KMAIK vs Kauno TPMC ‒ 2 (74:72)C lyga, „TOPsport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 lapkričio 15 d., Antradienis, 20:15 val. @ Vaišvydavos pagrindinė mokykla, Vaišvydo g. 28, Kaunas, LT-45486

„KMAIK“ įveikė „Kauno TPMC ‒ 2“ ekipą

2016 lapkričio 15 d., Antradienis, 23:02 val., peržiūros: 1705

Antradienį Vaišvydos sporto salėje įvyko „C lygos „Topsport" pirmenybių rungtynės tarp šeimininkų „KMAIK“ ir svečių „Kauno TPMC – 2“.

Rungtynes geriau pradėjo „KMAIK“ komanda – sužaidus 6 minutes komanda pirmavo 14:7 . Visą pirmąjį kėlinį „KMAIK“ sėkmingiau žaidė puolime ir gynyboje bei leido sau po pirmo kėlinio įgyti 11 taškų pranašumą. Kėlinys baigėsi rezultatu 19:8.

Antrajame kėlinyje vaizdas išsilygino. „KMAIK“ keletą kartų nesėkmingai atakavo svečių krepšį, o „Kauno TPMC – 2“ komanda smarkiai priartėjo prie šeimininkų. Antrajame kėlinyje „Kauno TPMC – 2“ komanda puolė sėkmingiau, o tai leido sumažinti varžovų pranašumą iki dviejų taškų (36:34).

Po ilgosios pertraukos žaidimas vyko apylygiai. Abi komandos neleido viena kitai įgyti didesnio pranašumo. Kėlinio pabaiga buvo sėkminga „Kauno TPMC – 2“ – komanda po trijų kėlinių turėjo 4 taškų pranašumą (54:58).

Ketvirtajame kėlinyje intrigos netruko. Kėlinio pradžioje abi komandos sėkmingai atakavo varžovų krepšį ir rezultatas 32 minutę buvo lygus. Po kelių taiklių metimų „KMAIK“ išsiveržė į priekį. Likus žaisti 1 minutę rezultatas buvo lygus 70:70. Rungtynių pabaigą geriau sužaidė „KMAIK“ komanda ir iškovojo sunkią pergalę rezultatu 74:72.

Po rungtynių „KMAIK“ treneris P. Vyšniauskas pakomentavo komandos pergalę - „Manyčiau šios varžybos buvo lygiaverčių komandų dvikova, kurioje didesnį norą rungtynių pabaigoje parodė „KMAIK“ krepšininkai, kurie ir šventė pergalę.“

Kmaik: Arnas Petrauskas – 23 tšk. (7 atk. kam.), Imantas Šturma – 20 tšk., Lukas Patašius – 17 tšk. (12 atk. kam.).

Kauno TPMC – 2: Povilas Glaniauskas 22 tšk (6 atk. kam.), Andrius Bubelis 10 tšk. (9 atk. kam., 5 rezult. perd.), Simas Mkrtčian – 10 tšk.

BC „Straight“ įveikė „Kauno TPMC ‒ 2“ ekipą (2017 vasario 14 d., antradienis, 23:25 val.)BC „Gazuotas pienas“ įveikė „Kauno TPMC ‒ 2“ ekipą (2016 lapkričio 29 d., antradienis, 20:19 val.)KK „13“ įrodė pranašumą prieš „Kauno TPMC ‒ 2“ ekipą (2017 vasario 28 d., antradienis, 22:37 val.)Klampiose rungtynese KK „13“ įveikė „Kauno TPMC ‒ 2“ (2017 sausio 31 d., antradienis, 22:58 val.)„KMAIK“ be didelio vargo įveikė „Compensa“ ekipą. (2016 lapkričio 06 d., sekmadienis, 21:53 val.)„Kauno liberalai“ antrą kartą įveikė „Kauno TPMC ‒ 2“ ir žengia toliau (2017 kovo 27 d., pirmadienis, 20:28 val.)„Ryterna Group“ po pratęsimo nusileido „Kauno TPMC ‒ 2“ ekipai. (2017 sausio 18 d., trečiadienis, 01:46 val.)„Ryterna Group“ antroje rungtynių dalyje palaužė „Kauno TPMC ‒ 2“ ekipą (2017 kovo 07 d., antradienis, 22:42 val.)„Akademija“ antroje rungtynių pusėje palaužė „Kauno TPMC ‒ 2“ (2016 lapkričio 08 d., antradienis, 22:49 val.)„KMAIK“ po permainingos kovos privertė pasiduoti BC „Boom“ ekipą. (2017 sausio 17 d., antradienis, 22:47 val.)