TOPO CENTRAS vs SERVISA-ICT (66:82)ĮMONIŲ+ LYGA » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2008 lapkričio 25 d., Antradienis, 19:00 val. @ Varpo gimnazija, Varpo g. 49, Kaunas LT-51309

"Servisa-ICT" pergalę iškovojo puikiai sužaidę ketvirtąjį kėlinį

2008 lapkričio 25 d., Antradienis, 22:20 val., peržiūros: 5008
Varpo gimnazijos sporto salėje įvyko „Įmonių+“ lygos B pogrupio varžybos, kuriose susitiko „Topo centro“ (šeimininkai) ir „Servisa-ICT“ (svečiai) komandos. Turnyrinėje lentelėje abi komandos žengė koja kojon (4-a ir 5-a vietos, iškovota po 3-is pergales ir patirta po 3-is pralaimėjimus), tad laukė labai įdomi ir intriguojanti kova. Ir iš tikrųjų – komandos beveik visų rungtynių metu kovojo taškas į tašką, o pirmą kartą skirtumas tarp komandų pasiekė 10-mt taškų sužaidus ketvirtajame kėlinyje 5-ias minutes, kai „Servisa-ICT“ pataikė du tritaškius metimus iš eilės. Po šio spurto svečiai iniciatyvos iš savo rankų nebeišleido ir nugalėjo priešininkus rezultatu 82:66 (16:19; 22:17; 18:16; 26:14).

Pirmąjį kamuolį šiose rungtynėse atkovojo ir pirmąjį tašką baudos metimu pelnė „Servisa-ICT“ komanda, tačiau gana greitai tritaškiu metimu rezultatą savo komandos naudai persvėrė P.Daunys („Topo centras“). Visgi svečių tai nesustabdė ir jie į tai atsakė spurtu 7:0, po kurio rezultatas tapo 8:3 „Servisa-ICT“ naudai. Tačiau antroje kėlinio pusėje šeimininkai pradėjo demonstruoti daug kokybiškesnį krepšinį abiejose aikštelės pusėse ir iki ketvirčio pabaigos „Topo centras“ persvėrė rezultatą savo naudai (19:16).

Antrąjį kėlinį įspūdingai pradėjo „Servisa-ICT“ komanda, kuri laimėjo atkarpą „sausu“ rezultatu 8:0, ir į priekį vėl išsiveržė svečiai (24:19). Vėliau žaidimas išsilygino, o prieš didžiąją pertrauką vos 2-ų taškų skirtumu pirmavo „Servisa-ICT“ ekipa (38:36). Šiame ketvirtyje svečiai ypač taikliai atakavo iš dviejų taškų zonos (10/12), o aktyviausiai puolime žaidė G.Sušinskas („Servisa-ICT“), kuris pelnė 12-a taškų.

Po didžiosios pertraukos komandos ir toliau atkakliai kovojo dėl kiekvieno kamuolio, tačiau nei vienai iš jų nepavyko įrodyti savo pranašumo – kėlinį nežymiu skirtumu laimėjo „Servisa-ICT“ ekipa (18:16), o bendrame rezultate svečiai savo pranašumą padidino iki 4-ių taškų (56:52).

Lemiamo kėlinio pradžioje 4-is taškus be atsako pelnė „Servisa-ICT“ komanda ir skirtumas išaugo iki 8-ių taškų (60:52). Visgi „Topo centras“ nesiruošė taip lengvai pasiduoti – jiems pavyko ketvirčio viduryje sumažinti skirtumą iki 4-ių taškų (58:62), tačiau tada svečiai pataikė du tritaškius metimus iš eilės ir skirtumas tarp komandų pirmą kartą išaugo iki 10-ties taškų (68:58). Vėliau šeimininkai pradėjo skubėti, atakas stengėsi užbaigti individualiomis pastangomis, tuo tarpu svečiai ramiai rinko taškus iš po krepšio arba baudų metimais, tad skirtumas tarp ekipų nemažėjo, o nuaidėjus paskutiniam teisėjų švilpukui pergalę rezultatu 82:66 šventė „Servisa-ICT“ komanda.

Nugalėtojų komandoje nesulaikomas buvo G.Sušinskas – jo sąskaitoje 41 taškas (40 naud. balų). Puikiai jam talkino A.Šunskis ir I.Plečkaitis (po 13-a taškų) bei T.Vainoris (11 taškų).

„Topo centro“ komandoje pastebimiausi buvo V.Butrimas (17 taškų), Š.Mickus (16) ir E.Čižinauskas (9).
"Kauno energija" pergalę iškovojo tik po pratęsimo (2008 gruodžio 01 d., pirmadienis, 22:40 val.)"Servisa-ICT" nesunkiai įveikė "Lytagrą" (2009 kovo 10 d., antradienis, 22:14 val.)„Servisa-ICT“ po pratęsimo laimėjo emocijų karą (2009 vasario 25 d., trečiadienis, 01:31 val.)"Servisa - ICT" nesunkiai įveikė "Baltijos baldų grupės" ekipą (2009 vasario 27 d., penktadienis, 23:18 val.)"Servisa - ICT" įveikė "Vėjų liniją" (2008 lapkričio 18 d., antradienis, 22:39 val.)"Servisa ICT" antrojoje rungtynių pusėje palaužė "BBG" (2009 sausio 30 d., penktadienis, 02:13 val.)"Topo centras" pademonstravo varžovams pavyzdinį žaidimą (2008 lapkričio 11 d., antradienis, 21:56 val.)"Servisa-ICT" nepaliko jokių vilčių "Mikrokodui" (2008 lapkričio 04 d., antradienis, 22:41 val.)"Topo centras" po sunkios kovos palaužė "Sistematiką" (2009 sausio 14 d., trečiadienis, 10:19 val.)"Arauša" nugalėjo, tačiau to nepakako norint patekti į kitą turnyro etapą (2009 balandžio 01 d., trečiadienis, 22:23 val.)