Ryterna Group vs Elektrėnų „Senoji Versmė“ ‒ geologas.lt (76:61)Pavasario „Sportturas“ taurė 2015 » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2015 balandžio 22 d., Trečiadienis, 18:45 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

Nuo pat rungtynių pradžios vadžias savo rankose turėję „Ryterna Group“ krepšininkai prasibrovė į pusfinalį

2015 balandžio 22 d., Trečiadienis, 23:08 val., peržiūros: 1001

Balandžio 22-ąją dieną, trečiadienį, „Kauno Energijos“ salėje įvyko pavasario „Sportturas“ Didžiosios taurės ketvirtfinalio dvikova tarp namuose žaidusios „Ryterna Gruop“ ekipos ir svečių vaidmenyje buvusių Elektrėnų „Senosios Versmės – Geologas.lt“ krepšininkų.

Susitikimo starte dukart varžovų gynybą sudraskė E.Straigis ir rezultatas tapo 4:0. Po kurio laiko savo taškų sąskaitą atidarė ir Elektrėnų „Senosios Versmės – Geologas.lt“ krepšininkai (4:2), bet po dar 4 aikštės šeimininkų taškų, švieslentėje užsidegė skaičiai 8:2. M.Meidaus tolimas šūvis pjovė svečių deficitą perpus (8:5), tačiau tai buvo paskutinis taiklus Elektrėnų „Senosios Versmės – Geologas.lt“ taiklus metimas pirmajame kėlinyje. Per paskutines beveik 5 minutes Elektrėnų atstovai nepelnė nė taško, o tuo su malonumu pasinaudojo priešininkai. Spurtu 9:0 baigusi pirmąją dvikovos dalį, „Ryterna Group“ ekipa susikrovė dviženklę persvarą ir laimėjo pirmąsias 10 minučių rezultatu 17:5.

Antrojo kėlinio pradžioje pirmieji pasižymėjo svečiai (17:7), bet įsismaginę „Ryterna Group“ krepšininkai į varžovų dvitaškį atsakė 6 taškais ir nutolo 16 taškų skirtumu (23:7). Permainingas žaidimas tęsėsi ir likusią kėlinio dalį. Po P.Makūno dvitaškio Elektrėnų „Senosios Versmės – Geologas.lt“ deficitas ištirpo iki 11 taškų (25:14), bet tuomet šturvalą į savo rankas vėl čiupo aikštelės šeimininkai. E.Straigio pastangomis puolime „Ryterna Group“ įgijo 17 taškų pranašumą (33:16), tačiau pirmosios susitikimo pusės finiše R.Kijansko blykstelėjimas leido Elektrėnų krepšininkams sušvelninti nuostolius iki 13 taškų. Įpusėjus mačui rezultatas buvo 35:22.

Po didžiosios pertraukos „Ryterna Group“ vėl ėmė tvirtinti savo pozicijas, trečiąjį kėlinį pradėjo spurtu 10:2 ir po 4 iš eilės J.Mozerskio taškų, atstumas tarp ekipų šoktelėjo iki 20 taškų (44:24). Kurį laiką aikštės šeimininkai neleido skirtumui ženkliai kisti, tačiau antroje ketvirčio pusėje Elektrėnų „Senosios Versmės – Geologas.lt“ krepšininkai ėmėsi reformų ir ėmė sparčiai mažinti atsilikimą. Paskutinėmis kėlinio minutėmis dominavę svečiai, trečiąjį ketvirtį baigė laimėta atkarpa 2:12 ir intriga prieš lemiamą susitikimo dalį grįžo – 58:46.

Ketvirtojo kėlinio pirmosiomis minutėmis antroje rungtynių pusėję išsijudinę Elektrėnų „Senosios Versmės – Geologas.lt“ krepšininkai pjovė deficitą iki vienženklio (58:50), tačiau arčiau varžovai neprisileido. Kurį laiką skirtumas svyravo tarp vienženklės ir dviženklės ribos, bet antroje ketvirčio pusėje „Ryterna Group“ ėmė tvirtinti pergalės pamatus. 10 taškų be atsako leido „Ryterna Group“ ekipai įgyti 18 taškų persvarą (74:56) ir išsklaidyti visas abejones. Rungtynių pabaigoje svečiai dar apkarpė atsilikimą, bet vistiek turėjo pripažinti „Ryterna Group“ pranašumą rezultatu 76:61.

Vilius Marcinkevičius („Ryterna Group“):

Šiandien pasiekėt galima sakyti užtikrintą pergalę. Nuo pat pradžių pabėgote į priekį ir nors varžovai rungtynių eigoje dar mėgino kabintis, bet iniciatyvos nepaleidot. Kas leido taip sužaisti?

„Iš tikrųjų prisidėjo noras atsirevanšuoti. „C“ lygos atkrintamosiose varžybose prieš juos pralaimėjom, tai labai norėjosi revanšo. Gerai sužaidė mūsų lyderis (E.Straigis – aut. p.), pakovojom dėl kamuolių ir šiaip viskas gerai buvo.“

Elektrėnų „Senosios Versmės – Geologas.lt“ atstovas pralaimėjimo nesureikšmino ir tepasakė: „Viskas gerai!“

Nugalėtojus į pergalę vedė E.Straigis (30 tšk., 13 atk. k., 5 rez. p., 7 išpr. pr., 36 naud. b.), A.Silvestravičius (11 tšk., 10 atk. k., 2 bl.), M.Giedraitis (6 tšk., 7 atk. k.), M.Andriušaitis (6 tšk., 8 atk. k.), J.Mozerskis (6 tšk.), E.Budrys (5 tšk.) ir M.Neverbickas (5 tšk.).

Elektrėnų „Senosios Versmės – Geologas.lt“ gretose išsiskyrė P.Makūnas (22 tšk., 13 atk. k.), R.Kijanskas (13 tšk., 10 atk. k.), V.Ašmena (8 tšk., 5 rez. p.), A.Gumbrevičius (5 tšk.), G.Pargaliauskas (5 tšk.) ir M.Meidus (5 tšk.).

Pavasario „Sportturas“ Didžiosios taurės pusfinalyje „Ryterna Group“ susitiks su „Ice“ arba „Laipsniais“.

Po sunkios kovos „Ryterna Group“ pateko į „Pavasario“ didžiosios taurės finalą (2015 balandžio 29 d., trečiadienis, 23:10 val.) „Ryterna Group“ pasiekė nelengvą pergalę (2015 balandžio 09 d., ketvirtadienis, 19:59 val.)„Ryterna Group“ ketvirtame kėlinuke palaužė „Žaliai‒Baltus“ (2015 balandžio 16 d., ketvirtadienis, 21:22 val.)„Ryterna Group“ netikėtai lengvai įveikė „Kauno Švarą“ (2015 balandžio 02 d., ketvirtadienis, 19:46 val.)„Kėgliai“ antroje rungtynių pusėje neatsilaikė prieš Elektrėnų „Senoji versmė“-geologas.lt (2015 kovo 30 d., pirmadienis, 03:25 val.)Visas rungtynes pirmavęs „Parabelis“ apgynė pavasario „Sportturo“ taurės nugalėtojų titulą (2015 gegužės 03 d., sekmadienis, 23:39 val.)„Sparta“ nesunkiai susitvarkė su Elektrėnų ,,Senoji Versmė“-geologas.lt (2015 kovo 31 d., antradienis, 23:18 val.)Elektrėnų žiburiai šiandien švietė taip ryškiai kaip niekuomet. (2015 balandžio 12 d., sekmadienis, 18:32 val.)„Veiverių Amberis“ neatsilaikė prieš Elektrėnų ,,Senoji Versmė“ ‒ geologas.lt komandą (2015 balandžio 15 d., trečiadienis, 23:37 val.)