Lapkričio 28 dieną, 20:15 val., Žalgirio krepšinio mokyklos sporto salėje, susitiko "I" lygos komandos KM „Žalgiris“ 2 (šeimininkai) ir "Kauno Švara" (svečiai). Didelės intrigos šį vakarą nebuvo, "Kauno Švara" tvirtai kontroliavo rungtynes ir pasiekė užtikrintą pergalę laimėdami rezultatu 55:91 (14:24, 19:23, 9:17, 13:27).
Jau pirmojo kėlinuko metu į priekį per dviženklį atstumą nutolo svečiai, kurie išnaudojo savo jėgos ir ūgio pranašumą ir tvirtai kontroliavo rungtynes. Nors antrojo kėlinuko metu KM „Žalgiris“ 2 atsilaikė tolimų metimų dėka, bet skirtumas nemažėjo, o ilgoji pertrauka prasidėjo "Kauno Švarai" esant priekyje rezultatu 33:47.
Po ilgosios pertraukos komandos ir toliau demonstravo panašų žaidimą, o skirtumas vis augo. Intrigos nebeliko, neturėjo KM „Žalgiris“ 2 ir didelės motyvacijos priešintis, tad ekipos tiesiog sutvarkė formalumus, o rungtynės baigėsi rezultatu 55:91.
Šį pranešimą matote todėl, kad Europos Parlamentas prisigalvoja bereikalingų nesamonių, reikalaudami rodyti šį tekstą. Toliau naršydami svetainėje, automatiškai sutinkate, jog slapukai (angl. cookies) bus saugomi Jūsų kompiuteryje. Jie gali būti bet kada pašalinti, naudojantis naršyklės nustatymais. Daugiau informacijos apie svetainėje naudojamus slapukus galite rasti Atsakomybės apribojimo rubrikoje.
Supratau