KK „Garliava“ vs Ragai (66:69)C lyga, „TOPsport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2017 sausio 11 d., Trečiadienis, 20:15 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

„Garliava“ rungtynių pabaigoje turėjo pripažinti „Ragų“ pranašumą

2017 sausio 11 d., Trečiadienis, 21:40 val., peržiūros: 1715

Sausio 11 dieną „Kauno technikos kolegijos“ sporto salėje įvyko „C“ lygos „Top Sport“ pirmenybių rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai KK „Garliava“ priemė svečius „Ragus“. „Garliava“ buvo iškovoję penkias pergales ir keturis kartus buvo pralaimėję. „Ragų“ sąskaitoje buvo trys pergalės ir penki pralaimėjimai.

Rungtynių pradžioje du taškus pelnė „Ragai“, bet netrukus įsižaidė „Garliava“, kurie pelnė devynis taškus be atsako (9:2). Penktą minutę spurtą pradėjo „Ragai“, kurie pelnė devynis taškus be atsako (9:11). Paskutinėmis kėlinio minutėmis komandos žaidė lygiai. Sužaidus pirmas 10 minučių rezultatas buvo lygus (16:16).

Antro kėlinio pradžioje du taškus pelnė „Ragai“ (16:18). Netrukus komandos apsikeitė taikliais tolimais metimais (19:21). Vėliau komandos žaidė lygiai. Likus keturiom minutėm iki kėlinio pabaigos rezultatas buvo lygus (26:26). Dar po dviejų minučių komandas skyrė tik vienas taškas (27:28). Paskutinę kėlinio minutę „Garliava“ buvo įgiję dviejų taškų persvarą (33:31), bet kėlinį geriau baigė „Ragai“ (33:36).

Pirmomis trečio kėlinio minutėmis komandos keitėsi taikliais metimais. Baigiantis pirmai kėlinio pusei komandas skyrė penki taškai (41:46). Vėliau penkis taškus be atsako pelnė „Garliava“, kuriem pavyko pasivyti varžovus (46:46). Kėlinio pabaigą šiek tiek geriau sužaidė „Ragai“, kuriems pavyko įgyti keturių taškų persvarą (49:53).

Ketvirtą kėlinį geriau pradėjo „Garliava“, kurie pelnė septynis taškus be atsako (56:53). Netrukus „Ragai“ varžovus pasivijo ir septintą minutę turėjo vieno taško persvarą (58:59). Aštuntą minutę „Garliava“ turėjo penkių taškų pranašumą (64:59). Visgi „Ragai“ geros gynybos ir tikslaus puolimo dėka pelnė devynis taškus be atsako (64:68). Kėlinio pabaigoje „Garliava“ buvo priartėję iki varžovų (66:68). Rungtynių pabaigoje „Ragai“ išsaugojo pranašumą, o „Garliavos“ tritaškiai skriejo pro šalį. Rungtynės baigėsi rezultatu 66:69. „Ragai“ pasiekė ketvirtą pergalę, o „Garliava“ pralaimėjo penktą kartą.

„Ragų“ treneris K.Ruočkus: „Nauji metai, reik juos pradėti tokia pergale, kad turėti džiaugsmo. Nors mūsų ir mažiau buvo, bet manau labiau norėjome laimėti, pasistengėm.“ Paklaustas, ar nepavargo prieš gausiai susirinkusius varžovus, treneris atsakė: „Žinoma pavargom… Dirbom, arėm, bet svarbiausia laimėjome.“

KK „Garliava“: Saulius Pakalniškis – 19 tšk. (7 rezult. perd., 5 išpr. praž.), Tomas Vitkevičius – 19 tšk. (16 atk. kam.), Marius Satkevičius – 11 tšk.

Ragai (S): Viktoras Žukauskas – 16 tšk., Deividas Urbonas – 14 tšk. (5 perimt. kam., 5 išpr. praž.), Mindaugas Kazikaitis – 12 tšk.

KK „Garliava“ antroje rungtynių pusėje turėjo pripažinti „R2P Sport ‒ S/M“ pranašumą (2016 lapkričio 07 d., pirmadienis, 22:08 val.)„Ryterna Group“ antroje rungtynių pusėje turėjo pripažinti KK „Garliava“ pranašumą (2016 lapkričio 22 d., antradienis, 22:41 val.)KK „Garliava“ gan lengvai įveikė „Team Five“ penketuką (2016 gruodžio 12 d., pirmadienis, 21:47 val.)Tik rungtynių pabaigoje „Ragams“ pavyko įveikti „Spartą“ (2016 lapkričio 15 d., antradienis, 22:33 val.)Įtemptose rungtynėse KK „Garliava“ susitikimo pabaigoje įveikė negausiai susirinkusią „ASU“ komandą (2017 sausio 19 d., ketvirtadienis, 22:21 val.)Puiki pirma rungtynių pusė leido pergalę pasiekti BC „Straight“ ekipai (2016 spalio 25 d., antradienis, 22:14 val.)BC „Boom“ nesulaukė pasipriešinimo iš „Ragų“ ekipos (2016 gruodžio 05 d., pirmadienis, 22:42 val.)KK „Garliava“ po ilgosios pertraukos įrodė pranašumą prieš „Randerį“ (2016 gruodžio 19 d., pirmadienis, 21:54 val.)KK „Garliava“ po atkaklios kovos palaužė LSK „Technoera“ (2016 lapkričio 02 d., trečiadienis, 23:19 val.)„Garliava“ antrą kartą įveikė „Hermį“ ir žengė į aštunfinalį (2017 kovo 22 d., trečiadienis, 22:40 val.)