BC „Game On“ vs Skroblų alėja (81:91)II lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2023 lapkričio 12 d., Sekmadienis, 16:15 val. @ Lietuvos sveikatos mokslų universitetas, M. Jankaus g. 2, Kaunas, LT-50275

„Skroblų alėja“ šiandien pasiekė pergalę prieš BC„Game On“

2023 lapkričio 12 d., Sekmadienis, 18:13 val., peržiūros: 217

Lapkričio 12 d., sekmadienį, Lietuvos sveikatos mokslų universiteto sporto salėje buvo sužaistos „II“ lygos rungtynės tarp BC„Game On“ ir „Skroblų alėja“ekipų.

Rungtynes kiek sėkmingiau pradėjo svečių komanda. Nors abi komandos strigo puolime, bet itin strigo šeimininkai. Per likusį ketvirčio laiką niekas per daug nepasikeitė, tik tiek, kad pagaliau svečių ekipa sumažino atsilikimą – 18:21. Antrąjį ketvirtį svečiai pradėjo 2:8 spurtu ir įgijo jau 10 taškų pranašumą. Vėliau komandos žaidė gana apylygiai iki pat ketvirčio pabaigos, o rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 42:50.

Trečiojo ketvirčio metu šeimininkai ir vėl pradėjo ypatingai strigt puolime, o tuo tik ir naudojosi „Skroblų alėja“ ekipa. Jie mažais žingsniais vis labiau didino rezultatą ir kervirčio pabaigoje jau turėjo 16 taškų persvarą. Rezultatas po trijų ketvirčių buvo 60:76. Lemiamo ketvirčio pradžioje šeimininkai surengė spurtą ir sumažino atsilikimą iki 10 taškų. Sužaidus 5 minutes šeimininkai vėl pradėjo klysti, jų laimei, kad varžovai taip pat neblizgėjo puolime ir pelnė tik penkis taškus. Likus iki ketvirčio galo kelioms minutėms „Skroblų alėja“ sužaidė neblogą atkarpą ir įgijo jau 10-ies taškų pranašumą. Aikštelės šeimininkai į lemiamą šturmą jau nekilo ir svečiai iškovojo pergalę. Galutinis rungtynių rezultatas 81:91.

Mantas Cimermanas

„Skroblų alėja“ įsirašė dar vieną lengvą pergalę (2023 gruodžio 13 d., trečiadienis, 21:59 val.)„Skroblų alėja“ nesunkiai susitvarkė su „Akademija VDU-ŽUA“ (2024 sausio 09 d., antradienis, 23:19 val.)„Skroblų alėja“ ketvirtame kėlinyje perlaužė rungtynes prieš VšĮ „Gatvės vaikai“ ekipą (2023 lapkričio 08 d., trečiadienis, 20:39 val.)II lygoje: užtikrinta „Romegas“ pergalė prieš BC „Game On“ (2024 vasario 11 d., sekmadienis, 19:24 val.)„Skroblų alėja“ lengva pergale pradėjo pusfinalio seriją (2024 gegužės 15 d., trečiadienis, 20:27 val.)„Skroblų alėja“ antrą kartą įveikę „Game On“ pateko į ketvirtfinalį (2024 balandžio 07 d., sekmadienis, 17:26 val.)II lygoje: „Skroblų alėja“ įveikė „Kauno Rami“ (2024 sausio 15 d., pirmadienis, 23:14 val.)II lygoje: užtikrinta „GZP ‒ 2“ pergalė prieš BC „Game On“ (2024 vasario 04 d., sekmadienis, 18:01 val.)„Romegas“ nesunkiai įveikė BC „Game On“ (93:57) (2023 gruodžio 10 d., sekmadienis, 17:48 val.)„Skroblų alėja“ pergalingai pradėjo aštuntfinalio seriją (2024 kovo 27 d., trečiadienis, 22:28 val.)