E-START CLUB vs KK POLICIJA (68:82)ĮMONIŲ LYGA » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2008 gruodžio 07 d., Sekmadienis, 19:00 val. @ Kauno energijos sporto salė, Raudondvario pl. 84, Kaunas LT-47179

Antra iš eilės "KK Policija" pergalė

2008 gruodžio 08 d., Pirmadienis, 00:15 val., peržiūros: 4886

Šiandien (12.07) "Įmonių" lygoje "KK Policija" ekipa svečiuose, rezultatu 82:68 nugalėjo "E-Start Club". Svečiams tai buvo jau antra pergalė per šį savaitgalį.

Rungtynes trim taškais pradėjo „KK Policija“ gynėjas ir komandos kapitonas Giedrius Klimavičius. Išnaudodami netaiklius varžovų metimus, jie atitrūko 12:9. Tuo tarpu šeimininkų statusą turėjusi ekipa bandė pasikliauti individualiomis pastangomis, bei tolimais metimais. Ir tai jiems pavyko jie laimėjo šį kėlinį 19:16, daugiausiai prie to prisidėjo Benius Žostautas iš eilės pataikęs keturis metimu be atsako.

Antrojoje rungtynių atkarpoje išryškėjo svečių komandos pranašumas. "E-Start Club" pelnė tik tris dvitaškius ir tris tritaškius. Tuo tarpu jų oponentai, žaisdami drausmingai, ilgai ižaidinėdami kamuolį, taškus rinko iš baudos aikštelės ir padidino skirtumą iki 10 taškų – 34:44.

Po didžiosios pertraukos namų komanda tarsi pasikeitė. Žaidėjai stengėsi veržtis po krepšiu, taip pat pagerėjo ir gynyba. Nors didelės intrigos ir nebuvo, bet aikštėje vyko tikras psichologinis karas. Žaidėjų nervai buvo įsitempę kaip stygos. Šį kėlinį šeimininkai laimėjo 18:17, bet deja šio kėlinio viduryje traumą gavo „E-Start Club“ lyderis Giedrius Ratautas.
Paskutiniąjame kėlinyje jau prasčiau atrodė "E-Start Club", tam įtakos turėjo ir trumpesnis atsarginių suolelis, ir lyderio netektis. Šį kėlinį puikiai pasirodė „KK Policija“ įžaidėjas Jonas Normantas, kuris ne tik rinko taškus, bet ir puikiai perdavinėjo kamuolį savo komandos draugams. Rungtynės baigėsi taikliu Evaldo Lukšio tritaškiu metimu,bet jo komandai tai jau nebepadėjo, „E-Start Club“ pralaimėjo 68:82.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausias buvo retai šiandien pramętes Giedrius Klimavičius, pelnęs 33 taškus.

Pralaimėjusios komandos gretose geriausiai pasirodė Evaldas Lukšys, pelnęs 19 taškų.

Po rungtynių nugalėtojų komandos kapitonas sakė, kad jiems labai buvo sunku žaisti varžovų aikštelėje, nes jų priešininkai pripratę prie savo salės. Nepasiteisino zoninė gynyba ir dėl to buvo minusinis rezultatas. Tačiau paėmus minutės pertraukėle, pradėjus gintis asmeniškai žaidimas pagerėjo ir nemažai taškų buvo pelnyta po greitų kontratakų . Pavyko šiek tiek nuvarginti varžovus dėl ilgesnio mūsų atsarginio suolelio.

Pralaimėjusios komandos treneris sakė, kad jis nelabai patenkintas kai kuriais teisėjų sprendimais,o lyderio netektis neleido jiems kovoti dėl pergalės.

Nesunki "KK Policija" pergalė (2008 gruodžio 06 d., šeštadienis, 17:08 val.)"KK Policija" iškovojo pergalę (2008 lapkričio 10 d., pirmadienis, 20:57 val.)"KK Policija" iškovojo nesunkią pergalę (2009 kovo 24 d., antradienis, 20:41 val.)"KK Policija" iškovojo triuškinamą pergalę (2009 vasario 27 d., penktadienis, 23:09 val.)"Makroflex" palaužė "KK Policiją" (2008 lapkričio 20 d., ketvirtadienis, 23:29 val.)"KK Policija" pergalę iškovojo po atkaklios kovos (2009 kovo 03 d., antradienis, 20:48 val.)"KK Policija" įveikė "Sanistal" ekipą (2009 vasario 18 d., trečiadienis, 23:24 val.)"AKS Angaro prekyba - Nekturtas" tik po sunkios kovos įveikė "KK Policija" (2009 kovo 28 d., šeštadienis, 12:38 val.)Įnirtingos varžybose "E-start club" pergalė (2008 spalio 26 d., sekmadienis, 23:02 val.)"KK Policija" pergalingai pradėjo antrąjį "Įmonių lygos" turą (2009 sausio 29 d., ketvirtadienis, 22:39 val.)