KG Group – Paskoliukas vs PazintysXXX.com (108:86)Elito lyga, „TopSport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 sausio 26 d., Pirmadienis, 21:10 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

Didžiąją dalį rungtynių laiko pirmavęs „KG Group ‒ Paskoliukas“ ir toliau išlieka nesustabdomas

2015 sausio 26 d., Pirmadienis, 23:35 val., peržiūros: 1289

Pirmadienį, sausio 26 dieną, Kauno energijos sporto salėje įvyko "Elito" lygos, "Top Sport" pirmenybių rungtynės, tarp vietos "KG Group - Paskoliuko" (5/0) ir svečių "PažintysXXX.com" (4/1) ekipų. Pačioje susitikimo pradžioje šiek tiek pirmavo svečiai, tačiau tas ilgai nesitęsė, nes netrukus aikštės šeimininkai perėmė iniciatyvą ir atitrūko nuo varžovų. Antrame kėlinuke kiek geriau žaidę "PažintysXXX.com" ekipos žaidėjai sumažino deficitą, o po ilgosios pertraukos priartėjo dar grėsmingiau, tačiau susiėmę "KG Group - Paskoliuko" žaidėjai sužaidė pora sėkmingų atkarpų ir vėl atitrūko nuo priešininkų. Paskutiniame kėlinuke aikštės šeimininkai nepaliko varžovams jokių šansų ir iškovojo penktą pergalę iš eilės, taip priversdami varžovus suklupti pirmą kartą. 108:86 (30:23, 24:26, 29:19, 25:18).

Susitikimo pradžioje iš toli sėkmingai atakavę svečiai įgijo keturių taškų pranašumą, tačiau jo ilgai neišlaikė, nes netrukus aikštės šeimininkai rezultatą išlygino. Kiek vėliau, pelnę dar aštuonis taškus iš eilės "KG Group - Paskoliukas" išsiveržė į priekį, tačiau du iš eilės taiklūs svečių ekipos tritaškiai sumažino skirtumą tarp komandų iki dviejų taškų. Vis tik, per likusį laiką rezultatyviau žaidę šeimininkai sugebėjo padidinti savo persvarą iki septynių taškų. 30:23.

Antrasis ketvirtis prasidėjo sėkmingu "KG Group - Paskoliuko" žaidimu, tačiau "PažintysXXX.com" nestovėjo vietoje ir ilgai netrukus surengė spurtą 0:10, kurio dėka persvėrė rezultatą savo naudai. Šiek tiek vėliau pirmaujanti komanda pasikeitė dar tris kartus, tačiau antrojo kėlinuko pabaigoje žymiai solidžiau atrodę aikštės šeimininkai sugebėjo susigrąžinti penkių taškų pranašumą. 54:49.

Po ilgosios pertraukos svečiai ir vėl griebėsi tolimų metimų, ko pasekoje jiems pavyko pasivyti varžovus, tačiau aikštės šeimininkai, vedami T.Barščio ir K.Pupinio, ilgai nesnaudė ir įpusėjus trečiam ketvirčiui jau turėjo dvylikos taškų pranašumą. "PažintysXXX.com" dar bandė "pasispardyti", tačiau tai pernelyg varžovų nepalietė ir šie, prieš lemiamą rungtynių dalį jau turėjo penkiolikos taškų persvarą. 83:68.

Paskutinės ir lemiamos rungtynių dalies pradžioje abi komandos dar žaidė apylygiai ir viena po kitos rengė rezultatyvius išpuolius, tačiau kėlinuko laikui perkopus į antrą pusę "KG Group - Paskoliukas" surengė galutinai varžovus pražudžiusį spurtą 11:0, kuris ir leido jiems susikrauti šiek tiek solidesnį pranašumą bei iškovoti jau penktą pergalę iš eilės ir priversti varžovus patirti pirmą nesėkmę. 108:86.

Po rungtynių pralaimėtojų treneris Darius Dudėnas kalbėjo: "Šiandien jie buvo stipresni. Mes buvome nepilnos sudėties, gal šiek tiek nesusikaupę, gal pavargę po kelionės, tačiau tenka pripažinti, kad varžovai buvo visa galva stipresni, bet dar yra antras ratas ir pažadame namuose gerą kovą, taip lengvai nepasiduosime".

"KG Group – Paskoliukas": Tautvydas Barštys – 35 tšk. (12 atk. kam., 6 rezult. perd., 9 išpr. praž.), Karolis Pupinis – 25 tšk. (15 atk. kam., 9 rezult. perd.), Vilius Šumskis – 23 tšk., Eimantas Aukštikalnis – 16 tšk.

"PazintysXXX.com": Edvinas Ruzgas – 31 tšk., Ignas Juškevičius – 18 tšk., Gytis Andrijauskas – 15 tšk. (8 rezult. perd.), Evaldas Rastenis – 10 tšk., Šarūnas Sliesoraitis – 10 tšk.

„KG Group ‒ Paskoliukas“ ir toliau žengia be kluptelėjimų „Elito“ lygoje (2015 sausio 20 d., antradienis, 22:32 val.)Trisdešimties taškų pranašumą iššvaistęs „KG Group ‒ Paskoliukas“ vos peržengė pusfinalio barjerą (2015 balandžio 14 d., antradienis, 23:25 val.)„KG Group – Paskoliukas“ ‒ Elito lygos čempionai (2015 gegužės 12 d., antradienis, 23:56 val.)„KG Group – Paskoliukas“ pusfinalį pradėjo pergale (2015 balandžio 10 d., penktadienis, 00:45 val.)Rungtynėse, kuriose Karolis Pupinis pagerino du lygos rekordus, lengvą pergalę pasiekė „KG Group ‒ Paskoliukas“ (2014 gruodžio 12 d., penktadienis, 00:01 val.)„KG Group ‒ Paskoliukas“ nesunkiai susitvarkė su „Vilniaus kolegija“ (2015 sausio 19 d., pirmadienis, 23:29 val.)„KG Group – Paskoliukas“ sostinėje iškovojo pergalę prieš „Tegrą“ (2014 gruodžio 22 d., pirmadienis, 23:10 val.)„PazintysXXX.com“ pirmąjį pralaimėjimą privertė patirti „KG Group – Paskoliukas“ (2015 vasario 22 d., sekmadienis, 22:57 val.)„KG Group – Paskoliukas“ komanda tarsi per treniruotę sutriuškino „Jaunalietuviai – R2P Sport“ krepšininkus (2015 vasario 28 d., šeštadienis, 00:33 val.)„KG Group ‒ Paskoliuko“ penketukas antrą kartą parklupdė „Tegrą“ (2015 vasario 08 d., sekmadienis, 18:13 val.)