Alaina & Limobus vs Vilmista (61:90)Kauno miesto įmonių ir organizacijų krepšinio pirmenybės, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2018 kovo 05 d., Pirmadienis, 21:15 val. @ A. Smetonos gimnazija, Geležinio vilko g. 28, Kaunas, LT-49270

„Alaina & Limobus“ nepavyko pasipriešinti „Vilmista“ komandai

2018 kovo 05 d., Pirmadienis, 23:01 val., peržiūros: 608

Kovo 5 dieną, 21:15 val., Kauno Antano Smetonos gimnazijos sporto salėje susitiko “Įmonių” lygos komandos “Alaina & Limobus” (šeimininkai) „Vilmista“ (svečiai). Atkakliai prasidėjusi kova tęsėsi vos vieną kėlinį, antrajame kėlinyje įsibėgėjusi „Vilmista“ nesunkiai susitvarkė su šeimininkais ir šventė pergalę. Rungtynės baigėsi rezultatu 61:90 (15:14, 14:26, 11:19, 21:31).

Pirmasis kėlinys prasidėjo daug žadančiai, atkakli kova prasidėjo nuo pat pirmos minutės, komandos agresyviai gynėsi ir protingai puolė, tad joms pavyko pirmąjį kėlinį pabaigt apylygiai (15:14). Tačiau jau antrajame kėlinyje šeimininkai pradėjo rodyti vangesnį žaidimą. „Vilmista“​ tuo pasinaudojusi pradėjo atkakliau pulti ir susikrovė 11 taškų pranašumą (29:40).

Antrajame kėlinyje šeimininkams nepavyko atsitiesti, jie pradėjo po truputį pasiduoti emocijoms, o priešininkai kuo toliau, tuo labiau tuo naudojosi ir trečiojo kėlinio pabaigoje įgijo net 19 taškų pranašumą (40:59). Ketvirtajame kėlinyje šeimininkai visai atleido vadeles, pradėjo pyktis tarpusavyje ir „Vilmista“​ negailestingai tuo pasinaudoję pasiekė pergalę 29 taškų pranašumu (61:90).

“Vilmista“ komandos treneris T.Raulušavičius: „​Iš esmės, šios ir kitos rungtynės mums nieko nelemia, mes jas laikome kaip pasiruošimą antram etapui. O pergale, vis tik, lėmė septynios priežastys – visi šiandien žaidę žaidėjai.“

„Alaina & Limobus “ nesulaukė didesnio pasipriešinimo iš „Ulmas“ krepšininkų (2018 sausio 30 d., antradienis, 22:04 val.)„Alaina & Limobus“ neprilygo „Lietuvos geležinkeliams“ (2017 spalio 31 d., antradienis, 00:18 val.)„Rimo & Patikima linija“ krito prieš „Vilmistą“ (2017 gruodžio 17 d., sekmadienis, 20:02 val.)„Rapala“ sezoną pradėjo pergale prieš „Vilmistą“ (2017 spalio 19 d., ketvirtadienis, 22:31 val.) „ASS & Endress + Hauser“ iškovojo dar vieną pergalę prieš „Vilmista“ (2017 gruodžio 11 d., pirmadienis, 21:54 val.)„Kauno technologijos universitetas“ namie krito prieš „Vilmistą“ (2018 vasario 25 d., sekmadienis, 20:30 val.)„Brentex Trailer & Partner“ iškovojo pirmąją aštuntfinalio pergalę prieš „Vilmista“ (67:61) (2018 kovo 22 d., ketvirtadienis, 22:15 val.)15 tritaškių pataikę „Restauratoriai & Hausa“ lengvai susitvarkė su „Vilmista“ (2017 gruodžio 14 d., ketvirtadienis, 22:06 val.)„Alaina & Limobus“ nutraukė 5 iš eilės pralaimėtų rungtynių seriją ir iškovojo pirmąją sezono pergalę prieš „Bitdefender ‒ Altacom“ (63:53) (2017 lapkričio 28 d., antradienis, 00:28 val.)„Coca-Cola“ tolimais metimais sudraskė „Vilmista“ gynybą (94:73) (2017 lapkričio 26 d., sekmadienis, 23:02 val.)