Sportija vs BK Centre (53:75)C lyga, „ALTreklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2015 sausio 28 d., Trečiadienis, 18:45 val. @ Atžalyno vidurinė mokykla, Partizanų g. 46, Kaunas, LT-49460

BK „Centre“ nesunkiai susitvarkė su „Sportija“

2015 sausio 28 d., Trečiadienis, 20:41 val., peržiūros: 1235

Trečiadienį, sausio 28 dieną, Atžalyno vidurinėje mokykloje įvyko "Švyturio" – Kauno krepšinio "C" lygos, "ALTreklamos" pirmenybių rungtynės, tarp vietos "Sportijos" ir svečių BK "Centre" ekipų. Nuo pat susitikimo pradžios iniciatyvą į savo rankas tvirtai paėmė svečių krepšininkai ir išlaikė ją iki pat rungtynių pabaigos, ko pasekoje pasiekė jau šeštą pergalę iš eilės. 53:75 (11:22, 13:14, 6:16, 23:23).

Rungtynių pradžioje kelias rezultatyvias atkarpas sužaidę svečių krepšininkai įgijo keturių taškų pranašumą, kurį vėliau "Sportija" sugebėjo sumažinti iki minimumo, tačiau per likusį laiką iki pirmo kėlinuko pabaigos spurtavę BK "Centre" staiga padidino skirtumą tarp komandų iki vienuolikos taškų. 11:22.

Antrojo ketvirčio pradžioje šeimininkai dar sumažino deficitą iki penkių taškų, tačiau žymiai taikliau baudos metimus metę BK "Centre" ekipos žaidėjai po truputį didino savo pranašumą, o paskutinę minutę rezultatyviai sužaidę svečiai dar labiau atitolo nuo priešininkų, įgydami dvylikos taškų persvarą. 24:36.

Po ilgosios pertraukos svečių krepšininkai ir vėl spurtavo, ko pasekoje skirtumas tarp komandų šoktelėjo iki dvidešimties taškų. Vėliau "Sportija" turėjo realią galimybę ženkliai sumažinti atsilikimą, tačiau didžioji dalis baudos metimų skriejo pro šalį, ko pasekoje po trijų kėlinukų komandas skyrė 22-u taškai. 30:52.

Paskutinėje rungtynių dalyje žaidimas buvo aktyvesnis bei rezultatyvesnis. Jau pačioje pradžioje abi komandos apsikeitė trumpomis atkarpomis, o žymiai savo pataikymą pagerinę aikštės šeimininkai sugebėjo prisivyti savo varžovus, tačiau laiku susiėmę BK "Centre" ekipos žaidėjai sugebėjo atsitiesti ir susigrąžinti 22-iejų taškų persvarą bei iškovoti jau šeštą pergalę. 53:75.

"Sportija": Laimonas Luižys – 15 tšk., Vaidotas Augustaitis – 12 tšk., Šarūnas Žemgulis – 10 tšk. (11 išpr. praž.)

BK "Centre": Tomas Petrauskas – 21 tšk. (10 atk. kam., 5 išpr. praž.), Karolis Zokas – 21 tšk. (7 perimt. kam.), Nikolaj Kirsanov – 15 tšk. (6 rezult. perd.)

„Naujokai“ nesunkiai susitvarkė su „Sportija“ (2015 sausio 19 d., pirmadienis, 02:15 val.)„BK Centre“ nesunkiai įveikė „Sportija“ (2014 gruodžio 14 d., sekmadienis, 02:05 val.)„KMAIK“ nesunkiai susidorojo su „Sportija“ (2015 vasario 09 d., pirmadienis, 23:36 val.)„Kauno SRC -2“ nesunkiai įveikė „Sportija“. (2014 lapkričio 29 d., šeštadienis, 14:34 val.)„Kėdainiai & Addeco“ nesunkiai susitvarkė su BK „Centre“ (2014 lapkričio 29 d., šeštadienis, 21:14 val.)BC „Straight“ be didesnio vargo nukovė „Sportija“ (2014 gruodžio 03 d., trečiadienis, 01:43 val.)„BK Centre“ antroje rungtynių dalyje susitvarkė su „Naujokų“ ekipa. (2015 sausio 24 d., šeštadienis, 16:49 val.)BK „Centre“ lengvai įveikė negausiai susirinkusius „KMAIK“ (2015 sausio 17 d., šeštadienis, 16:16 val.)„BK Centre“ neturėjo vargo su „Naujokais“ (2015 sausio 11 d., sekmadienis, 22:19 val.)„BK Centre“ antroje rungtynių pusėje įveikė „Olympic“ (2015 sausio 10 d., šeštadienis, 16:57 val.)