BuyPCgame.eu vs Buritus (55:61)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 lapkričio 22 d., Sekmadienis, 19:45 val. @ M. Mažvydo pagrindinė mokykla, Šiaurės pr. 55, Kaunas, LT-49202

„BuyPCgame.eu“ komanda po atkaklios kovos nusileido „Buritus“ ekipai

2015 lapkričio 22 d., Sekmadienis, 22:25 val., peržiūros: 1476

Rungtynės nuo pat pradžių vyko taškas į tašką, todėl kovą buvo labai smagu stebėti. Pirmasis kėlinys baigėsi rezultatu 18:18, tai ik parodė tai, kad abi komandos nusiteikusios kovingai.

Antrasis kėlinys nuo pirmojo skyrėsi tik vienu tašku, kurį laimėjo „BuyPCgame.eu“ ekipa rezultatu 11:10.

Po ilgosios pertraukos „Buritus“ komanda parodė, kad netik gali puikiai pulti, bet ir apsiginti nuo priešininkų atakų. Po trečiojo kėlinio komanda „Buritus“ į priekį išsiveržė rezultatu 44:38.

Ketvirtasis kėlinys buvo taip pat pilnas emocijų, bei kovų ir baigėsi lygiosiomis 17:17. Galutiniu rezultatu 61:55 pergalę išplėšė „Buritus“ komanda.

Po rungtynių „BuyPCgame.eu“ komandos atstovas paklaustas kas lėmė jų pralaimėjimą teigė, jog priešininkai sėkmingiau sužaidė trečiajį kėlinį ir užtikrintai užbaigė rungtynes. Komanda „Buritus“ komentarų atsisakė. Naudingiausi komandų žaidėjai:

BuyPCgame.eu: Tomas Kerevičius – 12 tšk. (5 perimt. kam.), Domas Kondrotas – 11 tšk., Aivaras Pūras – 11 tšk. (6 išpr. praž.), Linas Plečkaitis – 10 tšk.

Buritus: Vytautas Tirva – 17 tšk. (5 išpr. praž.), Vilius Černiauskas – 15 tšk., Vytautas Peseckis – 13 tšk., Ramūnas Švagždys – 12 tšk. (6 perimt. kam.)

„BuyPCgames.eu“ komanda paskutiniame ketvirtyje palaužė „Dumblas“ ekipą (2016 vasario 14 d., sekmadienis, 18:54 val.)Po įtemptos kovos, „Birštono SC ‒ „Olimpas“ nusileido „Buritus“ ekipai (2015 gruodžio 12 d., šeštadienis, 06:01 val.)emobilus.lt & SK „Mattas“ po permainingos kovos palaužė „Buritus“ ekipą. (2015 spalio 26 d., pirmadienis, 23:03 val.)BC „Gazuotas pienas“ ketvirtame kėlinyje pabėgo nuo „Buritus“ ekipos. (2015 gruodžio 21 d., pirmadienis, 23:14 val.)Trečiajame kėlinyje subyrėjusi „BuyPCgame.eu“ nusileido „Konsus“ (2016 sausio 10 d., sekmadienis, 22:50 val.)SK „Neveronys“ nesunkiai įveikė „Buritus“ ekipą (2016 sausio 11 d., pirmadienis, 00:33 val.)Klampioje kovoje „BuyPCgame.eu“ pranoko KK „13“ (2015 spalio 25 d., sekmadienis, 21:37 val.)Dantis rodę „BuyPCgame.eu“ vistiek krito prieš „Advokatų Kontorą Konsus“ (2016 vasario 07 d., sekmadienis, 19:07 val.)„Kėdainiai“ paskutinėmis sekundėmis palaužė „Buritus“ (2016 vasario 15 d., pirmadienis, 23:12 val.)G pogrupio lyderių kovoje triumfavo „Buritus“ (2015 lapkričio 08 d., sekmadienis, 20:52 val.)