BBG vs ENERGIJOS SISTEMŲ SERVISAS (69:65)KĮKL » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2006 lapkričio 07 d., Antradienis, 21:00 val. @ Drobės sporto salė, Drobės g. 62, Kaunas LT-45188

Favoritų akistatoje stipresnė buvo "Baltijos Baldų Grupė"

Dėl kamuolio kovoja Audrius Čičirka (BBG) ir Vidas Pačėsa (ESS)
2006 lapkričio 07 d., Antradienis, 23:05 val., peržiūros: 3941
Šį antradienio vakarą susitiko vienos iš "Įmonių" lygos C pogrupio favoričių – "Baltijos Baldų Grupė" savo aikštėje priėmė "Energijos Sistemų Servisą". Įtemptoje ir lygioje dvikovoje geriau sekėsi baldžiams, kurie šventė dar vieną pergalę šį sezoną rezultatu 69:65.

Aikštės šeimininkai susitikimo pradžioje surengę porą tikslių atakų išsiveržė į priekį, tuo tarpu "ESS" žaidimas strigo. "Baltijos Baldų Grupės" žaidėjai demonstravo brandesnį komandinį krepšinį ir visą pirmąjį ketvirtį išlaikė šiokį tokį pranašumą, bet ir svečiai, pagrinde Pauliaus Žekonio pastangomis neleido varžovams pernelyg nutolti. Po pirmųjų dešimties minučių komandas skyrė 5 taškai – 21:16.

Po trumpos pertraukėlės ir toliau vyko atkakli kova. Aikštės šeimininkams kelis kartus suklydus tuo netruko pasinaudoti energetikai surengę kelias greitas kontraatakas jie išlygino rezultatą. Kova vyko taškas į tašką, nei vienai ekipai nepavyko varžovams primesti savojo žaidimo stiliaus. Visgi paskutinę antrojo kėlinio minutę surengę dvi rezultatyvias atakas baldžiai vėl atstatė savo pranašumą ir pirmoji susitikimo pusė baigėsi rezultatu 34:30.

Ir po pertraukos vaizdas aikštėje nesikeitė. Nei vienai komandai niekaip nepavyko įgyti solidesnio pranašumo. Prieš paskutinį dvikovos ketvirtį "Baltijos Baldų Grupė" pirmavo vos dviem taškais – 49:47.

Šeimininkai nebuvo linkę juokauti su likimu ir nuo pat ketvirtojo kėlinio pradžios sukilo į lemiamą šturmą bei ėmė didinti savo atotrūkį. Baldžiai regis visur buvo vienu žingsniu greitesni. Ketvirčiui įpusėjus komandas jau skyrė, šioms rungtynėms pakankamai solidus, 9 taškų skirtumas. Vienas iš "Energijos Sistemų Serviso" lyderių Marius Širvaitis susitikimo pabaigoje ėmėsi iniciatyvos ir individualiais veiksmais bandė "ištraukti" rungtynes, bet jo vieno pastangų buvo maža ir aikštės šeimininkai šventė jau trečiąją pergalę šiame sezone rezultatu 69:65.

Po susitikimo pakalbintas nugalėtojų treneris Tomas Strioga teigė, kad jo ekipa atsakingai ruošėsi šiai dvikovai ir prieš ją sužaidė porą draugiškų rungtynių. Pasak trenerio "ESS" ekipa viena iš pogrupio favoričių, o pergalę pagrinde lėmė komandinis žaidimas.

"Baltijos Baldų Grupės" gretose rezultatyvumu išsiskyrė Vytautas Remeikis pelnęs 23 taškus, jam neblogai talkino Audrius Čičirka surinkęs 14 taškų.

"Energijos Sistemų Serviso" ekipoje rezultatyviausias buvo Paulius Žekonis po rungtynių savo sąskaitoje turėjęs 22 taškus, Marius Širvaitis į komandos kraitį įnešė dar 19 taškų, bet energetikams pritrūko kitų žaidėjų svaresnio indėlio.

Nervų kare stipresnė buvo "Eltechos" komanda (2007 sausio 19 d., penktadienis, 22:26 val.)Pirmoji "Baltijos Baldų Grupės" nesėkmė šį sezoną (2006 lapkričio 21 d., antradienis, 22:37 val.)Nieko nelėmusioje dvikovoje stipresni buvo "BBG" (2007 vasario 01 d., ketvirtadienis, 22:38 val.)Nervų karą laimėjo "Energijos sistemų servisas" (2006 gruodžio 03 d., sekmadienis, 21:21 val.)Mažąjį įmonių lygos finalą laimėjo "Korio grupė" (2007 balandžio 14 d., šeštadienis, 16:46 val.)"Baltijos Baldų Grupė" ir antrą kartą įveikė "Agavą" (2006 gruodžio 15 d., penktadienis, 22:35 val.)BBG po pratęsimo palaužė "Korio grupė" krepšininkus (2006 spalio 27 d., penktadienis, 22:01 val.)Dar viena lengva "Korio grupės" pergalė (2006 lapkričio 12 d., sekmadienis, 12:54 val.)"ESS" paskutinėmis minutėmis įveikė "Elektros darbus" (2006 lapkričio 17 d., penktadienis, 22:58 val.)"Baltijos baldų grupė" namuose sutriuškino "Antakoros" ekipą (2006 lapkričio 14 d., antradienis, 23:48 val.)