Birštono SC ‒ „Olimpas“ vs Elektromontuotojas (54:84)B lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2017 vasario 10 d., Penktadienis, 20:00 val. @ Birštono gimnazija, Kęstučio g. 29, Birštonas, LT-59210

Dienos rungtynėse „Elektromontuotojas“ išsivežė lengvą pergalę iš Birštono

2017 vasario 10 d., Penktadienis, 22:31 val., peržiūros: 1364

Penktadienį, vasario 10 dieną, Birštono gimnazijos sporto salėje įvyko B lygos "ALT reklama" pirmenybių rungtynės tarp turnyrinės lentelės kaimynų – namuose žaidusių Birštono SC – "Olimpas" (7-7) ir svečiuose žaidusių „Elektromontuotojas“ (7-7) ekipų.

„Elektromontuotojo“ ekipa atsiplėšė jau rungtynių pradžioje – M.Ivaškevičius ir D.Znutas pataikė po tritaškį, kelis metimus pataikė L.Putrimas ir svečiai pirmavo 3:12. Tada „Elektromontuotojas“ surengė dar vieną spurtą ir nurūko 7:23. Visgi, du paeiliui M. Seiliaus tritaškiai šiek tiek apšvelnino situaciją. Pasibaigus pirmajam kėlinukui svečiai buvo priekyje 15:26.

Antrajame kėlinuke puikus V. Šukio žaidimas po krepšiu leido „Elektromontuotojui“ įpusėjus ketvirčiui pirmauti 20:38. Po paprašytos minutės pertraukėlės Birštono SC ‒ „Olimpas“ įmetė keturis taškus paeiliui, tačiau jų spurtą iškart nutraukė M.Ivaškevičius, įsmeigęs tolimą metimą. Įpusėjus susitikimui rezultatas buvo 26:43.

Trečiajame kėlinuke ir toliau puikus pataikymas iš toli leido „Elektromontuotojui“ turėti solidžią persvarą. Iš toli mėtė D.Znutas ir M.Ivaškevičius. Visgi, šeimininkų gretose taip pat puolime neblogai žaidė D.Peldžius ir I.Čekanauskas, kurių metimai neleido tolėliau pabėgti „Elektromontuotojui“. Po trijų kėlinukų 42:59 pirmavo svečiai.

Ketvirtajame kėlinuke po J. Tamošiūno tolimo metimo Birštono SC ‒ „Olimpas“ dar priartėjo 47:61, tačiau E. Valaičio du tritaškiai paeiliui iniciajavo „Elektromontuotojo“ ekipos spurtą, kuris tęsėsi iki pat rungtynių pabaigos. Galutinis rungtynių rezultatas 54:84 (15:26, 11:17, 16:16, 12:25).

Birštono SC ‒ „Olimpas“: Justinas Tamošiūnas – 16 tšk., Dovydas Peldžius – 12 tšk. (5 perimt. kam.), Mangirdas Knyšius – 9 tšk.

Elektromontuotojas: Dovydas Znutas – 17 tšk. (5 rezult. perd.), Arnas Gilius – 15 tšk., Marius Ivaškevičius – 14 tšk., Viktoras Šukys – 10 tšk. (15 atk. kam., 7 rezult. perd.), Rimas Undraitis – 10 tšk.

„Elektromontuotojas“ pasiekė užtikrintą pergalę (2016 lapkričio 21 d., pirmadienis, 21:01 val.)Komandiškai žaidęs „Nebajeris“ išsivežė pergalę iš Birštono (2017 vasario 24 d., penktadienis, 22:51 val.)„Elektromontuotojas“ išvargo pergalę prieš „Nebajeris“ komandą (2017 sausio 29 d., sekmadienis, 17:07 val.)„Elektromontuotojas“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Randerį“ (2016 gruodžio 07 d., trečiadienis, 20:06 val.)Sezono starte „Elektromontuotojas“ lengvai įveikė „Return“ (2016 spalio 19 d., trečiadienis, 22:20 val.)„Elektromontuotojas“ nesunkiai įveikė „Nebajerį“ (2017 vasario 01 d., trečiadienis, 20:38 val.)Taškų lenktynese Birštono SC ‒ „Olimpas“ išvargo pergalę prieš „Spartą“ (2016 lapkričio 12 d., šeštadienis, 00:01 val.)„Elektromontuotojas“ ketvirtame kėlinyje įveikė „Kauno liberalus“ (2016 lapkričio 23 d., trečiadienis, 20:30 val.)„ICE“ po įnirtingo mūšio įveikė svečius iš Birštono (2017 sausio 11 d., trečiadienis, 23:33 val.)Visas rungtynes pirmavę BC „Straight“ krepšininkai susitvarkė su Birštono SC ‒ „Olimpu“ (2016 spalio 18 d., antradienis, 21:50 val.)