Laipsniai vs Green Death (73:59)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2016 kovo 20 d., Sekmadienis, 19:30 val. @ V. Kuprevičiaus vidurinė mokykla, Kovo 11-osios g. 94, Kaunas, LT-50403

„Laipsniai“ eliminavo „Green Death“ ir žengia toliau

2016 kovo 21 d., Pirmadienis, 00:50 val., peržiūros: 1528

Sekmadienį V.Kuprevičiaus vidurinės mokyklos sporto salėje įvyko C lygos „ALT reklama“ pirmenybių ( Mažosios taurės) atkrintamosios rungtynės ( aštuntfinalis), kur jėgas surėmė „Laipsniai“ (šeimininkai) ir svečių teisėmis atvykę „Green Death“. Primename, kad tarp ekipų rezultas yra lygus ( 1:1) ir šiandien abi komandas žaidė lemiamas rungtynes.

Rungtynes užtikrinčiau pradėjo aikštelės šeimininkai, kurie užtikrinčiau žaidė tiek puolime, tiek gynyboje ( 13:4). Po minutės pertraukėlės „Green Death“ pavyko susitvarkyti su gynyba, tačiau toliau sunkiai sekėsi regzti rezultatyvias atakas. „Laipsniai“ išsaugojo 7 taškų pranašumą prieš antrą kėlinuką – 19:12.

Antram kėlinukui prasidėjus „Green Death“ pradėjo mažinti skirtumą ( 26:21). tačiau nepavyko išlaikyti iniciatyvos savose rankose ir „:Laipsniai“ greitai atstatė turėtą pranašumą ( 35:23). Svečių metimai toliau skriejo pro šalį, o „Laipsniai“ turėjo galimybę padidinti pranašumą dar labiau , tačiau sunkiai sekėsi relizuoti baudos metimus – 38:27.

Po ilgosios pertraukos „Green Death“ toliau neatrado savojo žaidimo puolime, o „Laipsniai“ demonstravo užtikrintą žaidimą ir pranašumas išaugo iki 17 taškų ( 50:33). Svečiams pagaliau pavyko susitvarkyti su puolimu, kur iškart davė rezultatą. „Green Death“ surengė spurtą 8:0 ( 50:41). Kėlinuko pabaigoje M.Patašius smeigė du tritaškius metimus ir pranašumas vėl buvo dviženklis – 58:45.

Ketvirtam kėlinukui prasidėjus „Green Death“ nežadėjo taip lengvai pasiduoti ir skirtumą sumažino iki 10 taškų, tačiau sunkiai sekėsi stabdyti varžovų greitas atakas ( 65:50). Svečiai kilo į lemiamą šturmą, kur pasivijo varžovus iki 9 taškų, tačiau kėlinuko pabaigoje „Laipsniai“ sudėliojo visus taškus į vietą ir iškovojo pergalę, rezultatu – 73:59.

Po laimėtų rungtynių „Laipsnių“ ekipos žaidėjas, M.Liepa, kalbėjo:“Po praeitų rungtynių pamatėme, kad galime bėgti ir juos apibėgti. Šiandien tikrai du kėlinius pavyko juos apibėgti. Prasčiau pataikėme, bet gerai dėl kamuolių kovoje ir susigynėme. Tą patį darėme, ką ir praeitose rungtynėse. Susigynėme prieš jų lyderį – Aleksonį.“

Laipsniai: Mantautas Patašius – 25 tšk. (24 atk. kam.), Marius Liepa – 22 tšk. (5 rezult. perd., 8 išpr. praž.), Lukas Palivanas – 10 tšk. (10 atk. kam.), Aurimas Jurkšaitis – 10 tšk.

Green Death: Petras Aleksonis – 16 tšk., Mindaugas Čižas – 14 tšk., Valdas Valksmanas – 8 tšk.

„Laipsnių“ penketukas įtikinamai įveikė „Green Death“ (2015 lapkričio 16 d., pirmadienis, 22:14 val.)„Dumblas“ nesunkiai susitvarkė su „Green Death“ (2015 lapkričio 02 d., pirmadienis, 22:25 val.)Antroje rungtynių pusėje dominavę „Laipsniai“ įveikė „Green Death“ ir išlygino serijos rezultatą (2016 kovo 14 d., pirmadienis, 22:03 val.)Antroje pusėje „Randeris“ neprilygo „Green Death“ (2015 spalio 30 d., penktadienis, 22:10 val.)„Laipsniai“ nesunkiai susitvarkė su „OnRoll“ ekipa (2016 vasario 02 d., antradienis, 22:22 val.)„Elektrėnai“ po atkaklios kovos palaužė „Green Death“ (2016 vasario 08 d., pirmadienis, 08:01 val.)„Laipsniai“ antroje rungtynių dalyje pabėgo nuo „Compensa“ ekipos. (2016 vasario 15 d., pirmadienis, 23:11 val.)„Laipsniams“ didesnių pastangų įveikti „Compensą“ neprireikė (2015 gruodžio 07 d., pirmadienis, 23:06 val.)Puiki rungtynių pradžia nulėmė „Green Death“ komandos pergalę (2016 sausio 04 d., pirmadienis, 22:17 val.)„Laipsniai“ laimėjo pirmąsias „C“ lygos Mažosios taurės pusfinalio rungtynes (2016 balandžio 15 d., penktadienis, 21:13 val.)