Kesko Senukai vs Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai (59:56)Įmonių lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2017 vasario 03 d., Penktadienis, 20:15 val. @ Kauno technologijos universiteto chemijos fakultetas, Radvilėnų pl. 19, Kaunas, LT-50254

Kesko Senukai dramatiškoje kovoje palaužė Festo&IT-Taškas.LT

2017 vasario 03 d., Penktadienis, 22:04 val., peržiūros: 868

Šį penktadienio vakarą Įmonių lygos susitikime aikštelės šeimininkai Kesko senukai priėmė gan gausiai susirinkusius svečius Festo&IT-Taškas.LT krepšininkus. Nuo pat rungtynių pradžios užvirė atkakli kova. Daugiausia T.Vilimo pastangomis kėlinio viduryje spurtavo svečiai ir įgijo 7 taškų pranašumą 4:11, bet dar iki kėlinio galo ši persvara greitai ištirpo, o įsismarkavęs A.Zapalskis per kėlinį pelnęs 10 taškų taikliu paskutiniu dvitaškiu išvedė savo komandą į priekį 19:18. Antrajame kėlinyje ir toliau vyko nervų karas, komandos ir toliau dažnai klydo o kėlinukui įpusėjus 26:24 priekyje buvo šeiminkai. Trapią 2 taškų persvarą jie išsaugojo iki pat kėlinio galo o komandos pridėjusios vos po 4 taškus kėlinį baigė rezultatui esant 30:28 šeimininkų naudai.

Antroje dalyje ir toliau žibėjo A.Zapalskis, jo pastangomis ir 9 iš eilės pelnytais taškais Kesko Senukai įgijo 7 taškų pranašumą ir tik T. Vilimo taiklus šūvis kėlinio pabaigoje leido vis dar būti koviniu atstumu svečiams 45:39. Paskutiniame kėlinyje Kesko Senukai visa laiką išlaikė tą 4-8 taškų pranašumą, tačiau likus žaisti 3 minutes persvara ištirpo iki vos vieno metimo 54;52. Dramatiškoje pabaigoje svarstyklės galėjo pasvirti tiek į vieną tiek į kitą puses tačiau sėkmė buvo šeimininkų pusėje, o netaiklios baudos neleido rezultato persverti svečiams. Tiesa Festo&IT-Taškas.LT turėjo šansą iki paskutinės sekundės dar išplėšti pratęsimą, tačiau paskutinis netikslus V.Jucius tolimas metimas nepasiekė tikslo, tad 59:56 dramatiškas rungtynes laimi Kesko Senukai.

„Kesko Senukai“ po atkaklios kovos palaužė ASU & Co „AgroVIS“ (2017 vasario 25 d., šeštadienis, 14:46 val.)„Kesko Senukai“ neturėjo jokių šansų prieš „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ krepšininkus (2017 sausio 08 d., sekmadienis, 21:58 val.)„Kesko Senukai“ ketvirtame kėlinyje turėjo pripažinti „Kauno švaros“ pranašumą (2017 sausio 10 d., antradienis, 22:33 val.)„Kesko Senukai“ antroje rungtynių dalyje susitvarkė su „Celsiu“ (2017 kovo 03 d., penktadienis, 22:11 val.)„Kauno švara“ laimėjo lemiamą aštunfinalio mūšį prieš „Festo & IT-Taškas.lt kompiuterius“ (2017 kovo 28 d., antradienis, 22:59 val.)„Celsio“ penketukas neasilaikė prieš „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ krepšininkus (2017 vasario 19 d., sekmadienis, 20:53 val.)„Rapala“ lengvai įveikė „Festo & IT-Taškas.lt kompiuterius“ (2017 kovo 05 d., sekmadienis, 21:14 val.)„Kauno švara“ įmonių lygos aštunfinalį pradėjo pergale prieš „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ komandą (2017 kovo 14 d., antradienis, 23:47 val.)Dramatiškoje rungtynių pabaigoje „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ palaužė „Kauno švarą“ (2016 gruodžio 18 d., sekmadienis, 21:09 val.)Antroje rungtynių pusėje „Kauna švara“ įrodė pranašumą prieš „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ (2016 gruodžio 04 d., sekmadienis, 21:24 val.)