Vilkai vs Kauno liberalai (62:68)C lyga, „TOPsport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2016 gruodžio 13 d., Antradienis, 20:30 val. @ S. Lozoraičio pagrindinė mokykla, A. Stulginskio g. 61, Kaunas, LT-48385

„Kauno liberalai“ paliko „Vilkus“ be pergalių

2016 gruodžio 13 d., Antradienis, 23:55 val., peržiūros: 1518

Antradienį, gruodžio 13 dieną, S. Lozoraičio pagrindinės mokyklos sporto salėje įvyko C lygos pirmenybių rungtynės tarp vietos „Vilkų“ bei svečių „Kauno liberalų“. Pirmoje rungtynių pusėje kiek stipresni atrodė aikštelės šeimininkai, kurie pagirtinai kovojo dėl atšokusių kamuolių bei pataikė tolimus metimus. Visgi, viskas pasikeitė trečiajame kėlinyje, per kurį šeimininkai sukrapštė viso labo šešis taškus ir taip paleido rungtynių kontrolę iš savo rankų, o galiausiai patyrė ir dar vieną pralaimėjimą.

Rungtynės prasidėjo gan apylygiu komandų žaidimu. Komandos apsikeitė keliomis sėkmingomis atakomis ir pirmaujanti ekipa keitėsi kelis kartus. Kėlinukui įpusėjus, „Kauno liberalams“ pavyko įgyti šešių taškų pranašumą, bet tuomet jų puolimas visiškai sustojo. Nežinia, dėka geros varžovų gynybos ar tiesiog netaiklių metimų. Tuo netruko pasinaudoti „Vilkų“ ekipa ir kėlinuką užbaigė 9:0 spurtu, o rezultatas po pirmųjų dešimties minučių buvo 23:18. Antrojo kėlinio pradžioje vaizdas aikštelėje per daug nesikeitė. Aikštelės šeimininkai ir toliau rodė savo pranašumą prieš varžovus ir nežymiai didino savo atotrūkį. Vėliau svečių ekipai pavyko priartėti prie savo varžovų, bet šie tuoj pat pabėgdavo. Per likusį kėlinio laiką komandos sužaidė apylygiai, o rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 41:33.

Trečiajame kėlinyje vaizdas aikštelėje pasikeitė kardinaliai. Nors „Kauno liberalai“ puolime šį kėlinį sužaidė vidutiniškai, tačiau jų gynyba buvo kur kas pranašesnė. „Vilkai“ per šį kėlinį sukrapštė vos šešis taškus, o tai leido svečių ekipai pavyti savo varžovus, o galiausiai ir persverti rezultatą pačioje kėlinuko pabaigoje. Rezultatas po trijų kėlinukų buvo 47:49. Lemiamo ketvirčio metu, komandos per daug neišsiskyrė. Visgi, kėlinio pradžioje „Kauno liberalams“ pavyko padidinti savo pranašumą iki aštuonių taškų. Galiausiai, viso to pakako iki pat rungtynių pabaigos. „Vilkų“ ekipa dar bandė kabintis į šias rungtynes, tačiau svečių ekipa jiems buvo per kietas riešutėlis šiandien. „Kauno liberalai“ galiausiai išsaugojo persvarą savo rankose, nepaisant varžovų šturmu. Galutinis rungtynių rezultatas 62:68.

R.Miladauskas („Kauno liberalai“):
„Trečiajame kėlinyje pasikeitėm. Mes jau trečiojo kėlinio metu atžaidėm iš minus aštuonių taškų į plius du taškus. Tiesiog pradėjom gintis. Susitarėm prisiminti tą tiesą, kad krepšinis prasideda nuo gynybos. Apsigynėm ir turim pergalę. Kai apsigini – visada įmeti“.

Vilkai: Benas Narbutas – 17 tšk., Donatas Rumšys – 11 tšk., Marius Geštautas – 10 tšk., Mindaugas Alekna – 10 tšk.

Kauno liberalai: Egidijus Plenta – 27 tšk. (15 atk. kam., 6 išpr. praž.), Gytis Rūkas – 23 tšk. (5 rezult. perd., 7 išpr. praž.), Paulius Giedraitis – 8 tšk.

„Kauno Rami“ paliko „Vilkus“ be pergalių (2016 gruodžio 18 d., sekmadienis, 23:22 val.)„United ‒ „Alta transportas““ palieka „Vilkus“ be pergalių (2016 spalio 25 d., antradienis, 22:13 val.)„Kauno liberalai“ rungtynių pabaigoje vos nepaleido pergalės iš rankų (2017 kovo 05 d., sekmadienis, 22:38 val.)„Kauno liberalai“ antrą kartą įveikė „Kauno TPMC ‒ 2“ ir žengia toliau (2017 kovo 27 d., pirmadienis, 20:28 val.)„Kauno liberalai“ nesunkiai įveikė Elektrėnų „Pastolinio“ penketuką. (2017 vasario 02 d., ketvirtadienis, 22:27 val.)Antroje rungtynių pusėje „Kauno liberalai“ įveikė „Dentist Team“ (2017 sausio 19 d., ketvirtadienis, 23:06 val.)„Kauno liberalai“ rungtynių pabaigoje palaužė Elektrėnų „Pastolinį“ (2017 vasario 23 d., ketvirtadienis, 22:33 val.)„Kauno liberalai“ iškovojo pirmąją pergalę prieš „Kauno technikos kolegiją“ (2016 gruodžio 07 d., trečiadienis, 18:45 val.)„Kauno liberalai“ antroje rungtynių pusėje turėjo pripažinti BC „Boom“ pranašumą (2017 kovo 30 d., ketvirtadienis, 22:16 val.)„Kauno liberalai“ rungtynių pabaigoje turėjo pripažinti „Kauno Rami“ pranašumą (2017 sausio 05 d., ketvirtadienis, 22:02 val.)