TRYS MEDŽIAI vs FC & KAUNO KVARCAS (61:90)ĮMONIŲ+ LYGA » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2009 sausio 26 d., Pirmadienis, 19:30 val. @ J.Dobkevičiaus vidurinė mokykla, V.Čepinskio g. 7, Kaunas LT-46257

"FC & Kauno kvarcas" nesunkiai įveikė "Trys medžiai" ekipą

2009 sausio 26 d., Pirmadienis, 23:12 val., peržiūros: 2894

Šį vakarą J.Dobkevičiaus vidurinės mokyklos sporto salėje susitiko "Trys medžiai" (šeimininkai) ir "FC & Kauno kvarcas" (svečiai). Jau pirmame kėlinyje svečiai įsiveržė į priekį ir varžovams ne tik neleido mažint pranašumo , tačiau jį didino. Galutinis šių varžybų rezultatas buvo 61:90 (10:19, 25:26, 11:26, 15:19).

Pirmasis kėlinukas prasidėjo kėliomis nesėkmingomis svečių atakomis. Tačiau šeimininkų ekipai taip pat puolimas strigo. Kėlinuko viduryje komandas vis dar skyrė vienas taškas (7:6). Puikiai sužaidus antrąją ketvirčio dalį svečiams pavyko savo persvarą padidinti iki 10 taškų (7:17). Iki kėlinio pabaigos abi ekipos dar spėjo apsikeisti taikliomis atakomis ir pirmas dešimt minučių pabaigė rezultatu 10:19

Antrame kėlinyje abi ekipos demonstravo puikaus žaidimo pavyzdį. Šeimininkų ekipa savo padėtį bandė gelbėti tolimais metimais ir dažnai jų metimai pasiekdavo tikslą. Tačiau varžovai turėdami galingesnę priekinę liniją geriau gūmėsi po krepšiais ir praleistus tolimus metimus atpirkdavo lengvais taškais iš po krepšio. Po šio kėlinuko komandas skyrė 10 taškų 35:45

Po ilgosios pertraukos "FC & Kauno kvarcas" perėmė varžybų kontrolę. Sustabdžius varžovų pagrindinį ginklą – tolimus metimus jiems pavyko savo persvarą padidinti iki 25 taškų 46:71.

Ketvirtame kėlinyje vėl dominavo svečių ekipos priekinės linijos žaidėjai. Svečių persvara kėlinio viduryje buvo išaugusi iki 30 , tačiau iki varžybų pabaigos jos nepavyko išlaikyti. "FC & Kauno kvarcas" šventė pergalę rezultatu 61:90

Po varžybų pakalbintas nugalėtojų treneris buvo puikiai nusiteikęs. Džiaugėsi , kad į varžybas susirinko pagrindinis komandos branduolys. Treneris padėkojo varžovams , o paklaustas ar tikėjosi pergalės tokiu dideliu skirtumu , treneris buvo nuoširdus ir prisipažino ,kad tikėjosi varžovus nugalėti per pus mažesne persvara.

"Kauno autobusai" po sunkios kovos įveikė "Trys medžiai" ekipą (VIDEO) (2008 gruodžio 23 d., antradienis, 23:54 val.)"FC & Kauno Kvarcas" nepasigailėjo "PC Redos" (2009 kovo 10 d., antradienis, 22:09 val.)"Trys medžiai" nesunkiai įveikė "Filter" ekipą (2008 lapkričio 24 d., pirmadienis, 22:51 val.)"Eltecha" lengvai nukirto "Trys medžiai" ekipą (2008 spalio 27 d., pirmadienis, 21:15 val.)Po atkaklios kovos "Lytagra" įveikė "Trijų medžių" ekipą (2008 gruodžio 08 d., pirmadienis, 23:12 val.)"Kauno kvarcas" neatsilaikė prieš "Kauno energiją" (2008 lapkričio 08 d., šeštadienis, 14:59 val.)"FC & Kauno Kvarcas" eliminavo "Vėjų liniją" (2009 kovo 17 d., antradienis, 22:38 val.)"FC & Kauno Kvarcas" iškovojo nesunkią pergalę (2008 lapkričio 13 d., ketvirtadienis, 22:23 val.)Nepilnos sudėties " FC & Kauno Kvarcas" pralaimėjo "Araušai" (2008 lapkričio 25 d., antradienis, 22:51 val.)"FC & Kauno Kvarcas" atrado pergalių kelią (2008 lapkričio 15 d., šeštadienis, 17:59 val.)