Batniavos seniūnija vs Kelių priežiūra (72:59)„Sportturas“ taurė 2024 » Atkrintamosios rungtynės, Didysis finalas
2024 gegužės 29 d., Trečiadienis, 20:30 val. @ Ringaudų pradinė mokykla, Gėlių g. 2, Ringaudai, Kauno raj., LT-53332

Pavasario „Sportturas“ taurės 2024 čempionai tapo „Batniavos seniūnija“ ekipa

2024 gegužės 29 d., Trečiadienis, 22:21 val., peržiūros: 145

Ringaudų pradinės mokyklos sporto salėje įvyko "Sportturas" taurė 2024 Didysis finalas, kuriame susitiko "Batniavos seniūnija" ir "Kelių priežiūra".

Rungtynės prasidėjo taškas į tašką ir ne vienai ekipai nepavyko įrodyti savo pranašumo. Vis dėlto, "Kelių priežiūra" surengė spurtą 9:0 ir šeimininkai buvo priversti stabdyti varžovus minutės pertraukėle ( 9:18). Per likusį laiką svečiai išsaugojo turėtą pranašumą ( 13:22). Antrame kėlinyje "Batniavos seniūnija" pradėjo lipti varžovams ant kulnų, tačiau "Kelių priežiūra" atlaikė varžovų spurtą – 30:36

Trečiam ketvirčiui pusėjus "Batniavos seniūnija" toliau nestabdė apsukų ir po ilgos pertraukos persvėrė rezultatą į savas rankas ( 43:42). Per likusį laiką "Kelių priežiūra" toliau nespėjome su varžovais puolime, o šeimininkai leido vieną po kito tolimus metimus. Vis dėlto svečiams pavyko greitomis atakomis sumažinti skirtumą iki 4 taškų ( 51:47). Ketvirtame kėlinyje "Kelių priežiūra" ekipai niekaip nesisekė įveikti varžovų kietos gynybos, o "Batniavos seniūnija" toliau demonstravo stabilų puolimą. "Batniavos seniūnija" įveikė varžovus ir iškovojo "Sportturas" taurę 2024. Galutinis rezultatas – 72:59 (13:22, 17:14, 21:11, 21:12)

9 taškai

„Sportturas“ taurėje „Batniavos seniūnija“ iškovojo pergalę prieš „RIO-RTZ Motors“. (2024 balandžio 19 d., penktadienis, 21:18 val.)„Potencialas“ sustojo ketvirtame kėlinuke ir užleido vietą finale „Batniavos seniūnija“ ekipai (2024 gegužės 19 d., sekmadienis, 22:02 val.)Sportturas taurėje: Batniavos seniūnijos pergalė prieš C Basket (2024 balandžio 29 d., pirmadienis, 23:02 val.)„Dust2“ turėjo pripažinti „Kelių priežiūra“ ekipos pranašumą (2024 gegužės 15 d., trečiadienis, 20:00 val.)„Batniavos seniūnija“ pergalingai pradėjo pavasario batalijas (2024 balandžio 14 d., sekmadienis, 19:32 val.)„Batniavos seniūnija“ po permainingos kovos perkopė ketvirtfinalį (2024 gegužės 12 d., sekmadienis, 22:32 val.)„Batniavos seniūnija“ lengvai įveikė „Krepsiniofanai.lt 2“ ir grupių etape išliko nepralaimėję (2024 gegužės 01 d., trečiadienis, 21:52 val.)Po atkaklios kovos „Kelių priežiūra“ įveikė „C Basket“ ekipą ir žengia į „Sportturas“ taurės Didįjį finalą (2024 gegužės 22 d., trečiadienis, 20:04 val.)„Kelių priežiūra“ užtikrintai įveikė „Krepsiniofanai.lt 1“ ekipą (2024 gegužės 01 d., trečiadienis, 19:39 val.)„Kelių priežiūra“ įrodė savo pranašumą prieš „Žalgirio KA ‒ 3“ ekipą (2024 balandžio 29 d., pirmadienis, 21:27 val.)