Remza vs Komanda X (73:70)Pavasario „Sportturas“ taurė 2016 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 kovo 15 d., Antradienis, 20:45 val. @ T. Ivanausko progimnazija, Vėtrungės g. 1, Kaunas, LT-48135

„Remza“ rungtynių pabaigoje įveikė „Komandą X“

2016 kovo 15 d., Antradienis, 23:03 val., peržiūros: 766

Kovo 15 dieną T. Ivanausko progimnazijos sporto salėje įvyko Pavasario „Sportturo“ taurės 2016 rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai „Remza“ priemė svečius „Komandą X“. Abiem komandom šios rungtynės buvo pirmos taurėje.

Rungtynių pradžioje komandos žaidė lygiai. Sužaidus dvi minutes komandas skyrė vienas taškas (3:4). Dar po dviejų minučių vieno taško persvarą turėjo „Remza“ (7:6). Likus trims minutėms iki kėlinio pabaigos vieno taško persvarą turėjo „Komanda X“ (13:14). Devintą minutę „Remzai“ po taiklaus tritaškio buvo pavykę padidinti persvarą iki keturių taškų (19:15). Visgi ketvirčio pabaigoje „Komanda X“ prisivijo varžovus (21:20).

Prasidėjus antram kėliniui du iš eilės metimus pataikė „Remza“ (25:20). Vėliau komandos žaidė lygiai. Vėliau „Remza“ pamažu didino pranašumą. Šeštą minutę komandas skyrė 10 taškų (36:26). Netrukus spurtą pradėjo „Komanda X“, kuri pelnė šešis taškus be atsako (36:32). Visgi ketvirčio pabaigoje šiek tiek geriau rungtyniavo „Remza“, kuriai pavyko padidinti persvarą iki septynių taškų (41:34).

Trečio kėlinio pirmomis minutėmis komandos keitėsi taikliais metimais. Sužaidus keturias minutes minutės pertraukėlės paprašė „Remza“, o tuo metu komandas skyrė tik keturi taškai (45:41). Po minutės pertraukėlės „Komanda X“ pataikė tritaškį (45:44). „Remza“ varžovams persverti rezultato neleido ir pelnė šešis taškus be atsako (51:44). Devintą minutę „Remzos“ persvara padidėjo iki 10 taškų (56:46). Per likusį laiką „Remza“ išlaikė dviženklę persvarą (60:49).

Ketvirto kėlinio pirmomis minutėmis komandos žaidė lygiai. Sužaidus šešias minutes kėliyje komandas vis dar skyrė 10 taškų (67:57). Vėliau keturis taškus iš eilės pelnė „Komanda X“ (67:61). Aštuntą minutę tritaškį pataikė „Komanda X“. po kurio komandas skyrė keturi taškai (68:64). „Remza“ paskutinėmis rungtynių minutėmis netaikliai metė baudos metimus, o „Komanda X“ pamažu juos vijosi. „Komanda X“ buvo priartėję prie varžovų iki vieno taško (71:70), bet rungtynių pabaigoje R.Baliūnas baudos metimais padidino persvarą iki trijų taškų (73:70). Paskutinė svečių ataka buvo nesėkminga ir „Remza“ iškovojo pergalę rezultatu 73:70.

“Remza“ „Sportturo“ taurę pradėjo pergale, o „Komanda X“ pirmos pergalės sieks antrose grupės rungtynėse.

„Remzos“ treneris Ž.Zakrasas: „Tadas šiandien labai gerai sužaidė, priekinė linija pavyko. Nebuvo dar vieno aukštaūgio. Karšti vyrai varžovų, agresyvūs labai, galvojo gal išsigąsime, bet atlaikėme spaudimą. Nepalūžome, o gale rungtynių mano pramesti du baudos metimai paliko intrigą. Svarbu, kad laimėjome.“ Paklaustas, ar komandos tikslas buvo jėga puolime žaisti po krepšiu, treneris atsakė: „Ne, mes labiau norėjome pataikyti iš toliau, bet nepataikėme tritaškių, tai liko taškus rinkt iš po krepšio.“ Paklaustas, ar po „30+“ lygos buvo sunku žaisti prieš jauną komandą, treneris atsakė: „Turime daug noro žaisti. Šis sezonas mums ne kaip susiklostė, bandome save čia kažkaip realizuoti. Gal mūsų lygis toksai.. :)“

Remza: Raimondas Baliūnas – 24 tšk. (5 rezult. perd., 10 išpr. praž.), Tadas Dudzevičius – 23 tšk. (19 atk. kam., 6 išpr. praž.), Mindaugas Mingėla – 7 tšk. (8 rezult. perd., 5 išpr. praž.)

Komanda X: Raimondas Gudžiūnas – 17 tšk. (5 rezult. perd.), Mantas Gumbaravičius – 12 tšk., Lukas Klangauskas – 11 tšk.

„Remza“ rungtynių pabaigoje palaužė „Team Five“ komandą (2016 kovo 29 d., antradienis, 22:58 val.)„Remza“ gan nesunkiai įveikė „Kauno švarą ‒ 2“ (2016 kovo 22 d., antradienis, 22:08 val.)„Komanda X“, po dviejų kėlinių atkaklios kovos, įveikė „Shepečių valdovai“ komandą (2016 balandžio 05 d., antradienis, 23:25 val.)„Kauno Švara ‒ 2“ apgynė savo tvirtovę nuo „Komandos X“ (2016 kovo 29 d., antradienis, 23:00 val.)Puiki antra rungtynių pusė pergalę pasiekti leido „Lietuvos kelių statybai“ (2016 balandžio 13 d., trečiadienis, 22:39 val.)„Pelias“ paskutinėmis sekundėmis palaužė „Remzą“ ir keliauja į pusfinalį (2016 balandžio 05 d., antradienis, 22:44 val.)