VAIŠVYDAVA vs SPIEČIUS (78:113)Auksas » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2006 lapkričio 30 d., Ketvirtadienis, 18:30 val. @ Vaišvydavos vidurinė mokykla, Vaišvydo g. 28, Kaunas LT-45486

"Spiečius" sutriuškino "Vaišvydavą" ir pasiekė didžiausią lygoje komandinio efektyvumo rekordą

"Spiečiaus" ekipos lyderis Tomas Rekstys ne kartą efektingai ir triuškinamai įkalė kamuolį iš viršaus
2006 lapkričio 30 d., Ketvirtadienis, 21:27 val., peržiūros: 3965
Šį ketvirtadienio vakarą "Aukso" lygoje aikštės šeimininkė "Vaišvydava" priėmė svečius "Spiečių". Šeimininkai varžovams sugebėjo priešintis tik pirmąsias dvikovos minutes ir patyrė jau šeštąją nesėkmę rezultatu 78:113.

Susitikimo pradžioje aikštėje vyko apylygė kova, visgi kiek geriau sekėsi aikštės šeimininkams, kurie pamažu didino savo pranašumą. Iki pirmojo ketvirčio pabaigos likus kelioms minutėms "Spiečius" tarsi įjungė aukštesnę pavarą ir spurtavo 12:0, taip nusverdamas rungtynių svarstykles savo naudai. Po pirmųjų dešimties minučių ekipas skyrė 4 taškai – 21:25.

Ir antrajame ketvirtyje svečiai išlaikė iniciatyvą savo rankose ir vis tolo nuo varžovų. "Vaišvydavos" komanda niekaip nepajėgė sustabdyti greito bei jaunatviško priešininkų puolimo, o patys dažnai klimpo kibioje "Spiečiaus" gynyboje. Svečiai dar kiek padidinę skirtumą po dviejų kėlinių pirmavo rezultatu 44:55.

Trečiasis kėlinys vyko pagal tą patį scenarijų. Aikštės šeimininkai atrodė sutrikę ir niekaip nerado savo žaidimo, o varžovai nenumaldomai tolo.
"Spiečiaus" vyrai regis buvo visur vienu žingsniu greitesni, nors į šios dienos susitikimą svečių ekipos žaidėjų atvyko tik 5. Laimėję trečiajį ketvirtį net 22 taškais, svečiai prieš paskutinįjį kėlinį turėjo jau 33 taškų pranašumą – 57:90.

Ketvirtasis kėlinukas tebuvo tik formalumas, skirtumas nustojo augęs. Rungtynės baigėsi rezultatu 78:113.

Po susitikimo pakalbintas vienas iš nugalėtojų ekipos lyderių Tadas Vasiliauskas teigė, kad varžovai tikėjosi lengvos pergalės, pamatę jog jų tik penki. "Išliejome šiandien ant priešininkų visą pyktį po pralaimėjimo "Hidraulinėms Sistemoms, varžovams nepasisekė" kalbėjo žaidėjas.

"Vaišvydavos" gretose rezultatyviausias buvo Audrius Linkus pelnęs 29 taškus, tačiau šeimininkų ekipai pritrūko kitų žaidėjų svaresnio indėlio.

"Spiečiaus" komandoje nesulaikomas buvo Tomas Rekstys įmetęs net 39 taškus. Po dvigubą dublį atliko Tadas Vasiliauskas (24 taškai, 14 atkovotų kamuolių) bei Ernestas Marcinkevičius (20 taškų, 11 atkovotų kamuolių). Donato Petrausko sąskaitoje po rungtynių buvo 17 taškų, Tomo Gudaičio – 13.
"Spiečius" sutriuškino "Neveronis" (2006 gruodžio 10 d., sekmadienis, 16:06 val.)"Spiečius" be vargo sutriuškino "Hidraulines Sistemas" (2007 vasario 10 d., šeštadienis, 19:26 val.)"Hidraulinės sistemos" ir antrą kartą pranoko "Vaišvydavos" komandą (2007 sausio 08 d., pirmadienis, 22:34 val.)"Eurolexio" pergalę šventė "Vaišvydava" (2007 vasario 21 d., trečiadienis, 22:25 val.)"Hidraulinės sistemos" šiaip ne taip palaužė "Vaišvydavą" (2006 lapkričio 09 d., ketvirtadienis, 21:01 val.)"Neveronys" po atkaklios kovos įveikė "Vaišvydavą" (2006 gruodžio 16 d., šeštadienis, 19:03 val.)"Spiečius" ir antrą kartą įrodė savo pranašumą prieš "Kauno švaros & Kelių remonto grupės" komandą (2006 gruodžio 17 d., sekmadienis, 20:21 val.)„Spiečius“ sutriuškino grupės lyderius (2006 lapkričio 04 d., šeštadienis, 18:46 val.)"Vaišvydava" ir toliau lieka be pergalių (2006 lapkričio 16 d., ketvirtadienis, 20:45 val.)"Vaišvydava" žengė svarbų žingsnį finalo link (2007 vasario 15 d., ketvirtadienis, 20:44 val.)