HIDRAULINĖS SISTEMOS & KOMPIUTERA vs KAUNO SRC (75:82)B lyga, "Baltik Sport" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2013 vasario 14 d., Ketvirtadienis, 20:00 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

Atkakliose rungtynėse pergalę šventė ''Kauno SRC''

2013 vasario 14 d., Ketvirtadienis, 22:16 val., peržiūros: 1647

Šiandien, vasario 14d., vyko KKL ''B'' lygos rungtynės, kuriose susitiko ''Hidraulinės sistemos & Kompiutera'' (šeimininkai) ir ''Kauno SRC'' (svečiai). Nuo pat pirmųjų minučių ekipos demonstravo greitą, kietą krepšinį. Puikiai ketvirtį pradėjo svečiai, kurie po pirmojo ketvirčio pirmavo aštuoniais taškais. Šia nedidelę persvarą svečiams pavyko išsaugoti iki rungtynių pabaigos. Rungtynes laimėjo ''Kauno SRC'' rezultatu 75-82.

Susitikimą taikliu dvitaškiu pradėjo ''Hidraulinės sistemos & Kompiutera''. Daug laukti nereikėjo ir ''Kauno SRC'' įsivažiavo atsakydami į svečių dvitaškį septyniais taškais iš eilės (2-7). Po taiklaus ''Kauno SRC'' gynėjo A.Makūno tritaškio šeimininkų deficitas siekė jau aštuonis taškus (4-12). Kėlinio pabaigą geriau sužaidė ''Kauno SRC'', kurie kėlinio pabaigoje turėjo vienuolikos taškų pranašumą, bet paskutinę ataką rezultatyviai užbaigė ''Hidraulinių sistemų & Kompiuteros'' žaidėjas T.Vasiliauskas, kuris pataikė dvitaškį ir realizavo baudos metimą. Po pirmojo ketvirčio priekyje buvo ''Kauno SRC'' 11-19.

Antrojo ketvirčio pradžioje abi ekipos draugiškai pridėjo po keturis taškus, tik tuomet šeimininkai šovė į priekį atkarpa 8-0 ir išlygino rezultatą (23-23). Lygus rezultatas ilgai nesilaikė, svečiai ''įsūdė'' tris tritaškius iš eilės, tuo tarpu šeimininkai atsakė dviem ir kėlinio viduryje buvo (25-34). Kėlinio pabaigoje žaidimas vėl sulėtėjo ir ilsėtis po dviejų kėlinių kur kas geresnės nuotaikos išėjo ''Kauno SRC''. kurie turėjo septynių taškų pranašumą 31-38.

Po ilgosios pertraukos naujų jėgų kupini ''Hidraulinės sistemos & Kompiutera'' kibo į atlapus svečiam pradėdami kėlinį 7-2, bet tai turbut tik supykdė ''Kauno SRC'' kurie į tokį spurtą atsakė solidesne atkarpa 10-3 ir jau kėlinio viduryje turėjo penkiolikos taškų pranašumą ( 38-43). Antroje kėlinio pusėje šeimininkai savo deficitą sumažino iki aštuonių taškų ( 45-53). Kėlinio pabaigoje svečiai pridėjo dar keturis, bet tai nepatiko šeimininkams, kurie savo deficitą nubraukė perpus pataikydami du tritaškius iš eilės 51-57.

Įnirtingame ketvirtajame ketvirtyje kovos aikštėje netrūko. Beveik visą ketvirtį ekipas skyrė vos penki taškai. ''Kauno SRC'' žaidė užtikrintai, kad ir kaip besistengė ''Hidraulinės sistemos & Kompiutera'' sumažinti atsilikimą, bet ''Kauno SRC'' vis rasdavo spragą varžovų gynyboje ir šventė pergalę rezultatu 75-82.

Po susitikimo ''Hidraulinių sistemų & Kompiuteros'' žaidėjAs T.Vasiliauskas sakė: „Laimėjo šiandien stipresni, greitesni ir jaunesni. Patirtis šiandien nenugalėjo.“

''Kauno SRC'' ekipos treneris A.Žadeikis minėjo: „ Įtempos rungtynės buvo, daug žaidėjų mūsų nebuvo, bet mums pavyko susitvarkyti. Varžybas sužaidėm, nors ir nedideliu skirtumu, bet pergalė yra pergalė. Abi komandos žaidė pajėgiai, ekipos panašaus pajėgumo, mes šiandien gal tiksliau sužaidėm, todėl ir laimėjom.“

''Hidraulinių sistemų & Kompiuteros'' gretose rezultatyviausi buvo: M.Petrauskas ( 24 tšk.) T.Vasiliauskas ( 15 tšk.) M.Markevičius ( 8 tšk.)

''Kauno SRC'' gretose naudingiausi buvo: M.Čeponis ( 19 tšk. 10 atk.k.) V.Undraitis ( 17 tšk. 12 atk.k.) A.Makūnas ( 13 tšk. 10 rez.p.)

Permainingose rungtynėse pergalę iškovojo "Sporto manija & Oto" (2012 gruodžio 20 d., ketvirtadienis, 22:41 val.)"ARV - Auto" antroje rungtynių pusėje įveikė "Kauno SRC" (2013 vasario 04 d., pirmadienis, 22:31 val.)Antroje rungtynių pusėje pabudus "Bokštuva" įveikė varžovus (2013 sausio 09 d., trečiadienis, 00:48 val.)"Hidraulinės Sistemos & Kompiutera" šventė nesunkią pergalę (2012 lapkričio 24 d., šeštadienis, 17:47 val.)''Hidraulinės sistemos & Kompiutera'' išlygino serijos rezultatą (2013 kovo 27 d., trečiadienis, 00:05 val.)''United'' pelnytai užsitarnavo vietą finale (2013 balandžio 23 d., antradienis, 23:38 val.)"ARV-Auto" tritaškių lietus jau pirmoje rungtynių pusėje išsprendė rungtynių dilemą (2012 gruodžio 03 d., pirmadienis, 22:23 val.)''United'' žengė pirmąjį žingsnį finalo link (2013 balandžio 12 d., penktadienis, 01:55 val.)"Šilainiai" privertė pasiduoti Kauno "SRC" (2013 kovo 07 d., ketvirtadienis, 02:24 val.)"BaltikSport" B lygos trileryje pirmasis Kauno "SRC" pralaimėjimas (2012 gruodžio 20 d., ketvirtadienis, 00:03 val.)