UNITED vs ARV - AUTO (85:89)B lyga, "Baltik Sport" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2012 gruodžio 09 d., Sekmadienis, 13:15 val. @ Santaros gimnazija, Baltų pr. 51, Kaunas, LT-48239

ARV Auto po dramatiškos kovos palaužė United ekipą

2012 gruodžio 09 d., Sekmadienis, 16:55 val., peržiūros: 2385

2012 gruodžio 9 dieną, B lygos dvikovoje, Santaros gimnazijoje susitiko United (šeimininkai) ir ARV Auto (svečiai). Rungtynes įspūdingai pradėję šeimininkai staigiai nutolo ir vedami Andriaus Gedmino staigiai susikrovė dviženklę persvarą, kurią antroje kėlinio dalyje po truputį pradėjo mažinti svečiai ir po pirmo ketvirčio šešiais taškais pirmavo šeimininkai. Antrąjame kėlinyje jau geriau atrodė ARV Auto ir iki ketvirčio pabaigos priartėjo ir išlygino rezultatą. Trečiasis kėlinys jau vyko visiškai taškas į tašką ir nė vienai komandai nepavyko įgyti didesnės persvaros. Ketvirtąjame užtikrinčiau gale sužaidė svečiai ir išplėšė labai sunkią pergalę rezultatu – 85:89 (29:23, 15:21, 20:22, 21:23).

Rungtynės prasidėjo P.Grikšto dvitaškiu, prie kurio dviem tritaškiais prisidėjo Andrius Gedminas, tritaškiu atsakė Mantas Žalgevičius, o tuomet tris tritaškius pelnė šeimininkai, du iš jų tas pats Andrius Gedminas, iš viso pataikęs 4/4 tritaškius. Tuo metu rezultatas – 17:3. Per kitas tris minutes penkis taškus pelnė šeimininkai, o keturiais atsakė svečiai ir rezultatas – 22:7. Atkarpą 8:3 laimėjo ARV ir skirtumas sumažėjo iki dešimties. Po keturis taškus surinko komandos, o per paskutinę minutę jau keturis taškus be atsako surinko ARV Auto ir po pirmo ketvirčio – 29:23.

Atkarpa 7:2 antrą kėlinį pradėjo United ir vėl padidino skirtumą iki dviženklio – 36:25. Po keturis taškus pelnė komandos ir skirtumas išliko nepakitęs. Atkarpą 8:2 laimėjo svečiai ir rezultatas – 42:37. Abu baudos metimus prametė United, o ARV pelnė dvitaškį ir skirtumas ištirpo iki trijų taškų – 42:39. Du baudos metimus sumetė Povilas Grikštas, o penkis taškus pelnė ARV ir po dviejų kėlinių rezultatas visi6kai lygus – 44:44.

Trečiasis kėlinys prasidėjo abiejų komandų dvitaškiais, o tuomet dar du pelnė Mantas Žalgevičius, į kurį vienu baudos metimu iš dviejų atsakė Giedrius Jevstignejevas – 47:48. Tritaškį pelnė Mantas Žalgevičius, o šešis taškus paeiliui surinko United ir vėl išsiveržė į priekį – 53:51. Atkarpą 7:3 laimėjo ARV Auto ir vėl perlaužė rungtynes į savo pusę – 56:58. Aštuonis taškus paeiliui sumetė šeimininkai, bet kėlinio pabaiga priklausė ARV ekipai, kuri taip pat pelnė aštuonis taškus paeiliui ir po trijų kėlinių – 64:66.

Ketvirtasis kėlinys prasidėjo šešiais paeiliui svečių taškais ir skirtumas tapo jau aštuoni taškai – 64:72. Tritaškį pataikė Donatas Gudeliauskas, į tai vienu baudos metimu iš dviejų atsakė Arūnas Rimas ir skirtumas šeši taškai. Penkis pelnė United ir skirtumas vos taškas – 72:73. Tritaškį pelnė Arūnas Rimas ir skirtumą vėl padidino iki keturių. Po du taškus apsikeitė komandos – 74:78, o tuomet penkis paeiliui sumetė United ir po ilgokos pertraukos vėl išsiveržė į priekį – 79:78. Keturis taškus pelnė ARV ir vėl svečiai įgijo trijų taškų pranašumą, o tuomet dar penkis surinko United ir vėl šeimininkai priekyje – 84:82. Vėl keturis taškus surenka svečiai ir vėl jie priekyje. Prasidėjus paskutinei minutei vieną baudos metimą iš dviejų pataikė Andrius Gedminas ir šeimininkams reikėjo pradėt taikyt pražangų taktiką. Abu baudos metimus prametė Mantas Žalgevičius, tačiau kamuolį po krepšiu nusiėmė Ignas Kaminskas. Pražanga prieš jį ir taiklūs jo abu baudos metimai ir skirtumas jau trys taškai – 85:88. Po minutės pertraukėlės didvyriu norėjo tapti Domas Stankaitis, tačiau jo metimas iš toli buvo netaiklus ir svečiai išsaugojo pergalingą persvarą ir galutinis rungtynių rezultatas – 85:89.

Nugalėtojų atstovas paklaustas ką mato gero ir blogo savo komandos žaidime šiandien pasakė – Na varžovai šiandien įspūdingai pradžioj pataikė tritaškius, tai net nemanau kad buvo įmanoma apsigint. Antroj dalį jau manau kiek pavargo varžovai, gal mes kiek geriau pradėjom gintis. Šiaip gera komanda, turėtų būt geras mačas pas mus aikštelėj.

Nugalėtojų gretose geriausiai pasirodė – Mantas Žalgevičius (28, 23 naud. bal.), Arūnas Rimas (27, 16 atk. kam., 6 ispr. pr., 27 naud. bal.), Tomas Bumbulevičius (19, 7 per. kam., 25 naud. bal.) taškų.

Pralaimėjusiems daugiausia taškų pelnė – Andrius Gedminas (35, 37 naud. bal.), Donatas Gudeliauskas (21, 11 rez. perd., 5 per. kam., 20 naud. bal.), Povilas Grikštas (16), Giedrius Jevstignejevas (13, 19 atk. kam., 5 rez. perd., 23 naud. bal.) taškų.

Topo Centras nepasipriešino United ekipai (2013 sausio 22 d., antradienis, 22:26 val.)"ARV - Auto" nesunkiai patiesė "BK Centre" (2013 vasario 25 d., pirmadienis, 22:56 val.)Donato Gudeliausko vedamas "United" ketvirtame kėlinyje palaužė "Eiguliniai" komandą (2012 gruodžio 02 d., sekmadienis, 14:52 val.)"Hidraulinės sistemos - Kompiutera" parklupdė "United" (2013 vasario 05 d., antradienis, 23:29 val.)"B" lygos nugalėtojų taurę po pratęsimo į viršų iškėlė "United" (2013 gegužės 04 d., šeštadienis, 21:17 val.)"ARV - Auto" neatsilaikė prieš "Sporto Maniją - Oto" (2013 sausio 15 d., antradienis, 22:19 val.)"ARV - Auto" šventė dar vieną pergalę (2012 lapkričio 05 d., pirmadienis, 23:18 val.)"ARV-Auto" tritaškių lietus jau pirmoje rungtynių pusėje išsprendė rungtynių dilemą (2012 gruodžio 03 d., pirmadienis, 22:23 val.)"ARV - Auto" reguliarųjį sezoną užbaigė pergale (2013 kovo 07 d., ketvirtadienis, 23:24 val.)Dramatiškoje ketvirtfinalio serijos atomazgoje "Hidraulinės Sistemos - Kompiutera" eliminavo "ARV - Auto" (2013 balandžio 04 d., ketvirtadienis, 23:25 val.)