Trukmė & Kautra – DB vs Agava & Automatinių sistemų servisas (68:58)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2014 sausio 29 d., Trečiadienis, 20:30 val. @ V. Kuprevičiaus vidurinė mokykla, Kovo 11-osios g. 94, Kaunas, LT-50403

„Agava ‒ Automatinių Sistemų Servisas“ nenutraukė „Trukmės & Kautros ‒ DB“ pergalių serijos

2014 sausio 30 d., Ketvirtadienis, 00:20 val., peržiūros: 1194

Trečiadienio vakarą KKL "Įmonių" lygos "Rind" pirmenybėse "Agava – Automatinių Sistemų Servisas" svečiuose stengėsi nutraukti 10-ies iš eilės "Trukmės & Kautros – DB" pergalių seriją bei neleisti iškovoti vienuoliktosios. Nors svečiams sukurti intrigą pavyko ir prieš lemiamą ketvirtį komandas skyrė tik penki taškai, tačiau ilgainiui šeimininkai parodė savo jėgą. "Trukmė & Kautra – DB" laimėjo šį susitikimą rezultatu (68:58) bei iškovojo vienuoliktą pergalę iš eilės.

Susitikimą komandos pradėjo atkakliai ir permainingai. Vienai komandai pelnius taškus greit sekdavo sėkmingas varžovų atsakas. Vis tik, ilgainiui "Agava & Automatinių sistemų servisas" palengva pradėjo tolti nuo varžovų. Rezultatui esant (12:13) svečiai surengė spurtą, kuris truko iki kėlinio galo. Po atkarpos 2:8 skirtumas tarp komandų šoktelėjo iki 7-ių taškų (14:21).

Antrąjį kėlinuką "Trukmė & Kautra – DB" pradėjo spurtu 7:0 ir atstatė pusiausvyrą susitikime (21:21). "Agava & Automatinių sistemų servisas" šiame ketvirtyje itin buksavo puolime. Svečiai "iš žaidimo" pelnė vos du taškus, o dar tris pridėjo baudų metimais. Per kėlinuką surinkę vos 5-is taškus, o į savo krepšį praleidę 18, prieš ilgąją pertrauką svečiai buvo besivejančių vaidmenyje (32:26).

Trečiojo kėlinuko metu žaidimas ir vėl tapo atkaklus ir lygus. Nors viso kėlinuko metu "Trukmė & Kautra – DB" laikė pranašumą savo pusėje, tačiau jis buvo itin trapus. Kėliniui artėjant link pabaigos svečiai pelnė keturis taškus iš eilės ir sumažino savo atsilikimą iki dviejų taškų (42:40). Vis tik, šeimininkai ketvirtį užbaigė taikliu tritaškiu ir prieš lemiamas dešimt minučių turėjo 5-ių taškų pranašumą (45:40).

Vos prasidėjus paskutiniam ketvirčiui "Trukmė & Kautra – DB" ėmė tolti nuo savo varžovų. Padidinę pranašumą iki dviženklio šeimininkai galėjo jaustis kiek ramiau (57:45), vėliau (59:47). Nors "Agava & Automatinių sistemų servisas" nestokojo noro įrodyti, kad gali įveikti grupės lyderius, tačiau laikas ir taškų skirtumas buvo ne svečių pusėje. "Trukmė & Kautra – DB" laimėjo susitikimą rezultatu (68:58) bei privertė kapituliuoti dar vieną varžovą.

Trukmė & Kautra – DB: Žilvinas Danielius – 16 tšk. (12 atk. kam.), Tadas Vaitkūnas – 13 tšk., Mantas Karauskas – 13 tšk., Andrius Malinauskas – 12 tšk.

Agava & Automatinių sistemų servisas: Saulius Salmanavičius – 15 tšk., Almantas Sutkus – 13 tšk. (5 rezult. perd.), Andrius Zakarevičius – 8 tšk. (11 atk. kam.)

„AGAVA -Automatinių Sistemų Servisas“ turėjo pripažinti „Sweco“ pranašumą (2013 lapkričio 10 d., sekmadienis, 21:50 val.)„Ryterna“ įveikė „Trukmė & Kautra – DB“ ir išlygino serijos rezultatą (2014 balandžio 02 d., trečiadienis, 21:53 val.) „Agava & Automatinių sistemų servisas” be problemų susitvarkė su “Karo medicinos tarnyba” (2013 lapkričio 29 d., penktadienis, 22:39 val.)Sunkiai pasiekta „Trukmės & Kautros ‒ DB“ pergalė (2014 sausio 05 d., sekmadienis, 18:55 val.)„Trukmės & Kautros ‒ DB“ pralaimėjimų serija tęsiasi (2014 kovo 02 d., sekmadienis, 20:23 val.)Tik po atkaklios kovos „Agava & Automatinių sistemų servisas“ nugalėjo „Sabonio krepšinio centrą“ (2013 gruodžio 18 d., trečiadienis, 22:53 val.)Keturiese baigę rungtynes „Agava & Automatinių sistemų servisas“ nusileido „Ryternai“ (2014 vasario 06 d., ketvirtadienis, 00:42 val.)„Agava & Automatinių sistemų servisas“ antroje rungtynių pusėje įrodė savo pranašumą prieš „Stumbrą“ (2013 gruodžio 06 d., penktadienis, 21:07 val.)„Trukmė & Kautra ‒ DB“ pergalių seriją pratęsė iki septynių (2013 gruodžio 11 d., trečiadienis, 23:08 val.)„Trukmės & Kautros ‒ DB“ pralaimėjimų serija nusidrėkė iki šešių (2014 kovo 12 d., trečiadienis, 23:23 val.)