SD Ranga vs Ryterna (55:77)Įmonių lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2017 balandžio 02 d., Sekmadienis, 19:15 val. @ Jono Pauliaus II gimnazija, Baltų pr. 103, Kaunas, LT-48211

„Ryterna“ be didelio vargo perlipo ketvirtfinalio barjerą

2017 balandžio 02 d., Sekmadienis, 22:13 val., peržiūros: 1168

Balandžio 2 dieną, 19:15 val., Jono Pauliaus II gimnazijos sporto salėje, susitiko „Įmonių“ lygos, „Didžiosios“ taurės komandos „SD Ranga“ (šeimininkai) ir „Ryterna“ (svečiai). Buvo žaidžiamos antrosios ketvirtfinalio rungtynės tarp šių ekipų. Jau nuo pat pirmųjų minučių „Ryterna“ nutolo ir vienu metu jų pranašumas siekė beveik 30 taškų. Nors po ilgosios pertraukos abi komandos atrodė kur kas lygiau, bet svečių persvara išliko labai didelė ir saugi. Rungtynėse be intrigos „Ryterna“ įrodė, jog yra verti mažiausiai pusfinalio. Rungtynės baigėsi rezultatu 55:77 (10:21, 9:22, 16:20, 20:14).

Jei „SD Ranga“ ir turėjo vilčių pakovoti dėl pergalės savoje salėje, tai „Ryterna“ negailestingai jas ėmė daužyti jau pirmomis minutėmis. Rungtynes svečiai pradėjo iš karto įsiverždami į priekį rezultatu 0:9 ir tik tuomet savo puolimą išjudino „SD Ranga“. Skritumas greitai tapo dviženklis, o sunkiai taškus rinkę šeimininkai tik akimis palydėjo tolstančius varžovus. Skirtumas nesustojo augęs ir antrojo kėlinuko metu, o vienu momentu komandas skyrė beveik 30 taškų riba. „SD Ranga“ neprilygo varžovams ir žaidėjai tarsi susitaikė su pralaimėjimu. Ilgoji pertrauka prasidėjo esant rezultatui 19:43.

Antroje rungtynių dalyje „Ryterna“ jau žaidė ramiau, nors komanda ir numušė savo tempą, bet solidus pranašumas visą laiką išliko jų pusėje. Tuo tarpu „SD Ranga“ vis skubėjo ir tai buvo savaime suprantama, nes atžaisti tokį didelį taškų skaičių yra labai sudėtinga. Tačiau viskas ką pavyko pasiekti šeimiinkams tai kelis kartus priatėti per maždaug 18-19 taškų atstumą. „Ryterna“ rungtynių pabaigoje galėjo jaustis saugiai ir mintimis jau ruoštis pusfinaliui. Susitikimas baigėsi rezultatu 55:77.

SD Ranga: Ugnius Drulia – 15 tšk., Mantas Pukalskas – 10 tšk. (5 rezult. perd.), Justas Draudvila – 9 tšk.

Ryterna: Paulius Lekečinskas – 23 tšk., Modestas Šidlauskas – 15 tšk. (5 perimt. kam.), Darius Karosas – 10 tšk. (8 rezult. perd.)

„Ryterna“ ketvirtfinalį pradėjo pasiekdami užtikrintą pergalę (2017 kovo 29 d., trečiadienis, 20:08 val.)„Ryterna“ be didelių pastangų sutriuškino „Gėlių banką“ (2016 gruodžio 21 d., trečiadienis, 20:08 val.)„Ryterna“ turėjo pavargti dėl pergalės prieš „Celsį“ (2016 lapkričio 09 d., trečiadienis, 20:53 val.)„Ryterna“ be vargo įveikė ASU & CO „AgroVIS“ ekipą. (2016 lapkričio 02 d., trečiadienis, 23:34 val.)„Ryterna“ po ilgosios pertraukos susitvarkė su „Best 4 You“ krepšininkais (2016 lapkričio 23 d., trečiadienis, 20:19 val.)Po krepšiais dominavusi „Ryterna“ pasidabino bronzos medaliais (2017 balandžio 26 d., trečiadienis, 23:17 val.)„Ryterna“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Coca Cola“ (2017 kovo 05 d., sekmadienis, 20:17 val.)„Ryterna“ įtikinamai įveikė savo varžovus (2017 sausio 19 d., ketvirtadienis, 16:30 val.)„Ryterna“ ir toliau neklumpa (2016 lapkričio 30 d., trečiadienis, 20:54 val.)„Ryterna“ lengvai įveikė „Bitdefender ‒ Altacom“ ekipą (2017 kovo 01 d., trečiadienis, 20:58 val.)