Kauno NTI-PN vs Kauno Rami (60:57)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 lapkričio 14 d., Šeštadienis, 14:00 val. @ Nepilnamečių tardymo izoliatorius - pataisos namai, Technikos g. 12, Kaunas, LT-51334

„Kauno NTI-PN“ pateikė staigmeną ir nugalėjo „Kauno Rami“

2015 lapkričio 14 d., Šeštadienis, 22:35 val., peržiūros: 1291

Šeštadienį (11.14) Kauno nepilnamečių tardymo izoliatoriuje įvyko „H“ pogrupio rungtynės, kuriose susitiko „Kauno NTI-PN“ (šeimininkai) ir „Kauno Rami“. Po permainingos kovos netikėtą pergalę šventė šeimininkai – 60:57 (7:11, 10:17, 20:16, 23:13).

Rungtynių pradžioje komandoms sunkiai sekėsi užpulti, abi ekipos klimpo dėl mažų aikštelės gabaritų, ypatingai sutankintoje gynyboje. Visgi, „Kauno Rami“ antroje kėlinio pusėje sugebėjo įgyti šiokį tokį pranašumą – 7:11.

Antrajame kėlinyje svečiai po truputi ėmė tolti ir sėkmingiau atakavo varžovų krepšį. „Kauno NTI-PN“ puolimas buvo ganėtinai sunkus ir tik atskiri brolių Imbrasų reidai po krepšiu leido visiškai nepaleisti varžovų. Po dviejų kėlinių svečiai pirmavo jau dviženkliu skirtumu – 17:28.

Trečiajame kėlinyje šeimininkai atrišo varžovų krepšį ir surinko net 20 taškų, o antrojoje rungtynių pusėje pelnė net 43 taškus. Jau trečiajame kėlinyje skirtumas aptirpo iki septynių taškų – 37:44, o ketvirtajame kėlinyje „Kauno Rami“ visiškai sustojo. Lemtingu galime vadinti A.Atkočaičio įsiliejimą į žaidimą antrojoje rungtynių pusėje, taip pat sėkmingas „Isolation“ situacijų po krepšiu išnaudojimas, kurio metu vienas iš brolių Imbrasų versdavo taškus iš po krepšio. „Kauno NTI-PN“ sugebėjo persverti rezultatą, atlaikyti paskutinį „Kauno Rami“ spurtą ir laimėti rungtynes – 60:57.

Kauno NTI-PN: Rokas Imbrasas – 23 tšk. (14 atk. kam., 12 išpr. praž.), Eduardas Mačiulis – 21 tšk. (5 perimt. kam., 6 išpr. praž.), Almantas Atkočaitis – 11 tšk.

Kauno Rami: Šarūnas Petraitis – 19 tšk. (14 atk. kam., 9 išpr. praž.), Mantas Šilkauskas – 13 tšk. (10 atk. kam., 6 išpr. praž.), Saulius Matusevičius – 7 tšk.

„VU KHF“ netikėtai lengvai sutriuškino „Kauno Rami“ krepšininkus (2016 sausio 09 d., šeštadienis, 17:00 val.)„Kauno rami“ nesunkiai nugalėjo „Elektrėnų“ ekipą (2015 spalio 18 d., sekmadienis, 22:32 val.)Dramatiškoje kovoje „Kauno NTI-PN“ iškovojo pergalę prieš „Kauno SRC-2“ ekipą (2016 vasario 10 d., trečiadienis, 21:53 val.)„Kauno NTI-PN“ iškovojo pergalę prieš keturis likusius „Savus“ (2016 vasario 18 d., ketvirtadienis, 09:37 val.)„Grizliai“ antrąjį C lygos etapą pradėjo dramatiška pergale prieš „Kauno Rami“ (2015 lapkričio 26 d., ketvirtadienis, 22:03 val.)E.Mačiulis neišgelbėjo Kauno „NTI-PN“, kuri pralaimėjo „Lejuotransai“ (2015 gruodžio 16 d., trečiadienis, 23:48 val.)„VU KHF“ be didesnio vargo įveikė „Kauno Rami“ ekipą. (2016 vasario 07 d., sekmadienis, 22:35 val.)Kauno „NTI-PN“ patiesė „Lejuotransą“ ir iškovojo svarbią pergalę (2016 sausio 27 d., trečiadienis, 20:35 val.)Kauno „NTI-PN“ iškovojo antrąją pergalę (2015 lapkričio 22 d., sekmadienis, 19:40 val.)Prastai startavęs „Dumblas“ atsitiesė ir įveikė „Kauno Rami“ (2015 gruodžio 20 d., sekmadienis, 17:06 val.)