Sweco vs Agava & Automatinių sistemų servisas (80:70)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2013 lapkričio 10 d., Sekmadienis, 17:15 val. @ V. Kuprevičiaus vidurinė mokykla, Kovo 11-osios g. 94, Kaunas, LT-50403

„AGAVA -Automatinių Sistemų Servisas“ turėjo pripažinti „Sweco“ pranašumą

2013 lapkričio 10 d., Sekmadienis, 21:50 val., peržiūros: 1338

Sekmadienio vakarą KKL "Įmonių" lygos "Rind" pirmenybėse "Sweco" savo aikštėje egzaminavo "AGAVĄ – Automatinių Sistemų Servisą". Didžiąją rungtynių dalį komandos buvo panašaus pajėgumo. Vis tik, itin sėkmingai sužaistas šeimininkų antrasis kėlinys leido jiems laikyti rungtynių vadžias savo rankose. Nors likusio laiko metu nė viena iš komandų didesnių spurtų prieš varžovus nesurengė, tačiau lemtingas antrasis kėlinukas leido šeimininkams išlaikyti pergalingą rezultatą (80:70).

Susitikimą komandos pradėjo žengdamos vienu žingsniu. Vienų sėkmingas atakas keisdavo kitų sėkmingas atsakas. Per dešimt pirmųjų minučių pirmaujanti komanda keitėsi net 7-is kartus. Nors ketvirčiui baiginėjantis dar priekyje buvo svečių ekipa (16:17), tačiau paskutinę atkarpą sėkmingiau sužaidė "Sweco" ir po pirmųjų dešimties žaidimo minučių įgijo trapią dviejų taškų persvarą (22:20).

Pradžioje atrodė, kad ir antrasis kėlinys bus ne mažiau atkaklus. Vis tik, rezultatui esant (34:29) šeimininkai pelnė tris taškus dviejų atakų metu (37:29). Čia pat Giedrius Prabulis atsakė tritaškiu (37:32). Per likusį laiką "Sweco" pelnė dar 6-is taškus, o svečiai nepelnė nė vieno ir prieš ilgąją pertrauką "Sweco" turėjo jau dviženklį pranašumą (43:32).

Trečiojo kėlinio pradžioje "AGAVA – Automatinių Sistemų Servisas" surengė nedidelį spurtą ir savo atsilikimą sumažino iki 6-ių taškų (49:43). Kėliniui įpusėjus skirtumas vis dar buvo tas pats (54:48). Vis tik, likusias minutes kėlinyje "Sweco" sužaidė galingai ir spurtavę 11:2, o skirtumas prieš lemiamą kėlinį šoktelėjo iki 15-os taškų (65:50).

Paskutiniojo ketvirčio metu žaidimas iš esmės nepasikeitė. Nors šeimininkai leido pažaisti kiek mažiau rungtyniaujantiems krepšininkams, tačiau svečiai kardinaliai įvykių nepakeitė. Vienu metu sumažėjęs skirtumas iki 10-ies taškų (72:62) vėl privertė "Sweco" sugrąžinti į aikštę savo lyderius. Pastarieji stabilizavo padėtį ir nebeleido svečiams pagalvoti apie pergalę (80:70).

Sweco: Arunas Giedraitis – 28 tšk. (12 atk. kam., 6 perimt. kam., 8 išpr. praž.), Marius Liepa – 19 tšk., Julius Jasaitis – 10 tšk. (8 rezult. perd.)

Agava & Automatinių sistemų servisas: Saulius Salmanavičius – 17 tšk., Audrius Šalaševičius – 17 tšk. (5 rezult. perd.), Giedrius Prabulis – 12 tšk., Tomas Čepkauskas – 10 tšk.

„Agava ‒ Automatinių Sistemų Servisas“ nenutraukė „Trukmės & Kautros ‒ DB“ pergalių serijos (2014 sausio 30 d., ketvirtadienis, 00:20 val.)„Agava & Automatinių sistemų servisas“ antroje rungtynių pusėje įrodė savo pranašumą prieš „Stumbrą“ (2013 gruodžio 06 d., penktadienis, 21:07 val.)Tik po atkaklios kovos „Agava & Automatinių sistemų servisas“ nugalėjo „Sabonio krepšinio centrą“ (2013 gruodžio 18 d., trečiadienis, 22:53 val.) „Agava & Automatinių sistemų servisas” be problemų susitvarkė su “Karo medicinos tarnyba” (2013 lapkričio 29 d., penktadienis, 22:39 val.)Keturiese baigę rungtynes „Agava & Automatinių sistemų servisas“ nusileido „Ryternai“ (2014 vasario 06 d., ketvirtadienis, 00:42 val.)„Karo medicinos tarnyba“ neturėjo ginklų prieš „Sweco“ (2013 lapkričio 15 d., penktadienis, 23:52 val.)„Celsis“ po pratęsimo palaužė „Sweco“ (2014 sausio 07 d., antradienis, 22:41 val.)„Sabonio KC“ atsirevanšavo „Agava & Automatinių sistemų servisas“ (2014 sausio 22 d., trečiadienis, 22:57 val.)Įmonių lygos viršūnėje ‒ „Sweco“ krepšininkai (2014 gegužės 17 d., šeštadienis, 00:38 val.)„LSMU VA & Statybų vizija“ po atkaklios kovos įveikė „Sweco“ (2013 gruodžio 08 d., sekmadienis, 21:25 val.)