LIETUVOS DUJOS vs FC & KAUNO KVARCAS (104:83)ĮMONIŲ+ LYGA » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2008 lapkričio 09 d., Sekmadienis, 13:00 val. @ Kauno energijos sporto salė, Raudondvario pl. 84, Kaunas LT-47179

"Lietuvos Dujos" iškovojo dar vieną nesunkią pergalę

2008 lapkričio 09 d., Sekmadienis, 16:55 val., peržiūros: 7115

Šiandien (11-09) "Kauno Energijos" sporto salėje susitiko dvi "Įmonių +" lygos komandos "Lietuvos dujos" (šeimininkai) ir "Kauno kvarcas" (svečiai). Jau pirmoje varžybų pusėje šeimininkai susikrovė solidų pranašumą 53:37. Antroje rungtynių atkarpoje šeimininkai ir toliau turėjo didelę persvarą, bei iškovojo pergalę rezultatu 104:83.

Pirmasis ketvirtis prasidėjo svečių atkovotu ginčo kamuoliu. Pirmąją kėlinio dalį sėkmingai pataikydami tolimus metimus turėjo menką persvarą (5:9). Kėlinio viduryje išlyginę rezultatą šeimininkai nesustojo ir toliau sėkmingai žaidė tiek gynyboje, tiek puolime. Kėlinio rezultatas buvo 26:22.

Antrame ketvirtyje svečiai atrodė labai prastai. Svečių atakos dažnai pasibaigdavo arba neparuoštais metimais arba klaidomis, taip sukuriant progą varžovams surengti greitas atakas. "Lietuvos dujos" tokių progų nepraleido ir susikrovė 16 taškų pranašumą 53:37 (27:15).

Po ilgosios pertraukos "Kauno kvarcas" suaktyvinę gynybą ir puolimą varžovams neleido didinti pranašumo. Abi ekipos šiame kėlinyje žaidė greitą ir gražų žaidimą. Po šio ketvirčio persvara išliko tokia pati 77:62 (24:24).

Ketvirtame kėlinyje šeimininkai ir vėl įrodė , kad už savo priešininkus šiandien yra žymiai stipresni. Svečiai neturėdami jėgų priešintis leisdavo varžovams pelnyti lengvus taškus. Galutinis šių varžybų rezultatas buvo 104:83 (27:21).

Po varžybų pakalbintas "Lietuvos dujų" treneris teigė , kad rezultatas atspindi viską.

"Lietuvos Dujos" iškovojo dar vieną užtikrintą pergalę (2008 spalio 26 d., sekmadienis, 14:55 val.)"FC & Kauno Kvarcas" iškovojo nesunkią pergalę (2008 lapkričio 13 d., ketvirtadienis, 22:23 val.)"Lietuvos Dujos" po dramatiškos kovos pateko į finalą (2009 balandžio 20 d., pirmadienis, 23:50 val.)"Lietuvos Dujos" nesunkiai nugalėjo "Lytagra" (2009 kovo 22 d., sekmadienis, 15:36 val.)"Lietuvos dujos" grupės varžybas užbaigė dar viena pergale (2008 gruodžio 21 d., sekmadienis, 15:25 val.)"Lietuvos dujos" ir toliau žengia be pralaimėjimų (2008 gruodžio 07 d., sekmadienis, 16:47 val.)"Lietuvos Dujos" toliau žengia be pralaimėjimų (2008 gruodžio 11 d., ketvirtadienis, 22:45 val.)"Lietuvos Dujos" laimėjo prieš "Arauša" (2009 sausio 11 d., sekmadienis, 16:04 val.)Graži „Lietuvos Dujos“ ekipos pergalė (2009 kovo 08 d., sekmadienis, 17:18 val.)"Lietuvos Dujų"ekipa pergalingai pradėjo sezoną (2008 spalio 21 d., antradienis, 22:15 val.)