KMAIK vs Laipsniai (62:70)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Pusfinalis
2016 balandžio 25 d., Pirmadienis, 19:10 val. @ Vaišvydavos pagrindinė mokykla, Vaišvydo g. 28, Kaunas, LT-45486

„Laipsniai“ antrą kartą įveikę „KMAIK“ prasiskynė sau kelią į „Mažosios“ taurės finalą

2016 balandžio 25 d., Pirmadienis, 20:52 val., peržiūros: 1150

Balandžio 25 dieną Vaišvydavos pagrindinės mokyklos sporto salėje įvyko „C“ lygos „Mažosios“ taurės antrosios pusfinalio rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai „KMAIK“ krepšininkai priemė svečių ekipą „Laipsnius“. Pirmasis šių komandų pusfinalio susitikimas baigėsi užtikrinta „Laipsnių“ komandos pergale rezultatu 55:80.

Pirmojo kėlinuko pradžioje abiems ekipos sunkiai sekėsi užpulti varžovų krepšį. „KMAIK“ ekipoje aktyviausiai žaidė J.Navackas ir G.Mockus, po kurių metimų aikštelės šeimininkai pirmavo 6:3. Visgi kėlinuko antroje pusėje „Laipsnių“ ekipos aukštaūgis M.Patašius įmetė septynis taškus paeiliui, po kurių svečiai buvo priekyje 9:12.

Antrasis kėlinukas „KMAIK“ ekipai tapo tikru košmaru. Per septynias kėlinuko minutes įmetę vos vieną tašką ir nesustabdę vieno „Laipsnių“ lyderio M. Liepos, aikštelės šeimininkai jau atsilikinėjo 10:31. Kėlinuko pabaigoje keturi iš eilės A. Petrausko taškai šiek tiek sumažino svečių pranašumą iki 19:37.

Nors ir bandė „KMAIK“ ekipos krepšininkai trečiojo kėlinuko pradžioje priartėti, tačiau M. Liepos ir L. Palivano tritaškiai iškart numalšino šeimininkų spurtą. Ir nors po to iškart sekė šeši iš eilės „KMAIK“ taškai, sumažinę varžovų pranašumą iki 31:45, tačiau „Laipsniai“ neleido arčiau priartėti ir sužaidus tris kėlinukus turėjo solidžią dvidešimties taškų persvarą 36:56.

Ketvirtajame kėlinuke „KMAIK“ pradėjo žymiai aktyviau gintis ir tai šiek tiek išmušė iš vėžių „Laipsnius“, kurie pradėjo dažniau klysti. Du I. Šturmos tritaškiai sumažino „KMAIK“ deficitą iki 48:61, tačiau M. Patašiaus ir M. Liepos duetas neleido „KMAIK“ ekipai pagalvoti apie intrigą rungtynių pabaigoje. Nors ir svečių klaidos leido šeimininkams šiek tiek sumažinti persvarą, tačiau pergale bei patekimu į „Mažosios“ taurės finalą džiaugėsi „Laipsniai“, iškovoję pergalę 62:70.

Po rungtynių rezultatyviausias „Laipsnių“ ekipos žaidėjas M.Liepa kalbėjo: „asmeniškai tikrai tikėjausi pergalės, nes su jais jau žaidžiam trečias rungtynes ir jų žaidimo braižą mes perpratom. Ir, aišku, išnaudojome savo ūgio pranašumą“.

Naudingiausi rungtynių žaidėjai:

KMAIK: Imantas Šturma – 15 tšk. (5 išpr. praž.), Gražvydas Mockus – 14 tšk. (6 perimt. kam.), Arnas Petrauskas – 13 tšk. (7 rezult. perd.), Jonas Navackas – 11 tšk.

Laipsniai: Marius Liepa – 23 tšk., Mantautas Patašius – 19 tšk. (14 atk. kam., 8 išpr. praž.), Aurimas Jurkšaitis – 10 tšk.

„Laipsniai“ laimėjo pirmąsias „C“ lygos Mažosios taurės pusfinalio rungtynes (2016 balandžio 15 d., penktadienis, 21:13 val.)„Laipsniai“ ‒ C lygos, mažosios taurės finalo ketverte. (2016 kovo 30 d., trečiadienis, 23:14 val.)„Laipsniai“ antrąjį etapą pradėjo pergale (2015 lapkričio 29 d., sekmadienis, 18:47 val.)BC „Gazuotas pienas“ be didesnio vargo įveikė „KMAIK“ ekipą. (2015 lapkričio 02 d., pirmadienis, 21:39 val.)Net 19 taškų deficitą panaikinę „KMAIK“ krepšininkai sugebėjo palaužti „Green Death“ ekipą (2016 vasario 01 d., pirmadienis, 22:05 val.)„Laipsniams“ didesnių pastangų įveikti „Compensą“ neprireikė (2015 gruodžio 07 d., pirmadienis, 23:06 val.)„Laipsnių“ penketukas įtikinamai įveikė „Green Death“ (2015 lapkričio 16 d., pirmadienis, 22:14 val.)Po ilgosios pertraukos iniciatyvą perėmę „KMAIK“ krepšininkai ketvirtfinalį pradėjo pergale (2016 balandžio 04 d., pirmadienis, 22:53 val.)Per anksti pergale patikėję „Laipsniai“ turėjo vargo su Baltijos „Mirtinais pingvinais“ (2016 sausio 10 d., sekmadienis, 21:58 val.)„Ragai“ po permainingos kovos privertė pasiduoti „KMAIK“ ekipą. (2016 vasario 22 d., pirmadienis, 22:16 val.)