UNO vs ICE (81:71)II lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2023 gruodžio 13 d., Trečiadienis, 20:15 val. @ Kauno švara, Statybininkų g. 3, Kaunas, LT-50124

„UNO“ antroje rungtynių pusėje įveikė „ICE“

2023 gruodžio 13 d., Trečiadienis, 21:55 val., peržiūros: 230

Gruodžio 13 dieną Kauno švaros sporto salėje įvyko II lygos rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai "UNO" (5/3) priemė svečius "ICE" (6/2).

Pirmas tris minutes geriau žaidė "UNO", kurie pirmavo rezultatu 9:2. Baigiantis pirmai kėlinio pusei "ICE" paprašė minutės pertraukėlės, persvarai išaugus iki 10 taškų (14:4). Visgi antroje kėlinio pusėje geriau žaidė "ICE", kuriem pavyko sumažinti varžovų persvarą iki dviejų taškų (17:15).

Sužaidus pirmas dvi minutes antrame kėlinyje skirtumas padidėjo iki šešių taškų (23:17). Prasidėjus antrai kėlinio pusei "UNO" persvara buvo padidėjusi iki 13 taškų (33:20). Kėlinio antroje pusėje komandos žaidė apyligiai, o "ICE" sumažino varžovų persvarą iki vienženklės (41:32).

Sužaidus dvi trečio kėlinio minutes komandas skyrė tik trys taškai (41:37). Įpusėjus kėliniui komandas skuyrė tik trys taškai, vyko atkakli kova (48:45). Vėliau iniciatyvą susgrąžino "UNO", kurie sužaidus 30 minučių pirmavo rezultatu 59:51.

Prasidėjus trečiai ketvirto kėlinio minutei minutės pertraukėlės paprašė "ICE", kai skirtumas buvo padidėjęs iki 12 taškų (63:51). Tik penktą kėlinio minutę pirmus taškus kėlinyje pelnė "ICE" (68:53). Rungtynių pabaigoje "UNO" žaidė užtikrintai ir įveikė varžovus rezultatu 81:71.

10 išpr. praž.

Antroje rungtynių pusėje „ICE“ antroje rungtynių pusėje įveikė „Lankstukas“ (2024 vasario 28 d., trečiadienis, 22:23 val.)Geriau sužaista antroji rungtynių dalis nulėmė „ICE“ ekipos pergalę (2024 vasario 01 d., ketvirtadienis, 22:41 val.)Antroje rungtynių pusėje „Teltonika“ išsaugojo pirmoje pusėje įgytą persvarą prieš „ICE“ (2024 vasario 05 d., pirmadienis, 20:35 val.)„Klausučių alaus darykla“ rungtynių pabaigoje palaužė „UNO“ (2024 kovo 13 d., trečiadienis, 21:57 val.)„ICE“ pirmosiose rungtynėse susikrovė solidų pranašumą prieš BC „Rhino“ (2024 kovo 24 d., sekmadienis, 20:36 val.)Kovoje iki paskutinių akimirkų pergalė atiteko „ICE“ (2023 lapkričio 08 d., trečiadienis, 21:22 val.)„UNO“ paskutinėmis sekundėmis patiesė „Akademija VDU-ŽUA“ (2024 vasario 14 d., trečiadienis, 21:35 val.)„ICE“ silpnai pradėjo rungtynes, tačiau rungtynių pabaigoje palaužė „VU Kauno fakultetas“ ekipą (2024 sausio 07 d., sekmadienis, 20:23 val.)„Klausučių alaus darykla“ rungtynių pabaigoje palaužė „UNO“ pasipriešinimą (2023 lapkričio 29 d., trečiadienis, 21:49 val.)Permainingose rungtynėse: Sunki „ICE“ pergalė prieš „Rajonas“ (2024 sausio 09 d., antradienis, 22:56 val.)