Kauno Rami vs Mens Square Barbers (68:56)II lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2023 gruodžio 17 d., Sekmadienis, 17:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

Antroje rungtynių pusėje „Kauno Rami“ įveikė „Mens Square Barbers“ komandą

2023 gruodžio 17 d., Sekmadienis, 18:31 val., peržiūros: 223

Gruodžio 17 dieną Kauno kolegijos mažojoje salėje įvyko II lygos rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai "Kauno Rami" (6/4) priemė svečius "Mens Square Barbers" (7/1).

Rungtynių pradžioje komandos žaidė lygiai, o sužaidus dvi minutes rezultatas buvo lygus (2:2). Baigiantis šeštai minutei rezultatas buvo lygus (8:8), o minutės pertraukėlės paprašė "Mens Square Barbers". Kėlinio pabaigoje nei vienai komandai didesnės persvaros įgyti nepavyko. Sužaidus 10 minučių "Kauno Rami" pirmavo rezultatu 16:14.

Antras kėlinys prasidėjo keturiais be atsako pelnytais "Mens Square Barbers" taškais (16:18). Netrukus iniciatyvą susgrąžino "Kauno Rami". Septintą minutę "Mens Square Barbers" paprašė antros savo minutės pertraukėlės (28:22). Kėlinio pabaigoje "Kauno Rami" išlaikė trapią persvarą (34:27).

Sužaidus pirmas dvi trečio kėlinio minutes "Mens Square Barbers" sumažino varžovų persvarą dviem taškais (34:29). "Mens Square Barbers" buvo pasiviję ir pralenkę varžovus, bet kėlinio prasidėjus antrai pusei penkiais taškais pirmavo "Kauno Rami" (43:38). Antroje kėlinio pusėje geriau žaidė "Kauno Rami", kurie padidino persvarą iki devynių taškų (51:42).

Sužaidus pirmas dvi ketvirto kėlinio minutes komandas skyrė šeši taškai (53:47). Baigiantis penktai minutei "Kauno Rami" pirmavo rezultatu 57:49. Per likusį laiką "Kauno rami" neleido varžovams atkurti intrigos ir įveikė varžovus rezultatu 68:56.

Deividas Kisielius

Antrojoje rungtynių pusėje „Rauno Rami“ palaužė varžovus. (2024 vasario 20 d., antradienis, 21:19 val.)„Kauno Rami“ užtikrintai įveikė „Mens Square Barbers“ ir užbaigė pastarųjų sezoną (2024 kovo 24 d., sekmadienis, 17:14 val.)Solidi pirma rungtynių pusė leido „Kauno Rami“ įveikti MB „TR Project“ (2024 balandžio 22 d., pirmadienis, 21:52 val.)II lygos Šešioliktfinalyje: „Kauno Rami“ pergalė prieš „Mens Square Barbers“ (2024 kovo 17 d., sekmadienis, 17:58 val.)II lygoje: Užtikrinta BC „Rhino“ pergalė prieš „Mens Square Barbers“ (2023 gruodžio 03 d., sekmadienis, 19:07 val.)II lygoje: BC „Game On“ pergalė prieš „Mens Square Barbers“ (2023 lapkričio 26 d., sekmadienis, 19:46 val.)„Romegas“ nepasigailėjo puolime strigusių „Mens Square Barbers“ (2023 lapkričio 07 d., antradienis, 21:51 val.)„Kauno rami“ užtikrintai įveikė „Sparta“ ir žengia toliau (2024 balandžio 14 d., sekmadienis, 17:13 val.)VšĮ „Gatvės vaikai“ nesulaukė didesnio pasipriešinimo iš „Mens square barbers“ ekipos (2023 lapkričio 19 d., sekmadienis, 16:28 val.)Po atkaklios kovos pergalę pasiekė „Mens Square Barbers“ (2023 spalio 30 d., pirmadienis, 22:56 val.)