DETAS HOPTRANSA & BRGroup - D vs VIJORA (50:39)Įmonių lyga, "Sporto fėja" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2013 sausio 21 d., Pirmadienis, 21:15 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

Labai nerezultatyviose rungtynėse DETAS HOPTRANSA & BRGroup - D nugalėjo VIJORĄ

Nepaisant rezultato aikštėje virė arši kova
2013 sausio 21 d., Pirmadienis, 23:19 val., peržiūros: 2179

2012-01-21 įmonių lygos rungtynėse, Kauno Energijos sporto salėje susitiko DETAS HOPTRANSA & BRGroup – D (šeimininkai) ir VIJORA (svečiai). Labai nerezultatyviose rungtynėse, kuriose per pirmą kėlinį svečiai susikrovė trijų taškų pranašumą, o antrąjame jį išbarstė paleidę šeimininkus į priekį šešiais taškais. Trečiąjame Detas savo pranašumą dar padidino vienu tašku, o ketvirtąjame tiesiog išlaikė tą sukrautą persvarą, nugalėjo šeimininkai rezultatu – 50:39 (7:10, 15:6, 11:10, 17:13).

Pirmasis kėlinys prasidėjo labai nerezultatyviai ir jį pradėjo šeimininkų puolėjas Povilas Žukaitis, į tai Vijora atsakė dviem tritaškiais ir dvitaškiu (pasižymėjo Vytautas Baziulis, Julius Gineika ir Andrius Vansevičius) ir rezultatui esant 2:8 Detas ekipa paprašė minutės pertarukėlės. Po jos tritaškį smeigė Virginijus Dailidė, o dvitaškiu atsakė Audrius Karlikauskas ir rezultatas – 5:10. Paskutinius taškus šiame kėlinyje pelnė Vaidas Šakauskis ir po pirmo ketvirčio – 7:10.

Antrasis ketvirtis prasidėjo baudos metimų serija ir šeimininkų dominavimu – jie laimėjo atkarpą 7:0 ir išsiveržė į priekį – 14:10. Šioje atkarpoje taškus Detui pelnė Ramunas Buinevičius pataikęs tris baudos metimus iš keturių, po dvitaškį pridėjo Martynas Medinis ir Virginijus Dailidė. Pirmuosius taškus Vijorai baudos metimais pelnė Julius Gineika, o tuomet šeimininkai surinko dar penkis taškus be atsako ir rezultatas – 19:12. Iki ketvirčio pabaigos dar tris taškus surinko Detas komanda, o keturis Vijora ir po dviejų kėlinių rezultatas buvo – 22:16.

Trečiasis kėlinys prasidėjo T.Zakarausko dvitaškiu, į kurį Vijora atsakė penkiais taškais ir sumažino atsilikimą iki trijų. Abu baudos metimus pataikė tas pats Tomas Zakarauskas, o tritaškiu atsakė Rimantas Žilinskis ir skirtumas jau vos du taškai – 26:24. Per kitas tris minutes šešis taškus surinko Detas ir padidino skirtumą iki aštuonių, o Vijorai taškus pelnė Julius Gineika. Kėlinį užbaigė Eugenijus Krunglevičius pataikydamas vieną baudos metimą iš dviejų – 33:26.

Ketvirtasis kėlinys prasidėjo penkiais Vijoros taškais, kuriuos jiems surinko Mantas Nakvosas ir skirtumas vos du taškai – 33:31. Po tritaškį pataikė Virginijus Dailidė ir Tomas Zakarauskas, o dvitaškiu atsakė Povilas Antanaitis ir skirtumas jau šeši taškai – 39:33. Dar tris taškus surinko šeimininkai, o svečiai atsakė keturiais ir rezultatas – 42:37. Dar keturis taškus surinko šeimininkai padidindami pranašumą iki saugaus likus dviem minutėms – 46:37. Kėlinį užbaigė Vijora pelnydama du taškus, o keturiais atsakė Detas ir galutinis šių nerezultatyvių rungtynių rezultatas – 50:39.

Po rungtynių nugalėtojų komandos treneris Remigijus Dailidė sakė – Bandėm atiduoti visas jėgas gynybai, buvo svarbu taškų skirtumas.

Pralaimėjusių atstovas sakė – Ateičiai reiktų mažinti klaidų skaičių ir nusiteikę laimėti kitas varžybas.

Nugalėtojams daugiausia taškų pelnė – Virginijus Dailidė (13, 10 naud. bal.), Martynas Medinis (10), Tomas Zakarauskas (8, 16 naud. bal., 5 išpr. pr.) taškai.

Pralaimėjusiems – Julius Gineika (10, 6 išpr. pr.), Audrius Karlikauskas (10, 14 naud. bal.), Rimantas Žilinskis (5) taškai.

"Detas Hoptransa & BRGroup - D" pergale pradėjo pusfinalį (2013 balandžio 16 d., antradienis, 00:10 val.)"Detas Hoptransa & BRGroup - D" pasiekė nesunkią pergalę (2013 kovo 04 d., pirmadienis, 23:29 val.)"Detas Hoptransa & BRGroup - D" aštunfinalį pradėjo pergalingai (2013 kovo 18 d., pirmadienis, 23:42 val.)„Omega“ antroje rungtynių pusėje palaužė „Detas H & Freolitus - Doremus“ ekipą (2012 lapkričio 09 d., penktadienis, 22:06 val.)Detas Hoptransa & BRGroup - D lengvai susitvarkė su Best 4 You (2013 vasario 11 d., pirmadienis, 23:51 val.)"Eoltas" nesunkiai nugalėjo "Detą Hoptransą & BRGroup - D" (2013 sausio 10 d., ketvirtadienis, 22:45 val.)"Detas Hoptransa & BRGroup - D" iškovojo kelialapį į pusfinalį (2013 balandžio 09 d., antradienis, 00:16 val.)Permainingoje kovoje pergalę iškovojo "Detas hoptransa & BRGroup - D" ekipa (2013 vasario 04 d., pirmadienis, 23:21 val.)"Detas Hoptransa & BRGroup - D" išlygino seriją iki dviejų pergalių (2013 balandžio 05 d., penktadienis, 21:46 val.)Kauno Stumbras antroje rungtynių pusėje įrodė savo pranašumą (2013 vasario 01 d., penktadienis, 21:52 val.)