STOKKER vs PROJEKTŲ GAMA (43:75)KĮKL » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2006 lapkričio 20 d., Pirmadienis, 19:15 val. @ Rasos gimnazija, P.Lukšio g. 40, Kaunas LT-49294

Įtikinama "Projektų gamos" pergalė

Su kamuoliu "Projektų gama" ekipos vienas iš lyderių Tomas Augutis
2006 lapkričio 20 d., Pirmadienis, 20:51 val., peržiūros: 3618

Net ir žaisdami svetimoje aikštelėje, "Projektų gamos" krepšininkai sugebėjo iškovoti pergalę. Jie nepasigailėjo "Stokker" krepšininkų ir sutriuškino juos rezultatu 75:43. Po dviejų kėlinių komandas skyrė vos vienas taškas.

Rungtynių pradžia žadėjo įdomią ir atkaklią kovą. Pirmosiomis minutėmis nei vienai ekipai nepavyko įgyti rimtesnės persvaros. Tik įpusėjus ketvirčiui svečiai šiek tiek atitolo nuo varžovų, o pasibaigus jam turėjo 9 taškų atotrūkį.
Antrajame kėlinuke solidesnį ir brandesnį žaidimą pradėjo demonstruoti „Stokker“ žaidėjai. Jie agresyviais prasiveržimais priversdavo priešininkus pažeidinėti taisykles. Beveik visus komandos taškus šeimininkams penė du krepšininkai. Darius Vaičekauskas įmetė 10, o Linas Baibokas – 8 taškus. Laimėję šį ketvirtį rezultatu 20:10 „Stokker“ žaidėjai išėjo ilsėtis turėdami vieno taško deficitą.
Viskas pasikeitė po pertraukos. „Projektų gamos“ krepšininkai perėmė iniciatyvą į savo rankas ir po truputį pradėjo tolti nuo varžovų. Laimėję 5 minučių atkarpą rezultatu 17:4 svečiai prieš lemiamą rungtynių dalį jau turėjo 15 taškų pranašumą.
Ketvirtajame kėlinyje ir toliau augo šeimininkų deficitas. Svečiai kibiai gynėsi, neleido varžovams pelnyti taškus. Net 8 minutes šeimininkai nesugebėjo įmesti nei taško. Tuo tarpu „Projektų gamos“ žaidėjai per tą laiką pelnė net 21 ir galutinai palaidojo priešininkus. Galutinis rungtynių rezultatas 75:43 „Projektų gamos“ naudai.
Daugiausiai prie pergalės prisidėjo Nerijus Zikas, pelnęs 22 taškus ir atkovojęs 15 kamuolių ( 25 naud.kfc.). 18 taškų įmetė Julius Makūnas. 13 taškų ir 11 atkovotų kamuolių prie pergalės pridėjo Tadas Chramelia.
Šeimininkų gretose išsiskyrė Darius Vaičekauskas, surinkęs 19 taškų. 12 taškų ir 8 atkovotus kamuolius į savo sąskaitą įsirašė Mindaugas Jakutis.
Įtikinama "Šilduvos" pergalė (2007 vasario 22 d., ketvirtadienis, 22:16 val.)"Projektų gamos" įtikinama penktoji pergalė (2007 sausio 04 d., ketvirtadienis, 20:54 val.)Užtikrinta "a1 Alternatyvos" pergalė (2006 lapkričio 12 d., sekmadienis, 22:09 val.)Daugiau nei įtikinama "Kauno autobusų" pergalė (2007 vasario 24 d., šeštadienis, 15:12 val.)"Projektų gama" iškovojo pirmąją pergalę (2006 lapkričio 14 d., antradienis, 23:37 val.)Tris kėlinius atsilikinėjusi "Projektų Gama" išplėšė pergalę (2007 vasario 09 d., penktadienis, 22:36 val.)"Projektų gamą" nuo pusfinalio skiria viena pergalė (2007 kovo 13 d., antradienis, 22:18 val.)"Kauno vandenys" svečiuose sutriuškino "Projektų gamos" ekipą (2006 lapkričio 07 d., antradienis, 22:47 val.)Daug prakaito pareikalavusi "Kauno vandenų" pergalė (2006 gruodžio 04 d., pirmadienis, 20:51 val.)Daug jėgų pareikalavusi "Stokker" pergalė (2006 lapkričio 13 d., pirmadienis, 20:56 val.)