Omega vs Lemora (69:65)Kauno miesto įmonių ir organizacijų krepšinio pirmenybės, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 gruodžio 06 d., Trečiadienis, 19:05 val. @ Ringaudų pradinė mokykla, Gėlių g. 2, Ringaudai, Kauno raj., LT-53332

R. Urkis nukalė „Omegai“ pergalę prieš „Lemorą“

2017 gruodžio 06 d., Trečiadienis, 23:29 val., peržiūros: 1156

Trečiadienį, gruodžio 6 dieną, Ringaudų pgr. m-klos sporto salėje, buvo sužaistos KKL „Švyturys GO Nealkoholinis“ Įmonių lygos, „Xiaomi“ pirmenybių, B pogrupio rungtynės, kuriose susitiko „Omega“ (šeimininkai) ir „Lemora“ (svečiai). Rungtynės buvo gana permainingos, abi komandos žaidė kiek banguotai, tačiau svarbiausiu momentu abiejų komandų šansai kovoti dėl pergalės buvo vienodi. Tačiau šį kartą gal ir fortūna buvo „Omegos“ pusėje, o ir varžovai rungtynių pabaigoje pradėjo bandyti gelbėtis tolimais metimais gal kiek per anksti. Susitikimas baigėsi rezultatu 69:65 (13:16, 28:14, 11:13, 17:22).

Rungtynes abi komandos pradėjo gana vangiai, atakos truko ilgai, o žaidėjams labai trūko agresyvumo. Žaidimas nebuvo rezultatyvus ir dėl nemažo klaidų skaičiaus bei netaiklių metimų, tačiau abi pusės atrodė panašaus pajėgumo ir lygus žaidimas tęsėsi iki pat pirmojo kėlinuko pabaigos, kurio pabaigoje „Lemora“ išsiveržė į priekį – 13:16. Kur kas įdomesnis buvo antrasis kėlinukas, „Omega“ tarsi atsibudo iš miego ir per kėlinuką sumetė dvigubai daugiau taškų nei per pirmąjį – 28. Aikštelėje padaugėjo greitų atakų, o į priekį pirmieji pabėgdavo šeimininkai, kurie per šešias minutes laimėjo atkarpą 18:9. Prie sėkmingos atkarpos labiausiai prisidėjo G.Narušis pataikęs pora tritaškių iš eilės. Svečiams sunkiai sekėsi rinkti taškus ir antrąjame kėlinuke jie atrodė sutrikę bei praradę savo žaidimo ritmą, o tuo pasinaudodami jų varžovai vis didino persvarą, kuri prasidedant ilgąjai pertraukai turėjo dviženklį pranašumą – 41:30.

Antroje rungtynių dalyje „Omega“ užtikrintai žaisdami neleido varžovams priartėti. „Lemora“ vis bandydavo priartėti, tačiau po sėkmingesnės jų atkarpos tokią pat sėkmingą sužaisdavo ir varžovai, kurie po trijų kėlinių išsaugojo 9 taškų persvarą – 52:43. Ketvirtojo kėlinio pradžia buvo sėkmingesnė „Lemorai“ ir jie parodė, kad net neketino nuleisti rankų ir per pusę kėlinio sumažino deficitą iki minumo (58:57), o aikštelėje kova dėl pergalės prasidėjo iš naujo. Abi komandos iki pat susitikimo pabaigos žaidė taškas į tašką ir abi pusės turėjo vienodus šansus siekti pergalės. Vis tik svarbiausiais momentais „Omega“ turėjo nedidelį pranašumą savo pusėje, o „Lemora“ pradėjo trumpinti atakas, tačiau metimai galėję dar kažką pakeisti šiose rungtynėse, skriedavo pro šalį. Susitikimas baigėsi rezultatu 69:65.

Po laimėtų rungtynių „Omegos“ treneris ir naudingiausias savo komandos žaidėjas šiandien R.Urkis kalbėjo: „Trečiadienis mums sunkiausia diena. Gera kova, geras varžovas, mūsų buvo nedidelė rotacija, bet pabaigoje kažkaip pasistengėm, gale susikaupėm ir fortūna šiandien mūsų pusėje“

Įtemptose rungtynėse „Omegos“ pergalė prieš „Artstone“ (2018 sausio 29 d., pirmadienis, 23:34 val.)„Rapala“ iškovojo nesunkią pergalę prieš „Lemorą“ (2018 vasario 25 d., sekmadienis, 16:27 val.)Šešiese susirinkusi „Omega“ išvargo pergalę prieš „Remza & Langvila“ (2017 gruodžio 22 d., penktadienis, 00:45 val.)„Omega“ neatsilaikė prieš ASU & Co „AgroVIS“ (71:86) (2018 vasario 21 d., trečiadienis, 21:48 val.)Gynybinio stiliaus rungtynėse „Padangynas.lt“ įveikė „Lemorą“ (2017 lapkričio 02 d., ketvirtadienis, 22:22 val.)Vos penkiese žaidę „Omegos“ krepšininkai neturėjo jokių šansų prieš „Coca-Cola“ (2018 sausio 21 d., sekmadienis, 21:03 val.)„Požeminės linijos ‒ POLI“ nepasipriešino „Lemora“ (58:78) (2018 sausio 09 d., antradienis, 11:37 val.) Remza & Langvila savos sienos nepadėjo nukalti pergalės prieš Lemora (2017 spalio 25 d., trečiadienis, 00:54 val.)Trečiose aštuntfinalio rungtynėse „Omega“ atsilaikė prieš „Bitdefender ‒ Altacom“ (91:85) (2018 kovo 29 d., ketvirtadienis, 23:54 val.)„Acme“ po atkaklios kovos įveikė „Lemorą“ (2018 sausio 21 d., sekmadienis, 20:40 val.)