai vel kalti geltini vyruciai? nemokat pralost, kaip vyrai garbingai pripazinti pralaimejimo - kabinkit sporbacius ant vinies
Anonimas2018 kovo 18 d., 23:18 val.
Vyrai - ne jūs pradėjote dirbti be kamuolio, o pora vyručių geltona apranga kaip reikiant pasidarbavo 4o kėlinio pradžioje... per 36 sekundes 4 pražangos, 3 pagrindiniai žaidėjai ant  suolo ir rungtynės nuspręstos :)
„Hipocredit.lt“ pirmose pusfinalio rungtynėse tiesiog nušlavė „Hidraulines sistemas“ (2018 balandžio 22 d., sekmadienis, 21:36 val.)KTU duobė ketvirtojo kėlinio pradžioje leido triumfuoti „Hidraulinėms sistemoms“ (2017 lapkričio 26 d., sekmadienis, 22:01 val.)„Acme“ rungtynių pabaigoje išplešė pergalę prieš „Hidraulinės sistemos“ (83:80) (2017 gruodžio 11 d., pirmadienis, 01:23 val.)Solidžia persvara „Hipocredit.lt“ įveikė „Hidraulinės sistemos“ (2018 vasario 05 d., pirmadienis, 22:36 val.)„Callcredit“ po dviejų pratęsimų dramos įveikė „Artstone“ (2018 vasario 05 d., pirmadienis, 23:35 val.)„Callcredit“ įtikinamai įveikė „Rimo & Patikima linija“ (2017 spalio 23 d., pirmadienis, 17:35 val.)„Padangynas.lt“ įveikė „Hidraulines sistemas“ (2018 vasario 18 d., sekmadienis, 17:00 val.)Antra sudėtimi žaidę „Hidraulinės sistemos“ pasiekė nesunkią pergalę (2017 lapkričio 06 d., pirmadienis, 23:25 val.)„Callcredit“ iškovojo pergalę prieš ASU & Co „AgroVIS“ (2018 sausio 14 d., sekmadienis, 18:26 val.)„Hipocredit.lt“ antrą kartą sutriuškino „Hidraulines sistemas“ ir žengė į Įmonių lygos finalą (87:55) (2018 balandžio 30 d., pirmadienis, 22:57 val.)