Compensa vs Lapės (82:43)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2016 vasario 01 d., Pirmadienis, 21:15 val. @ Saulės gimnazija, Savanorių pr. 46, Kaunas, LT-44209

„Compensa“ nesunkiai įveikė „Lapių“ komandą

2016 vasario 01 d., Pirmadienis, 23:23 val., peržiūros: 1374

Pirmadienio vakarą Saulės gimnazijos sporto salėje įvyko C lygos „ALT reklama“ pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko „Compensa“ (šeimininkai) ir „Lapės“ (svečiai). Nuo pat pirmųjų minučių „Compensa“ pradėjo įrodinėti, kad jie šiandien yra verti pergalės ir iškovojo triuškinančią pergalę, rezultatu – 82:43.

Rungtynes „Compensa“ pradėjo „sausa“ atkarpa 8:0. Tik šeštąją žaidimo minutę svečiams pavyko pelnyti pirmuosius taškus ( 8:4). „Compensa“ toliau dominavo tiek puolime, tiek gynyboje ir didino pranašumą su kiekviena minute ( 15:4). Po ilgos pertraukos „Lapėms“ pavyko pelnyti taškus, tačiau šeimininkai užbaigė kėlinuką 5:0 spurtu ir atitolo nuo varžovų 14 taškų pranašumu – 20:6.

Antrą ketvirtį toliau „Compensa“ žaidė įjungę aukštesnę pavarą ( 32:9). „Lapėms“ pagaliau pavyko atrasti savąjį žaidimą, kur skirtumą sušvelnino iki 16 taškų ( 35:19). Per likusias dvi minutes „Compensa“ žaidimas aprimo ir sugebėjo padidinti pranašumą tik dviems taškais – 39:21.

Trečią kėlinuką šeimininkai pradėjo spurtu 7:0, tačiau iškart sulaukė atsako iš varžovų ( 52:25). M.Siriūnaičio pastangomis „Compensa“ surengė greitų atakų virtinę, kur pranašumas išaugo 32 taškų ( 61:29). Per likusį laiką komandos apsikeitė sėkmingomis atakomis. Rezultatas po trijų kėlinių – 63:31.

Ketvirtam kėlinukui prasidėjus abiejų komandų žaidimas aprimo ir apsikeisdavo sėkmingomis atakomis ( 72:39). „Compensa“ dar sugebėjo surengti spurtą 8:0 , o likęs laikas buvo tik formalumas. „Compensa“ iškovojo triuškinančią pergalę, rezultatu – 82:43.

Po laimėtų rungtynių „Compensa“ ekipos treneris,M.Samuolis, teigė:“ Nežinau net, šiandien varžovai buvo silpnesni, o mes viską pataikėme.“

Compensa: Merūnas Visockis – 19 tšk. (10 atk. kam., 5 rezult. perd.), Martynas Siriūnaitis – 17 tšk., Mindaugas Samuolis – 11 tšk. (10 atk. kam., 5 rezult. perd.), Justas Medekšas – 10 tšk.

Lapės: Donatas Stašaitis – 14 tšk. (5 išpr. praž.), Antanas Žvirblis – 13 tšk. (12 atk. kam.), Darius Jegorovas – 13 tšk. (10 atk. kam., 5 išpr. praž.)

„Ragai“ nesunkiai įveikė „Lapes“ (2015 lapkričio 08 d., sekmadienis, 22:14 val.)„Compensa“ užtikrintai įveikė „Lapes“ (2015 gruodžio 21 d., pirmadienis, 22:54 val.)„Ryterna Group“ nesunkiai susitvarkė su „Lapių“ ekipa (2015 gruodžio 01 d., antradienis, 23:52 val.)„VU KHF“ neturėjo vargo su „Lapių“ komanda (2015 lapkričio 21 d., šeštadienis, 18:23 val.)„Compensa“ be vargo įveikė „Resmilą & SmeliavimoDarbai.lt“ (2016 vasario 04 d., ketvirtadienis, 22:27 val.)„Ryterna Gruop“ vos neprisižaidė prieš „Lapių“ ekipą (2016 sausio 10 d., sekmadienis, 18:09 val.)„Compensa“ pranoko „Ryterną Group“ (2016 vasario 09 d., antradienis, 22:28 val.)„Lapės“ gana nelengvai įveikė „Resmilą & SmeliavimoDarbai.lt“ (2016 vasario 07 d., sekmadienis, 16:45 val.)Veiverių „Amberis“ nugalėjo „Lapės“ (2015 lapkričio 04 d., trečiadienis, 22:30 val.)„Compensa“ turėjo pavargti dėl pergalės prieš „OnRoll“ ekipą. (2016 vasario 14 d., sekmadienis, 18:16 val.)