DETAS HOPTRANSA & BRGroup - D vs BEST 4 YOU (69:45)Įmonių lyga, "Sporto fėja" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2013 vasario 11 d., Pirmadienis, 21:15 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

Detas Hoptransa & BRGroup - D lengvai susitvarkė su Best 4 You

2013 vasario 11 d., Pirmadienis, 23:51 val., peržiūros: 2160

2013-02-11 įmonių lygos rungtynėse, Kauno Energijos sporto salėje susitiko Detas Hoptransa & BRGroup – D (šeimininkai) ir Best 4 You (svečiai). Nuo pat rungtynių pradžios dominavę šeimininkai laimėjo visus keturis kėlinius ir galutiniame rezultate laimėjo 24 taškų skirtumu – 69:45.

Rungtynės prasidėjo dvitaškiu kurį pelnė Rytis Kybartas, o į tai dvitaškiu atsakė Remigijus Kulikauskas. Dar po du taškus apsikeitė komandos ir rezultatas vis dar lygus – 4:4. Du taškus pelnė šeimininkai, keturiais atsakė svečiai ir jie jau priekyje – 6:8. Trylika taškų be atsako surinko Detas ir susikrovė dviženklę persvarą – 19:8. Kėlinį trimis taškais užbaigė Best 4 You, o penkiais atsakė švečiai ir po pirmo ketvirčio – 24:11.

Antrasis ketvirtis prasidėjo Best 4 You atkarpa 7:2 ir skirtumas aptirpo iki aštuonių – 26:18. Tai bauvo paskutiniai svečių taškai, o šeimininkai metė vieną metimą po kito. Keturis taškus pelnė Rytis Kybartas, penkis Virginijus Dailidė ir dar keturis Airidas Nutautas ir po dviejų kėlinių – 39:18.

Trečią kėlinį komandos pradėjo apsikeisdamos po du taškus, tuomet dar po du ir skitumas išliko nepakitęs. Keturis surinko svečiai, o tritaškiu atsakė Mindaugas Kvedaras ir skirtumas dvidešimt taškų – 46:26. Dar viena geresnė svečių atkarpa ir skirtumas sumažėjo iki šešiolikos – 47:31. Kėlinį šešiais taškais paeiliui užbaigė Detas Hoptransa ir po trijų kėlinių – 53:31.

Ketvirtąjį kėlinį atkarpa 7:4 pradėjo šeimininkai ir rezultatas jau – 60:35. Po keturis taškus apsikeitė komandos, o Rytis Kybartas pataikė vieną baudos metimą. Tritaškį pataikė Remigijus Kulikauskas, o dar keturis sumetė Rytis Kybartas ir rungtynes tritaškiu iš vidurio aikštės užbaigė Karolis Klimas, galutinis rungtynių rezultatas – 69:45.

Po rungtynių nugalėtojų treneris Remigijus Dailidė sakė – tiesiog šiandien pagaliau normaliai susirinkom.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose pasirodė – Rytis Kybartas (19, 19 naud. bal.), Airidas Nutautas (13, 20 naud. bal.), Virginijus Dailidė (10, 5 per. kam.) taškų.

Pralaimėjusiems daugiausia taškų surinko – Karolis Klimas (13, 12 naud. bal.), Gintaras Mardosa (12, 20 naud. bal., 11 atk. kam., 6 ispr. pr.), Remigijus Kulikauskas (8) taškai.

"Detas Hoptransa & BRGroup - D" pasiekė nesunkią pergalę (2013 kovo 04 d., pirmadienis, 23:29 val.)"Detas Hoptransa & BRGroup - D" pergale pradėjo pusfinalį (2013 balandžio 16 d., antradienis, 00:10 val.)"Detas Hoptransa & BRGroup - D" iškovojo kelialapį į pusfinalį (2013 balandžio 09 d., antradienis, 00:16 val.)"Detas Hoptransa & BRGroup - D" aštunfinalį pradėjo pergalingai (2013 kovo 18 d., pirmadienis, 23:42 val.)"Detas Hoptransa & BRGroup - D" išlygino seriją iki dviejų pergalių (2013 balandžio 05 d., penktadienis, 21:46 val.)Detas Hoptransa & BRGroup - D ketvirtame kėlinyje palaužė Dentist Team pasipriešinimą ir laimėjo aštuntfinalį 2:0 (2013 kovo 25 d., pirmadienis, 23:39 val.)"Detas Hoptransa & BRGroup - D" lemiamose pusfinalio serijos rungtynėse užtikrintai patiesė "Ryterną" (2013 balandžio 29 d., pirmadienis, 23:18 val.)Permainingoje kovoje pergalę iškovojo "Detas hoptransa & BRGroup - D" ekipa (2013 vasario 04 d., pirmadienis, 23:21 val.)"Detas H & Freolitus - Doremus" tampė "likimą už ūsų", bet palaužė "Rapalą" (2012 gruodžio 14 d., penktadienis, 00:09 val.)"Eoltas" nesunkiai nugalėjo "Detą Hoptransą & BRGroup - D" (2013 sausio 10 d., ketvirtadienis, 22:45 val.)