Omega vs Baubilas & Granex (73:76)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2014 sausio 31 d., Penktadienis, 18:00 val. @ Ringaudų pradinė mokykla, Gėlių g. 2, Ringaudai, Kauno raj., LT-53332

„Baubilas & Granex“ ketvirtame kėlinyje neišleido pergalės iš rankų

2014 sausio 31 d., Penktadienis, 23:19 val., peržiūros: 1199

2014 sausio 31 dieną Ringaudų pradinės mokyklos sporto salėje įvyko Įmonių lygos „Rind“ pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko „Omega“ (šeimininkai) ir „Baubilas & Granex“ (svečiai). Pirmojoje rungtynių dalyje "Baubilas & Granex" demonstavo kokybiškesnį žaidimą, tad pastariesiems pavyko įgyti 11 taškų pranašumą po pirmo kėlinio. Antrajame, šis skirtumas tarp komandų sumažėjo tik 2 taškais. Antrojoje mačo dalyje „Omega“ pradėjo kvėpuoti varžovams į nugarą, o jau po trijų kėlinių buvo lygų. Per paskutines 10 minučių vyko atkatkli kova, o nedidelis pranašumas priklausė svečiams, kurį jiems pavyko išlaikyti iki rungtynių pabaigos. Rungtynės baigėsi "Baubilas & Granex" pergale rezultatu 76:73 (22:11, 19:21, 10:18, 26:23).

Rungtynių pirmuosius taškus pelnė šios dienos svečiai „Baubilas & Granex“, o per pirmas rungtynių minutes ekipos keitėsi sėkmingomis atakomis. Komandoms sužaidus pirmas dvi minutes minimaliu skirtumu pirmavo „Omega“ – 5:4. Visgi tuomet „Baubilas & Granex“ šovė į priekį palikdami savo varžovus užnugaryje. Svečių laimėta atkarpa 15:2, „Baubilas & Granex“ ekipai leido išsiveržti į priekį rezultatu – 19:7. Nors po to „Omega“ atsakė 4 -iais taškais, tačiau kėlinio paskutinėmis sekundėmis R. Kabašinsko tritaškis buvo sustabdytas neleistinai, tad šiam žaidėjui pataikius visas tris baudos metimus, ekipas prieš antrą kėlinį skyrė 11 taškų 22:11.

Antrojo kėlinio pradžioje „Omega“ ekipai pavyko sumažinti atsilikimą iki 5 taškų, tačiau „Baubilas & Granex“ arčiau varžovų neprisileido. Svečiai, po vangokos rungtynių pradžios, atsakė 7 -iais "sausais" taškais, po kurių ekipas skyrė 12 taškų žyma. Toks svečių pranašumas laikėsi beveik iki pat kėlinio pabaigos. Visgi likus paskutinei antro ketvirčio minutei „Omegai“ pavyko sušvelninti deficitą. O su antro kėlinio pabaigą M. Kigui pataikius tritaškį, ekipas prieš trečią kėlinį skyrė 8 taškai 40:32.

Trečiasis kėlinys prasidėjo M. Kigo tritaškiu ir K. Valiulio dvitaškiu, o skirtumas tarp ekipų ištirpo iki 3 taškų. Vėliau, 5 rungtynių minutę „Omegai“ pagaliau pavyko išlyginti rungtynių svarstykles – 46:46. Po to vyko lygus žaidimas, o besibaigiant trečiajam ketvirčiui „Omega“ buvo 2 -iem taškais priekyje. Visgi kėlinys baigėsi D. Kvitkos dviem taikliais baudos metimais, kurie šiose rungtynėse atstatė lygybę 50:50.

Paskutiniojo kėlinio pirmoje pusėje „Baubilas & Granex“ vėl atitrūko nuo varžovų – 64:55. Tačiau „Baubilas & Granex“ ekipai tokio pranašumo išsaugoti nepavyko, o po keletos sėkmingų "Omegos" atakų ekipas skyrė vos 3 taškai – 64:61, vėliau 66:63. Vis dėlto šeimininkams nors ir atsiliekant tik per vieną metimą, tačiau po to taip ir nebepavyko daugiau priartėti. Kėlinio gale abiejų komandų žaidėjams dar pasižymėjus iš toli, ekipas skyrė vis tie patys 3 taškai. Tad rungtynės baigėsi „Baubilas & Granex“ pergale 76:73.

Po rungtynių R.Kabašinskas („Baubilas & Granex“) kalbėjo: "Labai sunkiai mums šiandien gavosi. Pradžioj taip lengvai ir nusiteikę, galbūt, atėjom per lengvai sužaisti. Neturėjom kelių pagrindinių žaidėjų. Atsilaikėm, neįsivėlėm į jų "durną" žaidimą ir teko atlaikyti jų spaudimą. Atlaikėm".

Omega: Karolis Valiulis – 19 tšk. (5 išpr. praž.), Julius Kigas – 17 tšk. (8 rezult. perd.), Mantas Zubavičius – 16 tšk. (6 rezult. perd.), Donatas Šliogeris – 15 tšk.

Baubilas & Granex: Ruslanas Babilevas – 28 tšk. (20 atk. kam., 7 išpr. praž.), Rokas Kabašinskas – 13 tšk., Deividas Urbonas – 10 tšk. (7 rezult. perd., 5 išpr. praž.), Ramūnas Švagždys – 10 tšk. (5 rezult. perd.)

„Baubilas & Granex“ iškopė į ketvirtfinalį (2014 kovo 31 d., pirmadienis, 00:15 val.)„Baubilas & Granex“ nesunkiai nugalėjo „ACME“ (2013 spalio 29 d., antradienis, 22:46 val.)„Baubilas & Granex“ ketvirtfinalio serijos starte nepaliko vilčių „Kauno Tiltams“ (2014 balandžio 17 d., ketvirtadienis, 22:07 val.)„Baubilas & Granex“ nesunkiai įveikė „Topo centro“ komandą. (2014 sausio 05 d., sekmadienis, 22:57 val.)„Baubilas & Granex“ pergalingai pradėjo pusfinalį (2014 gegužės 04 d., sekmadienis, 22:55 val.)„Baubilas ‒ Granex“ aštunfinalio kovas pradėjo dramatiška pergale (2014 kovo 27 d., ketvirtadienis, 00:59 val.)„Baubilas & Granex“ nesunkiai įveikė pusfinalio barjerą ir keliauja į finalą. (2014 gegužės 07 d., trečiadienis, 23:42 val.)Nepilnos sudėties „Bauilas & Granex“ ‒ lengvas kąsnis „Kauno Grūdams“ (2014 sausio 11 d., šeštadienis, 02:18 val.)Puikiai sužaistas kėlinys lėmė „Baubilas & Granex“ pergalę (2013 lapkričio 21 d., ketvirtadienis, 23:04 val.)Beveik visas rungtynes pirmavęs „Baubilas & Granex“ rungtynių pabaigoje palaužė „Lietuvos dujas“ (2013 lapkričio 10 d., sekmadienis, 23:32 val.)