KMAIK vs Advokatų kontora „Konsus“ (66:108)B lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2017 sausio 10 d., Antradienis, 20:15 val. @ Vaišvydavos pagrindinė mokykla, Vaišvydo g. 28, Kaunas, LT-45486

M. Lukmino tritaškių lietus paskandino „KMAIK“ ekipą

2017 sausio 11 d., Trečiadienis, 00:36 val., peržiūros: 1448

Antradienį, sausio 10 dieną, Vaišvydavos pagrindinės mokyklos sporto salėje įvyko B lygos pirmenybių rungtynės tarp J pogrupio komandų – vietos „KMAIK“ bei svečių „Advokatų kontora „Konsus“. Pirmąjį kėlinį užtikrintai, dviženkliu skirtumu, laimėjusi svečių ekipa atrodė, kad visų rungtynių metu tęs savo dominavimą, tačiau antrajame ir trečiajame kėlinyje jie sulaukė deramo pasipriešinimo iš aikštelės šeimininkų. Visgi, ketvirtajame kėlinyje pradėjo lyti tolimais metimais į „KMAIK“ krepšį, o to kaltininkas buvo M.Lukminas. Pastarasis smeigė devynis tritaškius ketvirtojo kėlinio metu ir net 13-ą iš viso bei buvo pagrindinis pergalės kalvis.

Pirmąjį ketvirtį komandos pradėjo greitu ir gan apylygiu žaidimu bei keitėsi keliomis sėkmingomis atakomis. Kėlinukui įpusėjus, aikštelės šeimininkai pradėjo dažniau mesti pro šalį ir klysti, o tuo pasinaudojo „Advokatų kontora „Konsus“ ir pelnė septynis taškus be atsako, kurie leido įgyti devynių taškų atotrūkį. Vėliau „KMAIK“ ekipa kiek stabilizavo padėtį ir taip drastiškai neleido tolti svečių ekipai. Visgi, „Konsus“ ekipai jau po pirmųjų dešimties minučių buvo pavykę įgyti dviženklį pranašumą, o rezultatas švietė toks – 18:31. Antrąjį kėlinį komandos pradėjo vėl žaisdamos apylygiai. Svečių ekipos puolimas šiame ketvirtyje neatrodė toks gąsdinantis, o tai į naudą buvo tik aikštelės šeimininkams. Jie neleido savo varžovams sparčiais žingsniais tolti. Vienintelė bėda buvo ta, kad ir pačiai „KMAIK“ ekipai nepavyko priartėti prie varžovų, tad skirtumas vis dar išliko dviženklis. Rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 35:50.

Trečiajame kėlinyje vaizdas aikštelė per daug nesikeitė. Komandos ir toliau žaidė pakankamai apylygiai ir skirtumas per daug nešokinėjo nei į vieną, nei į kitą pusę. Likus žaisti kiek mažiau nei tris minutes iki ketvirčio pabaigos, skirtumas tarp komandų buvo tik vienuolika taškų, tačiau per likusį laiką „Konsus“ ekipa laimėjo atkarpą 13:5 ir prieš ketvirtąjį kėlinį turėjo saugų 19-os taškų pranašumą – 55:74. Na, o ketvirtajame kėlinyje prasidėjo daugeliui nematyti dalykai. Į „KMAIK“ ekipos krepšį pradėjo kristi vienas po kito M. Lukmino tritaškiai. Jis vien per šį kėlinį atseikėjo devynis tolimus metimus ir tiesiog paliko visus be žodžių. „Konsus“ ekipa pradėjo milžiniškais žingsniais tolti nuo savo varžovų ir skirtumas tarp komandų pasidarė jau nepagarbus. Taigi, galutinis rungtynių rezultatas buvo 66:108.

KMAIK: Imantas Šturma – 26 tšk., Jonas Navackas – 12 tšk., Lukas Patašius – 11 tšk. (12 atk. kam.)

Advokatų kontora „Konsus“: Mantas Lukminas – 45 tšk. (13/23 tritaškiai metimai, 5 rezult. perd.), Lukas Jasevičius – 20 tšk., Algirdas Janonis – 14 tšk. (10 atk. kam.), Eimutis Mičkauskas – 11 tšk. (7 rezult. perd.)

Penkiese susirinkę „Laipsniai“ nugalėjo „KMAIK“ ekipą (2017 vasario 01 d., trečiadienis, 01:05 val.)„Laipsnių“ puolimo banga pervažiavo „KMAIK“ (2017 vasario 06 d., pirmadienis, 22:47 val.)„Akademija“ lengvai pasivaikščiojo su „KMAIK“ (2016 gruodžio 05 d., pirmadienis, 22:06 val.)„Grizliai“ lengvai susitvarkė su „KMAIK“ (2017 kovo 01 d., trečiadienis, 19:34 val.)Tik antroje rungtynių pusėje „Huawei“ įrodė pranašumą prieš „KMAIK“ ekipą (2016 lapkričio 21 d., pirmadienis, 21:51 val.)G. Kurtinaičio tritaškiai atvedė Advokatų kontorą „Konsus“ į sunkią pergalę prieš „Laipsnius“ (2017 sausio 29 d., sekmadienis, 16:33 val.)Visas rungtynes pirmavę „KMAIK“ krepšininkai išlygino serijos rezultatą (2017 kovo 23 d., ketvirtadienis, 22:33 val.)BC „Boom“ išvargo pergalę prieš „KMAIK“ (2017 vasario 22 d., trečiadienis, 00:06 val.)Advokatų kontoros „Konsus“ tritaškiai pradžudė „Kėdainius“ (2017 sausio 30 d., pirmadienis, 23:06 val.)Visas rungtynes pirmavę „Kėdainiai“ susitvarkė su „KMAIK“ (2017 vasario 27 d., pirmadienis, 23:37 val.)