Žaliai-Balti vs Kulautuva (77:36)C lyga, „ALTreklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 lapkričio 03 d., Pirmadienis, 19:45 val. @ Varpo gimnazija, Varpo g. 49, Kaunas, LT-51309

„Žaliai-Balti“ nepasigailėjo „Kulautuvos“

2014 lapkričio 03 d., Pirmadienis, 23:08 val., peržiūros: 1287

Lapkričio 3 dieną, Varpo gimnazijos sporto salėje, įvyko C lygos "ALTreklama" reguliariojo sezono rungtynės tarp "Žaliai-Balti" (šeimininkai) ir "Kulautuva" ekipų. Apylygės varžybos vyko, ko gero, tik pusę kėlinio. Po to laiko šeimininkai spurtavo ir išsiveržė į priekį. Kiekvieną kėlinį vis didindami savo pranašumą "Žaliai-balti" iškovojo lengvą pergalę rezultatu 77:36.
Pirmasis kėlinukas prasidėjo apylyge komandų dvikova. Pirmaisiais epizodais svečiai netgi buvo išsiveržę į priekį, tačiau visa tai labai greitai pasikeitė. Šeimininkai spurtavo (13:2) ir netrukus jau buvo priekyje (15:7). Paskutinės kėlinio minutės buvo ganėtinai ramios. Abi komandos apsikeitė po taiklų dvitaškį metimą ir pirmam kėlinukui pasibaigus šeimininkai buvo priekyje (17:9).

Antrasis kėlinukas buvo pats rezultatyviausias. Žinoma, tam didelės įtakos turėjo kur kas pagreitėjęs žaidimo tempas. Abi ekipos darė daug greitų atakų, ir apskritai žaidė greitą, pilną klaidų bei perimtų kamuolių krepšinį. Nors svečiai ir bandė vytis šeimininkus, tačiau "Žaliai-Balti" buvo tiesiog geresni. Šį kėlinuką laimėję rezultatu 25:15, ilgosios pertraukos metu jie jau turėjo 18 taškų persvarą (42:24).

Trečiasis kėlinys buvo tiesiog puikus šeimininkams, tuo tarpu – tikras košmaras svečiams. "Žaliai-Balti" šį kėlinuką tiesiog dominavo aikštelėje. Išprovokuodami daug pražangų ir pataikydami didžiąją dalį metimų, jie laimėjo šį kėlinuką 25:9, ir po trijų kėlinių buvo priekyje (67:33).

Ketvirtasis kėlinys jau buvo tik formalumas, ir stebint komandų žaidimą, būtent tai ir buvo galima matyti. "Žaliai-Balti" žaidė lėtą, paprastą, pilną derinių krepšinį. Matyt, tam, jog pergalei ir taip esant aiškiai, netraumuotų žaidėjų. Na, o svečiai visiškai nuleido rankas. Pataikę vos 1 metimą iš galimų 15, jie pralaimėjo šį kėlinuką rezultatu 10:3, ir turėjo pripažinti užtikrintą varžovų pranašumą. "Žaliai-Balti" šias rungtynes laimėjo rezultatu 77:36.

Žaliai-Balti: Darius Grigas – 21 tšk. (5 rezult. perd.), Aivaras Pūras – 10 tšk. (5 išpr. praž.), Mantas Ugianskis – 9 tšk.

Kulautuva: Erikas Mackevičius – 12 tšk., Emilis Mackevičius – 12 tšk., Daumantas Blužas – 4 tšk. (5 išpr. praž.)

"Žaliai-Balti" komandos treneris E.Bartuševičius:
Na tiesiog buvom stipresni, geriau susižaidę, jaunimo turime daugiau. Per daug nieko nedarėme, individualiau labiau žaidėme, arba 2 prieš 2. Priešininkai labai daug baudavosi, tai stengėmės būti agresyvūs ir taškus rinkti baudų metimais.

Paskutiniai komentarai (3 iš 3)

Gazzaz2014 lapkričio 05 d., 00:13 val.
pasisamdykit keturis statistus ir nepasitaikys netikslumų. baudų metimai yra protokole tai atsiras ir statistikoj, o visa kita yra subjektyvu - ką statistas matė, tą ir parašė

esmis2014 lapkričio 04 d., 23:05 val.
Atkreipsime i tai demesi, Aciu uz pastabas.
Anonimas2014 lapkričio 04 d., 17:24 val.
Norėjau atkreipti dėmesį statisto, kad E.Kajalavičius buvo įmetęs du baudos metimus, o statistikoje jų nėra įrašyta, nors protokole buvo, taip pat L.Vilkaitis tritaškio metimo nemetė, aišku tai nėra didelė kažkokia tragedija, bet ateičiai reikėtų stengtis vengti tokių klaidų, ypač kai žaidėjas meta baudos metimus, net filmuotame video jie yra uzfiksuoti, tad tikiuosi ateityje bus išvengta tokių klaidų.
„Lietuvos šaulių sąjunga“ nepasigailėjo „Kulautuvos“ ekipos. (2015 sausio 16 d., penktadienis, 22:51 val.)„Komanda X“ lengvai nugalėjo „Kulautuvą“ (2014 gruodžio 09 d., antradienis, 22:40 val.)„Žaliai-Balti“ supančiojo „Lietuviškus patiekalus“ (2014 gruodžio 10 d., trečiadienis, 10:07 val.)„Vaistinė.lt“ susitvarkė su „Kulautuva“ (2014 lapkričio 23 d., sekmadienis, 22:14 val.)„Žaliai ‒ Balti“ nesunkiai įveikė „vaistinė.lt“ ekipą. (2014 gruodžio 01 d., pirmadienis, 23:05 val.)„Krepšininkas.net“ nesunkiai susitvarkė su „Kulautuva“ (2014 gruodžio 05 d., penktadienis, 01:18 val.)„Žaliai-Balti“ tik rungtynių pabaigoje palaužė „Krepšininkas.net“ ekipą (2014 lapkričio 10 d., pirmadienis, 23:42 val.)„Žaliai‒balti“ sezoną pradėjo pergale prieš „Sportiją“ (2014 spalio 22 d., trečiadienis, 21:29 val.)„Kauno SRC – 2“ nesunkiai įveikė „Kulautuvos“ krepšininkus (2014 lapkričio 18 d., antradienis, 22:47 val.)„Elektromontuotojas“ įveikė „Kulautuvą“ (2015 vasario 04 d., trečiadienis, 22:21 val.)