Detas ‒ Hoptrans & BRGroup vs ASS & Endress H (75:89)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2016 vasario 15 d., Pirmadienis, 20:30 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (I salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

Pirmajame kėlinyje atitrūkę „ASS & Endress H“ nugalėjo „Detas ‒ Hoptrans & BRGroup“ ekipą

2016 vasario 15 d., Pirmadienis, 22:13 val., peržiūros: 1007

Vasario 15 dieną, 20:30 val., A. Sabonio sporto centre, susitiko „Įmonių“ lygos komandos „Detas ‒ Hoptrans & BRGroup“ (šeimininkai) ir „ASS & Endress H“ (svečiai). Pirmąsias šių komandų rungtynes rezultatu 79:60 buvo laimėję „Detas ‒ Hoptrans & BRGroup“.

Jau nuo pat rungtynių pradžios „ASS & Endress H“ krepšininkai nutolo ir po penkių iš eilės A. Sutkaus taškų svečiai pirmavo 2:9. Ir toliau „Detas ‒ Hoptrans & BRGroup“ ekipai nepavykdavo pralaužti varžovų gynybos ir vos tik tik penki pelnyti taškai per pirmąjį ketvirtį leido „ASS & Endress H“ ekipai pirmauti dviženklia persvara 5:21.

Susikrovę solidžią persvarą „ASS & Endress H“ ir toliau nepaleido iniciatyvos iš savo rankų. Keturi iš eilės T. Čepkausko pelnyti taškai leido svečiams įgyti dvidešimties taškų persvarą 15:35. Visgi, šeimininkai, daugiausia R. Buinevičiaus pastangomis šiek tiek prisivijo varžovus 26:40, tačiau sėkmingiau sužaidę kėlinuko pabaigą „ASS & Endress H“ įpusėjus rungtynėms pirmavo 30:47.

Trečiojo kėlinuko pradžioje puikiai veikė svečių tandemas – G.Prabulis ir A.Sutkus sumetė pirmus komandos trylika taškų šiame ketvirtyje, o jų atstovaujama ekipa nutolo 32:60. Tačiau labai greitai „Detas ‒ Hoptrans & BRGroup“ sumažino skirtumą ir po trijų kėlinukų pralaiminėjo 49:68.

Įpusėjus ketvirtajam kėlinukui pirmuosius savo taškus šiose rungtynėse pelnęs svečių žaidėjas A.Zakarevičius nutolino „ASS & Endress H“ ekipą 58:81. Visgi, šeiminkams kėlinuko pabaigoje atsirišo krepšys – penki pataikyti tritaškiai metimai leido šiek tiek sumažinti varžovų pranašumą. Galutinis rungtynių rezultatas 75:89 „ASS & Endress H“ ekipos naudai.

Po rungtynių rezultatyviausias „ASS & Endress H“ ekipos žaidėjas A.Sutkus kalbėjo: „iš tikrųjų šiandien buvome nusiteikę. Galbūt net ne pergalei buvome nusiteikę, kiek norėjome aplamai adaptuotis šiaip sužaisti geras varžybas. O, iš tikrųjų, šiek tiek pasisekė, pas priešininkus, galbūt, aišku, nebuvo pačios rimčiausios sudėties, pas mus irgi keleto trūko, buvo išvažiavę, bet vistiek šiandien, iš tikrųjų, galą gal šiek tiek paleidom, o visas varžybas taip stengėmės ir pavyko sužaisti“.

Naudingiausi rungtynių žaidėjai:

Detas ‒ Hoptrans & BRGroup: Rytis Kybartas – 15 tšk. (14 atk. kam.), Mindaugas Kvedaras – 15 tšk. (6 rezult. perd.), Ramūnas Buinevičius – 14 tšk. (17 atk. kam.)

ASS & Endress H: Almantas Sutkus – 28 tšk., Tomas Čepkauskas – 21 tšk., Giedrius Prabulis – 13 tšk. (7 rezult. perd.)

Po atkaklios kovos „Omega“ įveikė „Detas ‒ Hoptrans & BRGroup“ ekipą (2016 vasario 08 d., pirmadienis, 22:44 val.)Emocijų kupinose rungtynėse „RVG Baldai“ nugalėjo „Detas ‒ Hopstrans&BRGroup“ ir pateko į finalą (2016 kovo 21 d., pirmadienis, 23:27 val.)Atkakliai besipriešinusi „Enerstena“ turėjo pripažinti „Detas ‒ Hoptrans & BRGroup“ komandos pranašumą (2016 sausio 19 d., antradienis, 22:08 val.)Atkakliai besipriešinusi „Elmova“ turėjo pripažinti „Detas ‒ Hoptrans & BRGroup“ komandos pranašumą (2016 sausio 18 d., pirmadienis, 22:00 val.)„Omega“ tik po atkaklios kovos nusileido „Detas ‒ Hoptrans & BRGroup“ ekipai. (2016 kovo 07 d., pirmadienis, 22:53 val.)„Rapala“ iškovojo 5 pergalę iš eilės nugalėdami „Detas ‒ Hoptrans & BRGroup“ (2015 lapkričio 10 d., antradienis, 00:07 val.)„Elmova“ ketvirtame kėlinyje turėjo pripažinti „ASS & Endress H“ komandos pranašumą (2016 sausio 25 d., pirmadienis, 22:08 val.)Puiki antroji rungtynių dalis lėmė „Detas ‒ Hoptrans & BRGroup“ pergalę (2016 sausio 25 d., pirmadienis, 22:59 val.)Rungtynes tragiškai pradėjęs „Detas ‒ Hoptrans & BRGroup“ patyrė antrą nesėkmę (2015 lapkričio 02 d., pirmadienis, 23:01 val.)Antroje rungtynių pusėje „ASS & Endress H“ įveikė „Enersteną“ (2015 gruodžio 13 d., sekmadienis, 19:37 val.)