Kauno technologijos universitetas vs Coca Cola (69:63)Įmonių lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2017 sausio 15 d., Sekmadienis, 17:15 val. @ Kauno technologijos universiteto chemijos fakultetas, Radvilėnų pl. 19, Kaunas, LT-50254

„Coca cola“ rungtynių gale leido „Kauno technologijos universiteto“ ekipai iškovoti pergalę.

2017 sausio 15 d., Sekmadienis, 22:38 val., peržiūros: 1533

Sekmadienį, sausio 15 dieną, Kauno technologijos universiteto sporto salėje įvyko įmonių lygos "Baltik Sport" pirmenybių rungtynės, kuriuose susitiko namuose žaidę "Kauno technologijos universiteto" ir svečiuose žaidę "Coca cola" ekipos. Rungtynes kiek geriau pavyko pradėti "Coca cola" ekipai, kuriai po pirmų dešimties minučių pavyko įsiveržti į priekį rezultatu – (18:20). Antrame kėlinyje komandos toliau žaidė apylygiai ir antrasis kėlinys baigėsi lygiu rezultatu – (38:38). Trečiasis kėlinys vėl kiek sėkmingiau susiklostė "Coca cola" ekipai, kuriai pavyko pabėgti į priekį – (50:57). Ketvirtame kėlinyje komandos toliau ėmė žaisti taškas į tašką, bet tik rungtynių pabaigoje tiksliau sužaidę "Kauno technologijos universiteto" krepšininkai laimėjo rungtynes rezultatu – (63:69).

Rungtynės prasidėjo 6 iš eilės pelnytais "Coca cola" taškais, netrukus savo pirmuosius 2 taškus pavyko pelnyti „Kauno technologijos universiteto“ ekipai, po kurių sužaidus 2 minutes rezultatas buvo – (2:6). Sužaidus dar 3 minutes ir kėliniui įpusėjus svečiai vis dar pirmavo rezultatu – (7:11). Antroje kėlinio dalyje "Coca cola" ekipa toliau laikė rungtynių kontrolę savo rankose ir pirmasis kėlinys baigėsi rezultatu – (18:20).

Antrasis kėlinys prasidėjo komandoms apsikeičiant po kelias rezultatyvias atakas, po kurių sužaidus 2 minutes komandas skyrė vos 1 taškas – (24:25). Prabėgus dar 3 minutėms ir kėliniui įpusėjus komandas vis dar skyrė 1 taškas – (30:31). Antroje kėlinio dalyje vaizdas aikštelėje ėmė keistis. Pirmaujanti ekipa pasikeitė, bet žaidimas toliau vyko taškas į tašką. Antrasis kėlinys baigėsi lygiu rezultatu – (38:38).

Trečią kėlinį vėl kiek geriau pavyko pradėti "Coca cola" ekipai, kuriai pavyko sužaidus 2 minutes pabėgti į priekį rezultatu – (40:46). Prabėgus dar 3 minutėms ir kėliniui įpusėjus svečiai padidino atsilikimą iki 7 taškų – (44:51). Antroje kėlinio dalyje vaizdas aikštelėje nepasikeitė, "Coca cola" ekipai pavyko išsaugoti įgytą persvarą ir trečiasis kėlinys baigėsi rezultatu – (50:57).

Ketvirtasis kėlinys sėkmingiau prasidėjo "Kauno technologijos universiteto" ekipai, kuriai pavyko sužaidus 2 minutes priartėti prie varžovų iki 2 taškų – (55:57). Sužaidus dar 3 minutes ir kėliniui įpusėjus šeimininkams pavyko persverti rezultatą – (60:59). Antroje kėlinio dalyje dar kurį laiką komandos žaidė taškas į tašką ir likus žaisti 2 minutes šeimininkai vis dar buvo priekyje minimaliu skirtumu – (64:63). Per likusį laiką svečiai pradėjo klysti lygioje vietoje, kuo puikiai pasinaudoję šeimininkai pabėgo nuo savo varžovų ir šventė pergalę rezultatu – (69:63).

Kauno technologijos universitetas: Vytautas Pliauga – 23 tšk., Antanas Kilas – 15 tšk., Vidas Raudonis – 14 tšk.

Coca Cola: Laurynas Trušas – 27 tšk. (5 išpr. praž.), Lukas Pilipavičius – 11 tšk. (16 atk. kam.), Tomas Gudas – 10 tšk. (11 išpr. praž.), Vytautas Stočkus – 10 tšk.

„Lemora“ įveikė „Kauno technologijos universtite“ ekipą (2017 kovo 12 d., sekmadienis, 18:28 val.)„Lemora“ antrą kartą įveikė „Kauno technologijos universitetą“ bei žengė į ketvirtfinalį (2017 kovo 22 d., trečiadienis, 23:52 val.)„Ryterna“ nelengvai palaužė „Kauno technologijos universitetą“ (2016 gruodžio 14 d., trečiadienis, 21:05 val.)Tik po atkaklios kovos „Coca Cola“ įveikė „Kauno technologijos universitetą“ (2017 vasario 26 d., sekmadienis, 21:23 val.)„Bitdefender ‒ Altacom“ turėjo pripažinti „Kauno technologijos universiteto“ pranašumą (2017 vasario 19 d., sekmadienis, 18:27 val.)Likę keturiese „KUN & KAMS“ ekipa įveikė „Kauno technologijos universitetą“ (2016 spalio 23 d., sekmadienis, 21:35 val.)Po permainingos kovos pergalę pasiekė „Kauno technologijos universitetas“ (2017 sausio 22 d., sekmadienis, 19:57 val.)Tik po atkaklios kovos „Kauno technologijos universitetas“ nugalėjo „Lemora“ ekipą (2016 lapkričio 09 d., trečiadienis, 22:49 val.)„Kauno technologijos universitetas“ nesunkiai nugalėjo „Kauno tiltai“ komandą (2016 gruodžio 18 d., sekmadienis, 19:37 val.)Aurimo Miliūno tolimas metimas išplėšė „Ryterna“ ekipai pergalę prieš „Kauno technologijos universiteto“ komandą (2017 vasario 12 d., sekmadienis, 19:08 val.)