ENERGIJOS SISTEMŲ SERVISAS vs PROJEKTŲ GAMA (81:66)KĮKL » Atkrintamosios rungtynės
2007 kovo 18 d., Sekmadienis, 16:30 val. @ J.Dobkevičiaus vidurinės mokyklos sporto salė, Aleksotas, Čepinskio g.7

"Energijos sistemų servisas" išlygino serijos rezultatą

"ESS" smogiamoji jėga Donatas Pugžlys, Marijus Širvaitis ir Karolis Meiliūnas buvo patenkinti pasiekta pergale
2007 kovo 18 d., Sekmadienis, 21:58 val., peržiūros: 4649
Šiandien J.Dobkevičiaus vidurinės mokyklos salėje "Energijos sistemų servisas" antrą kartą susitiko su "Projektų gama". Pirmoji šių ekipų kova baigėsi "Projektų gamos" pergale, tad šį kartą "ESS" jau nebeturėjo kur trauktis, ir nesėkmės atveju jiems šis sezonas būtų baigtas. Visas rungtynes žaidę 6-iese šeimininkai atsirevanšavo rezultatu 81:66 ir dabar abiejų komandų laukia trečiosios rungtynės.

Rungtynes sėkmingiau pradėjo „ESS“ krepšinininkai, jie po trijų taiklių Karolio Meiliūno baudos metimų išsiveržė į piekį 3:0, tačiau svečių komanda netrukus persvėrė rezultatą savo pusėn – 3:4. Pirmajame kėlinyje abiem komandoms labai nesisekė pataikyti į krepšį, dėl to rezltatas po dešimties minučių buvo vos 11:10 „ESS“ naudai.

Antrąjį ketvirtį „Projektų gama“ pradėjo labiau susikaupę, nei aikštės šeimininkai ir po dviejų iš eilės Vyginto Grinio tritaškių išsiveržė į priekį 13:16. Kėlinuko pabaigoje, po Karolio Meiliūno taiklaus tritaškio rezultatas vėl tapo lygus (20:20), o po to sekusi „ESS“ serija 12:2 ko gero buvo viena iš jų pergalės priežasčių. Po dviejų kėlinių šeimininkai jau pirmavo 32:26.

Po ilgosios pertraukos aikštės šeimininkai galutinai užvaldė aikštelę ir diktavo varžovams žaidimo eigą. Trečiajame kėlinuke įspūdingai pasirodė Modestas Gailiūnas, „maitinamas“ puikiaias perdavimais iš Karolio Meiliūno, jis pelnė 11 iš 19 „ESS“ taškų. Prieš lemiamą rungtynių atkarpą, „ESS“ jau buvo priekyje 13 taškų (53:40).

Paskutiniajame kėlinyje „Projektų gamos“ krepšininkai ėmė žaisti daug geriau, tačiau šeimininkai neleido sumažinti skirtumo ir visą laiką buvo „žingsniu priekyje“. Kėlinuko viduryje, po Karolio Meiliūno tritaškio, skirtumas padidėjo iki 18 taškų, tačiau spurtavę „projektų gamos“ krepšininkai iškart sumažino jį iki 10-ties (70:60). Rungtynių pabaigoje vėl dominavo aikštės šeimininkai, jie ramiai padidino savo pranašumą iki 15-os taškų, ir šventė pergalę rezultatu 81:66.

Geriausiai rungtynėse pasirodė „ESS“ atakuojantis gynėjas Karolis Meiliūnas, jis pelnė 24 taškus, atkovojo 12 kamuolių ir atliko 10 rezultatyvių perdavimų, ir užsidirbo trigubą dublį. Rezultatyviausias buvo Modestas Gailiūnas, pelnęs 28 taškus.

„Projektų gamoje“ geriausiai pasirodė Dainius Čepulis, pelnęs net 32 taškus ir atkovojęs 11 kamuolių ir Tadas Chramelia (10 tšk., 12 atk. kam.).

„Žaidėm kaip visada, tačiau klaikiai nepataikėm, tai pagrindinė priežastis, kodėl pralaimėjom“ – kalbėjo „Projektų gamos“ atstovai, kurie kaip visada atsisakė vertinti arbitrų darbą.

„ESS“ teisėjams Tomui Baniui ir Almantui Atkočaičiui davė po 9.

"Energijos sistemų servisas" iškovojo penktąją pergalę (2006 gruodžio 05 d., antradienis, 20:36 val.)"Energijos Sistemų Servisas" braunasi į atkrintamąsias varžybas (2007 sausio 21 d., sekmadienis, 19:22 val.)"Energijos Sistemų Servisas" pasiekė "Įmonių" lygos pusfinalį (2007 kovo 22 d., ketvirtadienis, 23:21 val.)Nervų karą laimėjo "Energijos sistemų servisas" (2006 gruodžio 03 d., sekmadienis, 21:21 val.)"Energijos sistemų servisas" sutrypė "Antakorą" ir pasiekė 2 lygos rekordus! (2007 sausio 28 d., sekmadienis, 23:05 val.)"Projektų gamos" įtikinama penktoji pergalė (2007 sausio 04 d., ketvirtadienis, 20:54 val.)"E United" nugalėjo "Energijos sistemų servisą" bei atsidūrė per vieną žingsnį nuo KĮKL "Didžiojo" finalo (2007 kovo 26 d., pirmadienis, 00:15 val.)"Projektų gama" iškovojo pirmąją pergalę (2006 lapkričio 14 d., antradienis, 23:37 val.)"Projektų gama" išplėšė pergalę prieš "Kauno energiją" (2006 gruodžio 12 d., antradienis, 23:01 val.)“Kauno energetikos remontui" pirmąjai pergalei prireikė pratęsimo (2006 spalio 27 d., penktadienis, 22:38 val.)