BC „Straight“ vs Elektromontuotojas (68:86)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2015 gruodžio 08 d., Antradienis, 19:40 val. @ Petrašiūnų vidurinė mokykla, M. Gimbutienės g. 9, Kaunas, LT-52348

„Elektromontuotojas“ buvo per kietas riešutas BC „Straight“

2015 gruodžio 08 d., Antradienis, 23:17 val., peržiūros: 1224

Gruodžio 8-ąją dieną, antradienį, Petrašiūnų mokykloje įvyko „C“ lygos „ALT reklama“ pirmenybių Didžiosios taurės J pogrupio mačas tarp namuose žaidusių BC „Straight“ krepšininkų ir svečių rolėje buvusios „Elektromontuotojo“ ekipos.

Dvikovos pradžioje į priekį veržėsi svečiai (0:4), o BC „Straight“ pirmuosius taškus pelnė praėjus beveik 3 minutėms. Visgi, kurį l:aiką atstumas tarp ekipų išliko ganėtinai trapus ir lengvai pasiekiamas, bet „Elektromontuotojas“ pirmaujančiųjų pozicijos neužleido, o ketvirčio viduryje iniciavo spurtą 0:6 ir nutolo 9 taškais (5:14). Nors E.Rinkevičiaus kariauna taip ir neleido varžovams šiame kėlinyje įgyti dviženklės persvaros, tačiau priartėti BC „Straight“ komandai taip pat nesisekė ir po pirmųjų 10 minučių „Elektromontuotojas“ džiaugėsi 8 taškų bagažu.

Jau antrojo kėlinio starte svečiai dar labiau sutvirtino savo gerbūvį ir jau pirmosiomis minutėmis pasiuntė buksuojančius oponentus į nokdauną. Šį kartą beveik 4 minutes bevaises atakas rezgę BC „Straight“ krepšininkai, už tylą buvo nubausti 11 taškų be atsako, po kurių namuose žaidusios komandos padėtis tapo itin kėbli (12:31). Nors vėliau aikštelės šeimininkai išsijudino ir pataikė kelis taiklius metimus, iš kurių pora buvo iš tolimos distancijos ir neženkliai sumažino nuostolius (20:37), tačiau tuomet priešiningoje barikadų pusėje sužibo V.Sutkaus žvaigždė. Šis žaidėjas dukart iš eilės realizavo dvitaškius su pražangomis, o vėliau pridėjo dar vieną tikslų metimą ir rezultato skirtumas vėl perkopė 20 taškų ribą (20:42). Po D.Znuto baudos metimo „Elektromontuotojo“ pranašumas išaugo iki didžiausios ribos pirmoje dvikovos pusėje (20:43), tačiau ketvirčio tiesiojoje BC „Straight“ šiek tiek atsigriebė ir įpusėjus mačui paliko priešininkams 21 taško persvarą – 25:46.

Po didžiosios pertraukos kartojosi panašus į praėjusių dviejų kėlinių pradžių scenarijus. BC „Straight“ vėl kurį laiką tylėjo, o tuo tarpu „Elektromontuotojas“ surinko 6 taškus ir padidino atotrūkį iki 27 taškų (29:52). Po poros minučių tradicinio taškų pasninko BC „Straight“ atsakė 4 taškais (29:52), bet tuo šios ekipos bėdos nesibaigė. Įsismaginęs „Elektromontuotojas“ skėlė varžovams dar vieną skaudų antausį 0:9 ir rezultatu skirtumas perkopė 30 taškų ribą (29:61). Beviltiškai atrodantys aikštės šeimininkai vėliau sugebėjo susikaupti ir pristabdė triuškinimą. Vis dėlto, jiems pavyko sušvelninti deficitą tik labai neženkliai ir prieš lemiamą susitikimo dalį „Elektromontuotojas“ viena ranka galėjo paliesti pergalę – 42:70.

Ketvirtojo kėlinio pirmosiomis minutėmis „Elektromontuotojas“ atleido vadžias ir ganėtinai sunkiai rengė tikslias atakas. Tuo netruko pasinaudoti itin nedėkingoje padėtyje esantys BC „Straight“ krepšininkai, kurie kelių minučių atkarpą laimėjo rezultatu 14:4 ir menka viltis dar suspurdėjo (56:74). Visgi, tolesniam varžovų krepšio šturmui aikštelės šeimininkai pritrūko jėgų, o prabudęs „Elektromontuotojas“ atsakė spurtu 10:0 ir grąžino viską į vietas (56:82). Tiesa net ir tuomet BC „Straight“ nenukabino nosių ir dar pagadino priešininkams nervus, spurtuodami 12:0 (8 taškus pridėjo T.Laucevičius) ir pjaudami deficitą iki 14 taškų (68:82). Aikštelės šeimininkų nelaimei laikas sparčiai tiksėjo jų nenaudai, o dvikovos tiesiojoje kur kas brandesnį žaidimą demonstravę „Elektromontuotojo“ žaidėjai įtvirtino pelnytę pergalę rezultatu 68:86.

Eiminas Valaitis („Elektromontuotojas“):

Šiandien nuo pat pradžių iki pat pabaigos diktavote savo sąlygas. Kas įtakojo tokį žaidimą?

„Ši aikštelės ganėtinai ankšta ir mums joje sakyčiau neblogai pavyko gintis zona ir juos užpulti. Jie bandė mus presinguoti, bet jiems tai nelabai pavyko. Mes turėjome greitų žaidėjų, kurie pakankamai dažnai taškus rinkosi greitose atakose. Tritaškiai šiandien nebuvo svarbus faktorius nei mums, nei jiems. Apibendrinant, pergalę nulėmė mums šiandien buvusi palanki ankšta aikštelė ir greitos atakos.“

BC „Straight“ nuo komentarų atsiribojo.

Nugalėtojų komandoje geriausiai pasirodė M.Nenartavičius (21 tšk., 12 atk. k., 5 išpr. pr., 36 naud. b.), V.Sutkus 20 tšk., 8 rez. p., 8 išpr. pr., 32 naud. b.), D.Znutas (15 tšk., 7 atk. k.), K.Kolupaila (12 tšk., 5 rez. p.), A.Gilius (8 tšk.), A.Mažintas (6 tšk.) ir L.Putrimas (4 tšk., 2 bl.).

BC „Straight“ gretose išsiskyrė L.Grėbliūnas (22 tšk., 8 atk. k.), M.Ungurys (19 tšk., 7 atk. k., 7 išpr. pr.), T.Laucevičius (13 tšk., 5 per. k.), E.Rinkevičius (5 tšk.), G.Jeršovas (4 tšk., 6 atk. k.), V.Ramonas (3 tšk.) ir V.Valiulis (2 tšk.).

„Elektromontuotojas“ „C“ lygos „ALTreklama“ pirmenybių Didžiojoje taurėje pasiekė antrąją pergalę ir žengia su vieninteliu pralaimėjimu (2-1). BC „Straight“ savo sąskaitoje turi vieną pergalę ir vieną pralaimėjimą (1-1).

„Elektromontuotojas“ po pertraukos neprilygo „Akademijai“ (2016 sausio 04 d., pirmadienis, 23:45 val.)„Elektromontuotojas“ paskutinėmis rungtynių sekundėmis palaužė „Straight“ (2016 sausio 13 d., trečiadienis, 21:48 val.)„Elektromontuotojas“ įrodė pranašumą prieš „Kauno partizanus“ (2015 lapkričio 18 d., trečiadienis, 22:21 val.)„Elektromontuotojas“ ketvirtame kėlinyje privertė pasiduoti „Spartą“ (2015 gruodžio 09 d., trečiadienis, 21:04 val.)„Elektromontuotojas“ nesunkiai įveikė „LejuoTransą“ (2015 lapkričio 11 d., trečiadienis, 20:46 val.)„Emobilus.lt & SK Mattas“ nesunkiai susitvarkė su BC „Straight“ (2016 sausio 24 d., sekmadienis, 17:28 val.)Advokatų Kontora „Konsus“ iškovojo sunkią pergalę prieš BC „Straight“ (2015 spalio 21 d., trečiadienis, 02:13 val.)„Kauno technikos kolegija“ atsilaikė prieš BC „Straight“ (2015 gruodžio 16 d., trečiadienis, 19:09 val.)Rungtynių pabaigoje „Elektromontuotojas“ įveikė „Šilainius“ (2015 lapkričio 04 d., trečiadienis, 21:04 val.)„Elektromontuotojas“ pasiekė pergalę, tačiau kovą dėl medalių tęsia KK „Kauno partizanai“ (2016 kovo 08 d., antradienis, 01:26 val.)