Remza vs Kauno Rami (93:96)C lyga, „ALTreklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 spalio 28 d., Antradienis, 20:40 val. @ T. Ivanausko vidurinė mokykla, Vėtrungės g. 1, Kaunas, LT-48135

Nepakartojamo scenarijaus rungtynėse, kuriose netrūko nieko pergalę po pratęsimo šventė Kauno „Rami“

2014 spalio 29 d., Trečiadienis, 00:22 val., peržiūros: 1484

Antradienio vakarą T. Ivanausko vid. m-klos sporto salėje buvo sužaistos KKL C lygos , „ALTreklama“ pirmenybių C pogrupio rungtynės, kuriose susitiko šeimininkų „Remza“ ir svečių Kauno „Rami“ komandų krepšininkai. Nors rungtynių pradžioje svečiai atrodė įtikinamai stipresni, tačiau šeimininkai sugebėjo „sugrįžti į rungtynes“ ir prieš ilgąją pertrauką komandas skyrė vos 5 taškų svečių persvara 33:38. Aistros aikštelėje vis stiprėjo, netrūko kietos kovos abiejose aikštelės pusėse ir apsižodžiavimų. „Remza“ po sėkmingos atkarpos trečiajame kėlinuke persverė rezultatą savo naudai. Rungtynių lūžio tašku tapo ketvirtojo kėlinio pradžia, kai du šeimininkų krepšininkai už peštynes buvo pašalinti iš aikštelės ir „Remzos“ krepšininkai liko žaisti keturi prieš penkis. Kiekybine persvara pasinaudoję svečiai pasivijo varžovus ir išsiveržė į priekį. Paskutinę rungtynių sekundę Arūnas Abromaitis taikliu tritaškiu išplėšė savo komandai pratęsimą. Tiesa pratęsime komandos žaidės trys prieš tris (3x3), nes tiesiog kiti žaidėjai jau buvo išsibaudavę. Vos prasidėjus pratęsimui traumą patyrė Kauno „Rami“ žaidėjas ir rungtynės tęsėsi žaidimu du prieš tris (2x3). Pratęsime vyko kova taškas į tašką, kol galų gale aikštelėje likus keturiems žaidėjams (2x2) savo pranašumą įrodė Kauno „Rami“ krepšininkai 93:96. Tiesa, paskutinę pratęsimo sekundę L. Baliūno mestas tritaškis buvo labai arti tikslo, kad išplėšti dar vieną pratęsimą.

Rungtynės prasidėjo svečių spurtu 0:8, tačiau šeimininkai įpusėjus ketvirčiui skirtumą sumažino iki 4 taškų, o ketvirčio pabaigoje buvo priartėję vos per vieną taiklų metima, bet kėlinuko pabaigą užtikrinčiau sužaidė Kauno „Rami“ komanda 20:26.

Antrasis ketvirtis nebuvo toks rezultatyvus kaip pirmasis. Nuo pat pirmųjų minučių savo žaidimą varžovams primetę šeimininkai maždaug įpusėjus ketvričiui pirmavo 33:29. Antroje kėlinio pusėje „Remzos“ puolimas tapo statiškas ir nerezultatyvus. Svečiai vėl sugebėjo užtikrintai sužaisti kėlinio pabaigą ir po atkarpos 0:9, jie prieš ilgąją pertrauką vėl buvo priekyje 33:38.

Po ilgosios petraukos rungtynės klostėsi banguotai, nors buvo matyti, jog iniciatyva priklauso šeimininkams. Galų gale įpusėjus kėlinukui „Remza“ įjungė aukštesnę pavarą ir po sėkmingos atkarpos 17:4 prieš lemiamą ketvirtį jau turėjo apčiuopiamą persvarą 62:54.

Ketvirtojo kėlinio pradžio įvyko rungtynių lūžio taškas ir visas rungtynes ore tvyrojusi įtampa bei aistros pasiekė savo epogėjų. Aikštelėje viskas prasidėjo nuo komandų žaidėjų apsižodžiavimo, kol galų gale viskas virto veiksmais. Už peštynių kėlimą aikštele buvo diskvalifikuoti Žilvinas Zakrasas ir D.Dzimidavičius (abu iš šeimininkų komandos). Aistroms kiek nurimus rungtynės buvo tęsiamos, bet buvo žaidžiama keturi prieš penkis, nes šeimininkai tiesiog nebeturėjo daugiau žaisti teisę turinčių žaidėjų. Nors svečiai ir turėjo kiekybinę persvarą, kad ir kaip neįprastas terminas krepšinyje tai būtų, iš pradžių sunkiai sekėsi tirpdyti šeimininkų susikrautą pranašumą, tačiau antroje ketvirčio pusėje tolimi Kauno „Rami“ krepšininkų metimai greit sumažino atsilikimą. Tiesa, likus žaisti porą minučių jėgos aikštelėje išsilygino dėl išsibaudavusio svečių žaidėjo. Paskutinę minutę abiejų komandų pajėgos aikštelėje dar labiau sumažėjo, buvo žaidžiama trys prieš tris. Kai jau atrodė ,jog runtynės baigtos, skirtumas 3 taškai liko vos 5 sekundės, bet taiklus tolimas A. Abromaičio šūvis paskutinę sekundę nukėlė rungtynes į pratęsimą.

Pratęsimo pradžia vėl buvo kurioziška. Pirmąją minutę traumą patyrė Kauno „Rami“ krepšininkas Linas Levulis. Rungtynės buvo tęsiamos aikštelėje iš viso esant 5 žaidėjams. Antroje pratęsimo pusėje 6 taškus be atsako pelnė J.Čepas ir svečiai nutolo, bet čia pat taiklus L Baliūno tritaškis skirtumą sumažino iki minimumo. Tašką šiose rungtynėse taikliais baudų metimais padėjo Jonas Jančiukas. Pergalę po pratęsimo rezultatu 93:96 šventė Kauno „Rami“ krepšininkai.

Kauno „Rami“ krepšininkai po reto įdomumo rungtynių kalbėjo: „Dar nesame turėję tokių rungtynių, net sunku kažką ir pasakyti po tokio mačo. Atrodo rungtynes pradėjome gerai, bet paskui įsivėlėme į varžovų chaotišką žaidimą ir gavosi chaosas. Džiugu, kad pavyko laimėti. “

Remza: Raimondas Baliūnas – 26 tšk. (21 atk. kam., 8 rezult. perd., 15 išpr. praž.), Arūnas Abromaitis – 26 tšk. (13 atk. kam.), Lukas Baliūnas – 18 tšk., Tadas Dudzevičius – 12 tšk., Linas Dzimidavičius – 11 tšk. (11 atk. kam.)

Kauno Rami: Šarūnas Petraitis – 20 tšk. (10 atk. kam., 6 rezult. perd.), Jonas Jančiukas – 20 tšk. (10 atk. kam., 7 išpr. praž.), Justinas Čepas – 20 tšk., Giedrius Džiaugys – 14 tšk., Gytis Mikėnas – 12 tšk.

Paskutiniai komentarai (1 iš 1)

sportas2014 spalio 29 d., 09:40 val.
ot pestukai :D
Visas rungtynes pirmavęs „Aurelinas“ įveikė „Kauno Rami“ (2014 gruodžio 14 d., sekmadienis, 21:16 val.)„Kauno Rami“ antroje rungtynių pusėje išlaikė persvarą prieš „Nepyk“ (2014 lapkričio 16 d., sekmadienis, 21:00 val.)„Lituanica“ po dviejų pratęsimų trilerio palaužė „Kauno Rami“ (2014 lapkričio 01 d., šeštadienis, 14:49 val.)Šarūno Petraičio metimas išplėšė pergalę „Kauno Rami“ (2014 gruodžio 18 d., ketvirtadienis, 21:27 val.)Advokatų kontora „Konsus“ po permainingos kovos palaužė „Kauno rami“ ekipą. (2015 sausio 23 d., penktadienis, 22:29 val.)„Akademija“ nugalėjo „Kauno Rami“ (2014 lapkričio 30 d., sekmadienis, 21:24 val.)Martyno Valaičio vedami „Grizliai“ palaužė Kauno „Rami“ (2015 sausio 29 d., ketvirtadienis, 22:33 val.)Panaikinę 18 taškų deficitą komanda „Grizliai“ po pratęsimo nusileido „Kauno Rami“ ekipai. (2015 sausio 18 d., sekmadienis, 23:37 val.)„Kėdainiams & Adecco“ teko pavargti su „Kauno Rami“ (2015 vasario 08 d., sekmadienis, 21:40 val.)„Nepyk“ nesunkiai palaužė „Remzos“ ekipą (2014 gruodžio 02 d., antradienis, 22:52 val.)